N.S.O.T Anneler Günü Festival Gibi

İskenderun Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu’nda Anneler Günü Muhteşem

ANNELER BU GÜNÜ UNUTAMAZ

Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu birbirinden güzel etkinliklerle adından sıkça söz ettirmeyi başarıyor.

Kentimize hayırseverler tarafından yaptırılan ve devlete bağışlanan Anaokulu’ nda anaokul öğrencileri’ nin Anneler Günü dolayısıyla göstermiş olduğu etkinlik herkesi mutlu etti.

Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu etkinlik öncesi bir dakikalık saygı duruşu ve istiklal marşından sonra mikrofonu alan Okul Müdürü Hüseyin Gündüz; “Okulumuz bahçesindeki çoşkulu katılımlı anneler günü etkinliğinin hazırlanmasında emeği olan öğretmenlerimize, çalışan personellerimize bizleri kırmayıp katılan tüm Velilerimize ve tabi ki de sahnede oyunları ile harikalar yaratan öğrencilerimize çok çok teşekkür ederim.
(Ayrıca bizi yalnız bırakmayan ilçe milli Eğitim müdür vekili Ali Hatay ve şube müdürümüz Ahmet Güvene de teşekkür ederim)
Annelerimiz en Güzeline layıktır dedik en güzelini yapmaya çalıştık…Tüm annelerimiz Mutlu oldular teşekkürlerini sundular.
Tüm annelerin gününü kutlarım.

Birbirinden güzel dans ve oyunlarla izlemeye gelen anne ve babalarını heyecana boğan çocuklar çalışmalarını kusursuz yerine getirdiler.

Anneler Günü etkinliğine yüz boyama, palyaço, balon, şekerli pamuklar, bahçede at ile gezerken veliler bayram gibi bir gün yaşadıklarını ifade ettiler. Minik bir öğrencinin İstiklal Marşımızın 10 kıtasını da ezbere ve duyguyla okuması sonrası bahçede dakikalarca alkışlandı.