21 Mayıs 2019 Salı
    Hava durumu güncelleniyor...
15 Mayıs 00:15
Yorum Yok
191
N.F.Kısakürek Okuluna Kütüphane

N.F.Kısakürek Okuluna Kütüphane

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU’NA TAM DONANIMLI KÜTÜPHANE

İskenderun Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu, başarılı ve güzel çalışmalarla adını duyuruyor. Okulun öğrencilerini daha güzel yarınlara hazırlamak, onların ufkunu genişletmek için çok güzel bir kütüphane oluşturan Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu’nun başarılı Müdürü Ömer Güler, “Bu gururu okulumuza kazandıran, canla başla çalışan Okul Müdür Yardımcılarımıza, öğretmenlerimize ve tasarımda çok güzel çalışmalar ortaya çıkaran Türkçe Öğretmenleri Deniz Uyğur ve Seyfettin Onat’a, bizi destekleyen Sivil Toplum Kuruluşlarına, velilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

‘KÜTÜPHANELERİ ÖNEMSİYORUZ’
Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu, çok kapsamlı okul kütüphanesinin açılış töreni yapıldı. Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Müdürü Ömer Güler yaptığı konuşmada emeği geçen herkese teşekkür ederek bu kütüphanenin açılmasıyla birlikte büyük bir eksikliğinde giderilmiş olduğunu belirtti. Okulun konferans salonunda yapılan törende konuşan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise “Kütüphaneler eğitim ve öğretime yardımcı yerlerdir. Bunun için okullarda kütüphanelerin bulunması son derece önemlidir. Bu gün açılışını yapacağımız okulumuzun Kütüphanesi hayırlara vesile olsun” dedi. Kütüphane olarak düzenlenen salonda yapılan açılış törenine; İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, İskenderun Liman Başkanı Hüseyin Demir, İskenderun Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Adnan Yener, İskenderun Eğitim Bir- Sen Başkanı İbrahim Tunçer, Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Altınsöz, Türk Eğitim-Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık, Öz Çelik – İş Sendikası Mali Sekreteri Veysel Yayla, Ticaret Sanayi Odası İlkokulu Müdürü Abdurrahman Gülgen, Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü Bekdemir Boğmak, Modernevler İlkokulu Müdürü Necmettin Bişkin, Kılıç Ali Paşa İlkokulu Müdürü Mustafa Kızılkaya, 23 Nisan İlkokulu Müdürü Selçuk Velioğlu, Denizciler Gübretaş Ortaokulu Müdürü Adem Kesik, İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Yıldırım, İskenderun Sahil Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdüresi Naciye Güneş, Modern Evler Anaokulu Müdüresi Nimet Çelikbaş, Azgınlık Ortaokulu Müdürü Cengiz Kaya katıldı.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “HABERLER ” Haberleri

Erhan Aksay Körfez Maçları Başladı

Erhan Aksay Körfez Grubu Maçları Başladı. Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından Hatay’ın Anavatana katılışı kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Erhan Aksay Futbol... Devamı..

İNCİ ÇİÇEK TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Hatay Büyükşehir Belediyespor’un başarılı sporcuları katıldıkları bir turnuvayı daha şampiyon tamamladı. 11-14 Mayıs tarihleri arasında Samsun’da yapılan Üniversiteler Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda 3000... Devamı..

HBB’den İskenderun’a Asfalt

Hatay Büyükşehir Belediyesi İskenderun’da Asfalt Çalışmalarını Sürdürüyor. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ ın Hatay genelinde başlattığı ulaşım çalışmaları İskenderun Atatürk Bulvarı... Devamı..

HBB Meclisi Toplandı

HBB MAYIS AYI MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi, 5216 sayılı Büyükşehir Belediyesi Kanunu’nun 13’üncü maddesi gereğince Mayıs Ayı Olağan Toplantısı,... Devamı..

Sağlık Bakanlığı Berfin İçin Devrede

Iskenderun’da eski erkek arkadaşının yüzünü asitle yaktığı 19 yaşındaki Berfin Özek’in ameliyat masrafları Sağlık Bakanlığı tarafından karşılanacağı bildirildi. Sosyal Güvenlik Kurumunca yapılacak... Devamı..

“Renklerin Ahengi” Sergisi

İSKENDERUN BELEDİYESİ SANAT GALERİSİNDE “RENKLERİN AHENGİ” KONULU RESİM SERGİSİ AÇILDI İskenderun Belediyesi sanat galerisinde “Renklerin ahengi “konulu resim sergisi açıldı. İskenderun Belediyesi... Devamı..

Teknoversite Günleri Coşkuyla Gerçekleşti

TEKNOVERSİTE GÜNLERİ bilim ve teknoloji dostlarını İSTE’de buluşturdu. Teknoversite Günleri, dolu ve zengin içeriği ile üç gün boyunca bilim ve teknoloji dostlarını... Devamı..

Halk Kütüphanesinden İTSO’ ya Teşekkür

Halk Kütüphanesinden Kültür ve Eğitime Destek veren İTSO’ya Teşekkür Belgesi verildi. İskenderun Halk Kütüphanesi müdürü Harika Leyla Yaman, Kütüphane memuru Nebil Özdemir... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: