28 Ocak 2020 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
3 Ocak 12:36
Yorum Yok
486
N.S.O.T Anaokulu’nda 2019′ a Veda

N.S.O.T Anaokulu’nda 2019′ a Veda

Eğitim öğretim yılı boyunca birbirinden önemli ve eğitici etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu yılsonu programıyla 2019′ a öğrenci ve öğretmenleriyle veda ettiler.

Yılın son eğitim gününde müzikler çalınıp, şarkılar söyleyerek kutlayan öğrenciler giydikleri kostümlerle güne renk kattılar.

Okul Müdürü Hüseyin Gündüz yaptığı açıklamalarda; “Güzel yavrularımız 2020 yılınına girerken İskenderun Kent Orkestrası Konseri ile yüzlerinden gülecekler eksik olmasın diye bugün onları bolca mutlu ettik…”
Okulumuza gelerek bizi çocuk şarkıları ile eğlendiren Ethem hocama ekip arkadaşlarına ve iskenderun belediye başkanı Fatih Tosyalı’ ya Belediye Kültür Müdürü Suat Nesim Sarı’ ya basın müdürü Ömer Soylu’ ya çok çok teşekkür ediyorum
Mutlu sağlıklı seneler.” Dedi.

Etkinlik sonunda pasta kesip hatıra fotoğrafı çekilen öğrenciler ile öğretmenler 2020′ ye neşeyle girmenin mutluluğunu yaşadılar.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “EĞİTİM ” Haberleri

İTSO’da Ocak Ayı Toplantısı

İTSO Ocak ayı Meclis Toplantısı Gerçekleştirildi. Mersin Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi İTSO Meclisinde ekonomik güç birliği mesajları verdi İskenderun Ticaret ve... Devamı..

ARiAD’dan Tosyalı’ya Ziyaret

Arsuz İş Adamları Derneği (ARİAD) Başkanı Adnan Ağır ve yönetim kurulu üyeleri Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’ya nezaket ziyaretinde bulundu. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti... Devamı..

HGC’den Vali Soytürk’e Ziyaret

Kilis Valisi Recep Soytürk İle Bölgesel Sorunları Görüşüldü. Yeni Hatay Gazeteciler Cemiyeti olarak, Cemiyet Başkanı Abdullah Temizyürek, İskenderun Temsilcisi Sabriye Sönmez, Gazeteci... Devamı..

En Hayırlı Kan Bağışı

İskenderun Belediye başkanlığı ve İskenderun Kızılay iş birliği ile başlatılan kan bağışı kampanyası Kızılay’ın Sahildeki Kan alım noktasında düzenlenen törene Kaymakam İskender... Devamı..

Antakyada Asfaltlama Çalışması

ANTAKYA BELEDİYESİ EKİPLERİ “ESKİ SANAYİ SİTESİ CADDE VE SOKAKLARINDA” ASFALTLAMA ÇALIŞMASI GERÇEKLEŞTİRECEK Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri asfalt çalışmalarını gece gündüz... Devamı..

Başkan Tosyalı: İmar Askıda…

BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: İMAR PLANI ASKIYA ÇIKARILIYOR İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, imar planın askıya çıkarılacağını belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,... Devamı..

Arsuz Belediyesi Hijyen Eğitimi

Arsuz Belediyesi Çevre Koruma Kontrol Müdürlüğü ve Arsuz İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işbirliği ile hijyen eğitimi veriliyor. Arsuz’da kurulan Yöresel... Devamı..

Emniyete Araç Hibe Edildi

Hayırsever iş insanları ve STK’lardan Emniyete araç hibe edildi. Hatay’ın İskenderun ilçe Emniyet Müdürlüğü’ne hayırsever iş insanları ve Sivil Toplum Kuruluşları (STK)... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: