01 Haziran 2020 Pazartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
15 Mayıs 00:15
Yorum Yok
532
N.F.Kısakürek Okuluna Kütüphane

N.F.Kısakürek Okuluna Kütüphane

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU’NA TAM DONANIMLI KÜTÜPHANE

İskenderun Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu, başarılı ve güzel çalışmalarla adını duyuruyor. Okulun öğrencilerini daha güzel yarınlara hazırlamak, onların ufkunu genişletmek için çok güzel bir kütüphane oluşturan Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu’nun başarılı Müdürü Ömer Güler, “Bu gururu okulumuza kazandıran, canla başla çalışan Okul Müdür Yardımcılarımıza, öğretmenlerimize ve tasarımda çok güzel çalışmalar ortaya çıkaran Türkçe Öğretmenleri Deniz Uyğur ve Seyfettin Onat’a, bizi destekleyen Sivil Toplum Kuruluşlarına, velilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

‘KÜTÜPHANELERİ ÖNEMSİYORUZ’
Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu, çok kapsamlı okul kütüphanesinin açılış töreni yapıldı. Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Müdürü Ömer Güler yaptığı konuşmada emeği geçen herkese teşekkür ederek bu kütüphanenin açılmasıyla birlikte büyük bir eksikliğinde giderilmiş olduğunu belirtti. Okulun konferans salonunda yapılan törende konuşan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise “Kütüphaneler eğitim ve öğretime yardımcı yerlerdir. Bunun için okullarda kütüphanelerin bulunması son derece önemlidir. Bu gün açılışını yapacağımız okulumuzun Kütüphanesi hayırlara vesile olsun” dedi. Kütüphane olarak düzenlenen salonda yapılan açılış törenine; İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, İskenderun Liman Başkanı Hüseyin Demir, İskenderun Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Adnan Yener, İskenderun Eğitim Bir- Sen Başkanı İbrahim Tunçer, Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Altınsöz, Türk Eğitim-Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık, Öz Çelik – İş Sendikası Mali Sekreteri Veysel Yayla, Ticaret Sanayi Odası İlkokulu Müdürü Abdurrahman Gülgen, Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü Bekdemir Boğmak, Modernevler İlkokulu Müdürü Necmettin Bişkin, Kılıç Ali Paşa İlkokulu Müdürü Mustafa Kızılkaya, 23 Nisan İlkokulu Müdürü Selçuk Velioğlu, Denizciler Gübretaş Ortaokulu Müdürü Adem Kesik, İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Yıldırım, İskenderun Sahil Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdüresi Naciye Güneş, Modern Evler Anaokulu Müdüresi Nimet Çelikbaş, Azgınlık Ortaokulu Müdürü Cengiz Kaya katıldı.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “HABERLER ” Haberleri

COVID19 Belgesi Handikapı

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile bir serzeniş üzerine telefon görüşmesi gerçekleştirdik.İskenderun’ da görev yapan Acil Pratisyen Doktorlarımız COVID-19 vakasında gün paylaşımı yaparak... Devamı..

Güngör: Dikkat Edelim!

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör:“NORMALLEŞME ADIMIMIZI ATARKEN AYAĞIMIZIN KAYMASINA İZİN VERMEYELİM”Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, “Salgın sürecinde kritik... Devamı..

Dr. Berktaş:Sigara Canınızı Yakmasın

Tüm dünyada en sık ölüm ikinci ölüm nedeninin tütün ürünleri kullanımından kaynaklandığını ifade eden İskenderun Palmiye Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Özlem... Devamı..

Savaş:HADO Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Hatay Büyükşehir belediyesinin şehre kazandıracağı en önemli kazanımlardan biri olan Hatay Deniz Otobüsü(HADO) projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.Arsuz Madenli’deki iskelede Büyükşehir Fen... Devamı..

Başkan Güven’den Vali Doğan’a Teşekkür

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Kale Mahallesi ziyareti sırasında, Arsuz – Samandağ yolunun son durumunu yerinde gördü.Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf... Devamı..

İbrahim Yavuz’ dan Bayram Kutlaması

Başarılı Meclis Üyesi İbrahim Yavuz Hatay’lı Hemşehrilerinin Ramazan Bayramını Kutladı. İskenderun Belediyesi MHP Meclis Üyesi İbrahim Yavuz yaklaşan Ramazan Bayramı üzerine açıklamalarda... Devamı..

Hüseyin Yayman’ dan Kutlama

Hatay AK Parti Milletvekili Hüseyin Yayman tüm Hatay’ lı hemşehrilerinin Ramazan Bayramını Kutladı. Mübarek Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınlayan Hatay Milletvekili Hüseyin... Devamı..

Fırın Borçları Kapatıldı

Dörtyol Kışlalar Mahallesi’ nde İsmail Orhan’a ait ekmek fırınına gelen bir hayırsever, vatandaşların 3 bin lira tutarındaki borcunu ödeyip sildirdi. Yaşadığı durum karşısında şaşkınlık... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: