Mustafa Baştuğ Güven Tazeledi

İskenderun Güvenliği İçin Toplumsal Yardımlaşma Derneği Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurulda Yolbulan Baştuğ Metalurji Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Baştuğ güven tazeledi…

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleşen genel kurulda saygı duruşu ve istiklal marşının ardından Divan seçimi yapıldı. Divan Başkanlığına Müfit Tennioğlu, Divan Katip Üyeliklerine ise Serdar Kadir Çotulay seçildi.

Tek liste ile gidilen kongrede güven tazeleyen Yolbulan Baştuğ Metalurji Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Baştuğ, başkan seçildi. Mustafa Baştuğ başkanlığındaki İskenderun Güvenliği İçin Toplumsal Yardımlaşma Derneği yönetim kurulu ise; “M. Sefa Güler, İhsan Ar, Seval Kirmit Yazar, Levent Hakkı Yılmaz, Ayhan Tosyalı ve Abdullah Bozatlı’dan oluştu. Yönetim Kurulu Yedek Üyeliği ise; “Ali Uysal, Halil Şenöz, Yaşar Niziplioğlu, Galip Biçer, Canan Gürpınar, Bayram Alpagül ve Mehmet Özkan’dan oluştu. Denetim Kurulu Asil üyeliğine ise Sedat Uysal, Mehmet Yıldırım ve İbrahim Karaca seçildi. Denetim Kurulu Yedek Üyeliğine de Nedim Kimyon, Ahmet Aksoy ve Erman Arıkan seçildi.

İskenderun iş dünyasının adeta güç birliği yaptığı İskenderun Güvenliği İçin Toplumsal Yardımlaşma Derneği’nde Danışma Kurulu Asil Üyeliklerine de; “Osman Gözükara, Recep Ekinci, Engin Vayısoğlu, Bülent Kavsak, Erdem Ünlüçetinkaya, Ali Tekten, Can Teymur, Garip Şandır, Sabri Keleş, Süleyman Çelik, Tevfik Sayek ve Müfit Tennioğlu seçildi. Danışma Kurulu Yedek Üyeliğine ise; “Ali İnan, Halil Soylu, Özcan Aslan, Mahir Taner, Mehmet Mursaloğlu, Nazmi Ceylan, Erol Akın, Zekeriya Göçmen, Ahmet Akyüz, Züher Yazar, Mehmet Aslan ve İbrahim Sarsılmaz seçildi.

Yapılan genel kurulun ardından İskenderun Kaymakamı H. Hasan Özyiğit ve İlçe Emniyet Müdürü Zeki Balcı’da İTSO’ya gelerek yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldiler.

bas