04 Haziran 2020 Perşembe
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
3 Ocak 12:36
Yorum Yok
669
N.S.O.T Anaokulu’nda 2019′ a Veda

N.S.O.T Anaokulu’nda 2019′ a Veda

Eğitim öğretim yılı boyunca birbirinden önemli ve eğitici etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu yılsonu programıyla 2019′ a öğrenci ve öğretmenleriyle veda ettiler.

Yılın son eğitim gününde müzikler çalınıp, şarkılar söyleyerek kutlayan öğrenciler giydikleri kostümlerle güne renk kattılar.

Okul Müdürü Hüseyin Gündüz yaptığı açıklamalarda; “Güzel yavrularımız 2020 yılınına girerken İskenderun Kent Orkestrası Konseri ile yüzlerinden gülecekler eksik olmasın diye bugün onları bolca mutlu ettik…”
Okulumuza gelerek bizi çocuk şarkıları ile eğlendiren Ethem hocama ekip arkadaşlarına ve iskenderun belediye başkanı Fatih Tosyalı’ ya Belediye Kültür Müdürü Suat Nesim Sarı’ ya basın müdürü Ömer Soylu’ ya çok çok teşekkür ediyorum
Mutlu sağlıklı seneler.” Dedi.

Etkinlik sonunda pasta kesip hatıra fotoğrafı çekilen öğrenciler ile öğretmenler 2020′ ye neşeyle girmenin mutluluğunu yaşadılar.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “EĞİTİM ” Haberleri

Ereksiyon Sorununa Çözüm

EREKSİYON SORUNUNUN TEDAVİSİ HER AŞAMADA MÜMKÜN”Erkeklerde sertleşme sorunu tedavisinin her aşamada mümkün olduğunu belirten Ürolojik Cerrahi Derneği Androloji Çalışma Grubu Başkanı ve... Devamı..

COVID19 Belgesi Handikapı

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden ile bir serzeniş üzerine telefon görüşmesi gerçekleştirdik.İskenderun’ da görev yapan Acil Pratisyen Doktorlarımız COVID-19 vakasında gün paylaşımı yaparak... Devamı..

Güngör: Dikkat Edelim!

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör:“NORMALLEŞME ADIMIMIZI ATARKEN AYAĞIMIZIN KAYMASINA İZİN VERMEYELİM”Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, “Salgın sürecinde kritik... Devamı..

Dr. Berktaş:Sigara Canınızı Yakmasın

Tüm dünyada en sık ölüm ikinci ölüm nedeninin tütün ürünleri kullanımından kaynaklandığını ifade eden İskenderun Palmiye Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Özlem... Devamı..

Savaş:HADO Tüm Hızıyla Devam Ediyor

Hatay Büyükşehir belediyesinin şehre kazandıracağı en önemli kazanımlardan biri olan Hatay Deniz Otobüsü(HADO) projesinde çalışmalar tüm hızıyla sürüyor.Arsuz Madenli’deki iskelede Büyükşehir Fen... Devamı..

Başkan Güven’den Vali Doğan’a Teşekkür

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Kale Mahallesi ziyareti sırasında, Arsuz – Samandağ yolunun son durumunu yerinde gördü.Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf... Devamı..

İbrahim Yavuz’ dan Bayram Kutlaması

Başarılı Meclis Üyesi İbrahim Yavuz Hatay’lı Hemşehrilerinin Ramazan Bayramını Kutladı. İskenderun Belediyesi MHP Meclis Üyesi İbrahim Yavuz yaklaşan Ramazan Bayramı üzerine açıklamalarda... Devamı..

Hüseyin Yayman’ dan Kutlama

Hatay AK Parti Milletvekili Hüseyin Yayman tüm Hatay’ lı hemşehrilerinin Ramazan Bayramını Kutladı. Mübarek Ramazan Bayramı münasebetiyle kutlama mesajı yayınlayan Hatay Milletvekili Hüseyin... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: