18 Eylül 2019 Çarsamba
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
15 Mayıs 00:15
Yorum Yok
340
N.F.Kısakürek Okuluna Kütüphane

N.F.Kısakürek Okuluna Kütüphane

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU’NA TAM DONANIMLI KÜTÜPHANE

İskenderun Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu, başarılı ve güzel çalışmalarla adını duyuruyor. Okulun öğrencilerini daha güzel yarınlara hazırlamak, onların ufkunu genişletmek için çok güzel bir kütüphane oluşturan Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu’nun başarılı Müdürü Ömer Güler, “Bu gururu okulumuza kazandıran, canla başla çalışan Okul Müdür Yardımcılarımıza, öğretmenlerimize ve tasarımda çok güzel çalışmalar ortaya çıkaran Türkçe Öğretmenleri Deniz Uyğur ve Seyfettin Onat’a, bizi destekleyen Sivil Toplum Kuruluşlarına, velilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

‘KÜTÜPHANELERİ ÖNEMSİYORUZ’
Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu, çok kapsamlı okul kütüphanesinin açılış töreni yapıldı. Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Müdürü Ömer Güler yaptığı konuşmada emeği geçen herkese teşekkür ederek bu kütüphanenin açılmasıyla birlikte büyük bir eksikliğinde giderilmiş olduğunu belirtti. Okulun konferans salonunda yapılan törende konuşan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise “Kütüphaneler eğitim ve öğretime yardımcı yerlerdir. Bunun için okullarda kütüphanelerin bulunması son derece önemlidir. Bu gün açılışını yapacağımız okulumuzun Kütüphanesi hayırlara vesile olsun” dedi. Kütüphane olarak düzenlenen salonda yapılan açılış törenine; İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, İskenderun Liman Başkanı Hüseyin Demir, İskenderun Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Adnan Yener, İskenderun Eğitim Bir- Sen Başkanı İbrahim Tunçer, Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Altınsöz, Türk Eğitim-Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık, Öz Çelik – İş Sendikası Mali Sekreteri Veysel Yayla, Ticaret Sanayi Odası İlkokulu Müdürü Abdurrahman Gülgen, Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü Bekdemir Boğmak, Modernevler İlkokulu Müdürü Necmettin Bişkin, Kılıç Ali Paşa İlkokulu Müdürü Mustafa Kızılkaya, 23 Nisan İlkokulu Müdürü Selçuk Velioğlu, Denizciler Gübretaş Ortaokulu Müdürü Adem Kesik, İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Yıldırım, İskenderun Sahil Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdüresi Naciye Güneş, Modern Evler Anaokulu Müdüresi Nimet Çelikbaş, Azgınlık Ortaokulu Müdürü Cengiz Kaya katıldı.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “HABERLER ” Haberleri

İTSO’ya Odalardan Ziyaret

DASİFED yönetim kurulu başkanı Faruk Ekinci ve ATSİAD Genel sekreteri Fatin Bereketoğlu, İTSO’yu ziyaret etti. Doğu Akdeniz Sanayici ve İş İnsanları Federasyonu... Devamı..

İSTE Rektörü Belli Oldu

Son dakika: Başkan Erdoğan 3 üniversiteye rektör ataması yaptı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın üç üniversiteye rektör atamasına ilişkin kararı Resmi Gazete’de yayımlandı.... Devamı..

Ayğan ve Kaya Aileleri Mutlu Günü

Kentimizin tanınmış ailelerinden Ayğan ve Kaya Ailelerin mutlu günü Mediha-Beşir Kaya çiftinin evlatları Merve Kaya ile Şükran-Ömer Ayğan’ın oğulları Emre Ayğan, güzel... Devamı..

Belediye’ den Doğa Yürüyüşü

İSKENDERUN BELEDİYESİ DOĞA YÜRÜYÜŞÜ DÜZENLEDİ İskenderun Belediyesi vatandaşların sosyal ve sportif yaşantısına, hareketli yaşam tarzına katkı sağlayabilmek, amacıyla doğa yürüyüşü düzenledi. Atik... Devamı..

75. Yıl Anaokulu Coşkuyla Açıldı

2019-2020 eğitim öğretim yılına başlayan Dr. Gani Bahadırlı 75. Yıl Anaokul müdürü Hasan Akdoğan veliler toplantısı sonrası okul tarafından yapılan asure ikramında... Devamı..

N.S.O.T Merhaba Dedi

Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu Eğitim’e Merhaba Etkinliği İskenderun’da en anaokulu olarak üst sıralarda yer alan Anaokulu Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Teksöz’ e Ziyaret

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ, HESOB BAŞKANI TEKSÖZ’Ü ZİYARET ETTİ        Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, HESOB Başkanı Abdulkadir Teksöz’ü ziyaret ederek yönetim... Devamı..

Selahattin Yılmaz’a Büyük Onur!

Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden Best of City Awards 2019’da İskenderun’lu İş İnsanı ve Liberya Fahri Başkonsolosu Selahattin Yılmaz’a gururlandıran ödül! 17 Eylül... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: