17 Temmuz 2019 Çarsamba
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
15 Mayıs 00:15
Yorum Yok
265
N.F.Kısakürek Okuluna Kütüphane

N.F.Kısakürek Okuluna Kütüphane

NECİP FAZIL KISAKÜREK ORTAOKULU’NA TAM DONANIMLI KÜTÜPHANE

İskenderun Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu, başarılı ve güzel çalışmalarla adını duyuruyor. Okulun öğrencilerini daha güzel yarınlara hazırlamak, onların ufkunu genişletmek için çok güzel bir kütüphane oluşturan Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu’nun başarılı Müdürü Ömer Güler, “Bu gururu okulumuza kazandıran, canla başla çalışan Okul Müdür Yardımcılarımıza, öğretmenlerimize ve tasarımda çok güzel çalışmalar ortaya çıkaran Türkçe Öğretmenleri Deniz Uyğur ve Seyfettin Onat’a, bizi destekleyen Sivil Toplum Kuruluşlarına, velilerimize emeklerinden dolayı teşekkür ederim” dedi.

‘KÜTÜPHANELERİ ÖNEMSİYORUZ’
Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu, çok kapsamlı okul kütüphanesinin açılış töreni yapıldı. Necip Fazıl Kısakürek Ortaokulu Müdürü Ömer Güler yaptığı konuşmada emeği geçen herkese teşekkür ederek bu kütüphanenin açılmasıyla birlikte büyük bir eksikliğinde giderilmiş olduğunu belirtti. Okulun konferans salonunda yapılan törende konuşan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı ise “Kütüphaneler eğitim ve öğretime yardımcı yerlerdir. Bunun için okullarda kütüphanelerin bulunması son derece önemlidir. Bu gün açılışını yapacağımız okulumuzun Kütüphanesi hayırlara vesile olsun” dedi. Kütüphane olarak düzenlenen salonda yapılan açılış törenine; İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, İskenderun Liman Başkanı Hüseyin Demir, İskenderun Deniz Ticaret Odası Meclis Başkanı Adnan Yener, İskenderun Eğitim Bir- Sen Başkanı İbrahim Tunçer, Yönetim Kurulu Üyesi Hikmet Altınsöz, Türk Eğitim-Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık, Öz Çelik – İş Sendikası Mali Sekreteri Veysel Yayla, Ticaret Sanayi Odası İlkokulu Müdürü Abdurrahman Gülgen, Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü Bekdemir Boğmak, Modernevler İlkokulu Müdürü Necmettin Bişkin, Kılıç Ali Paşa İlkokulu Müdürü Mustafa Kızılkaya, 23 Nisan İlkokulu Müdürü Selçuk Velioğlu, Denizciler Gübretaş Ortaokulu Müdürü Adem Kesik, İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Yusuf Yıldırım, İskenderun Sahil Kız Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdüresi Naciye Güneş, Modern Evler Anaokulu Müdüresi Nimet Çelikbaş, Azgınlık Ortaokulu Müdürü Cengiz Kaya katıldı.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “HABERLER ” Haberleri

KANSER=SİGARA!

KANSERİN EN ÖNEMLİ SEBEBİ “SİGARA” Sigaranın; akciğer kanseri başta olmak üzere, gırtlak, mide, bağırsak, böbrek, meme ve rahim gibi birçok kanser türüne... Devamı..

Işık Şener’den “15 TEMMUZ”

Yazım uzun olacak aklı kısa olanlar okumayacak. Zaten bu yazıyı aklı kısalar ile FETÖCÜLER OKUMASIN!3 yıl önce bugün saatler kala Fetöcüler ve... Devamı..

İTSO’dan 15 Temmuz Açıklaması

15 Temmuz Hain Darbe Girişiminin 3. Yıldönümünde; Unutmadık, Unutturmayacağız İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla... Devamı..

İSTE’ de Unutulmayacak Konferans

“Milletin İradesinin Devletin İdaresine Dönüşme Süreci” Konulu Konferansı İSTE’de yoğun bir katılımla gerçekleşti İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE), İskenderun Belediyesi ve Belen Belediyesi... Devamı..

Başkan Yılmaz Basınla KahvaltıdaBuluştu

31 Mart’tan Bu Yana Yapılan Hizmetler ve Önümüzdeki Süreçte Planlanan Projelerle İlgili Bilgilendirmede Bulunuldu. Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, basın mensuplarıyla buluştu.... Devamı..

HBB’ den Trafik Psikolojisi” Eğitimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi İmar A.Ş. İş Sağlığı ve Güvenliği Birimi tarafından Hatay Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı şoförlerine “Trafikte Davranış Psikolojisi” eğitimi... Devamı..

Hatay Ak Parti İl Yönetimi Belli Oldu

Yakın tarihte İl Başkanlığına atanan Mehmet Yeloğlu yonetim listesini oluşturdu. HATAY AK PARTİ YENİ YÖNETİMİ BELLİ OLDU 1 İL BAŞKANI MEHMET YELOĞLU... Devamı..

AÖF Sınavına Girecekler…

İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından verilen bilgiye göre;Milli Eğitim Bakanlığı Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü tarafından, Merkezi Sistem Sınavları şeklinde yapılacak olan... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: