Nazım Culha’ dan Bayram Tebriği

Hep beraber nice bayramlara

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, yayımladığı bayram mesajında bayramların barışı,kardeşliği, sevgiyi, saygıyı, paylaşmayı, dayanışmayı ve hoşgörüyü simgeleyen özel günlerolduğunu belirterek, herkesin Kurban Bayramı’nı kutladı.
Umutla karşılamaya hazırlandığımız Kurban Bayramı’nın insanlığa, ülkemize ve halkımıza barış, huzur ve mutluluk getirmesini dileyen Culha, “Bayramlar; dostlukların canlanması, üzüntülerin yerini sevincin alması, yardıma muhtaç olanlara yardım elinin uzatılması, kimsesizlere sahip çıkılması ve insanlar arasındaki dargınlığın yerini sevginin alması açısından bir fırsat olarak görülmelidir. Kurban Bayramı’nın ülkemizde ve ilçemizde sevginin ve kardeşliğin en yüksek düzeyde hissedileceği, insanlarımızın birbirlerine sıkıca kenetleneceği, milli birlik ve beraberliğimizi sağlayan değerlerin her yönüyle yaşanacağı günler olarak geçmesini umuyorum. Sevgi dolu ve huzurlu nice bayramlar geçirmek dileğiyle, bütün vatandaşlarımızın Kurban Bayramı kutlu olsun” dedi.
Başkan Nazım Culha, ayrıca 1 Eylül 2017 Cuma günü 14.00 – 15.00 saatleri arasında Devlet Demir Yolları Kampı Çay Bahçesi’nde düzenlenecek olan halk bayramlaşmasına herkesi davet etti.