Nevzat İnan’ dan Vefa Örneği

Cumhuriyet Halk Partisi Arsuz Aday Adayı olan Nevzat İnan Partisinin Hizmetinde

Arsuz CHP’ nin güçlü ismi Nevzat İnan Karaağaç’ lı vatandaşların ısrarına rağmen başka partiden aday olmayacağını deklare etti.

Nevzat İnan başka partilerden teklif gelmesine rağmen partisinden vazgeçmeyerek takdir topladı.

CHP Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş ve parti Milletvekilleri ile görüşerek herhangi bir başka partiden aday olmayacağını dile getirdi.

İNAN: “MAKAMLARDA GÖZÜM YOK!”

Haber Portalımıza yaptığı açıklamalarda tek derdinin memlekete daha iyi hizmet etmek olduğunu söyleyen İnan: ” Herşey makam değildir. Ben memleketime hizmet etme noktasında sadece siyasi değil sosyal projelerle destek veren, elini taşın altına koyan biriyim. Çevremin ısrarına rağmen söz verdim ve başka bir partiden girmek aklımın ucundan bile geçmedi.” Dedi.

“A.KARAAĞAÇSPOR BENİM EVLADIM GİBİ”

Arsuzlu, Karaağaçlı ve bir çok şehirden evladımıza kapımızı açtık, yönetim üyeleri ve değerli dostlarımızla ciddî anlamda maddi külfetin altına elimizi soktuk. Onların memleketimizi başka şehirlerde temsil etmesi, vatandaşlarımızı maçlarda heyecanlı görüyor ve geleceğimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutuyorsak bu bizim en büyük kazancımızdır.

“LÜTFÜ SAVAŞ SEÇİMİ ALACAKTIR”

Lütfü Savaş Hatay için önemli bir şanstır. Sporda ve siyasette bize elinden geldiğince destek oldu, moral verdi. Kendisine ve şahsıma gösterdiği ilgiden ötürü teşekkür ediyorum. Ona ve partimize tek vücut olacağımızın sözünü verdim.

“HBB – ARSUZ CHP İLE BULUŞACAKTIR”

Arsuz’ a ciddi anlamda yaptırımlar yapan Büyükşehir Başkanımız daha da yatırım yapması ve bu yatırımlara devam etmesi için CHP’ nin kazanması elzemdir. Arsuz hem turizmde hem de sporda çağ atlatacağız. Bu sebepten partimizi ve takımımızı yalnız bırakmayalım. ” açıklamalarında bulundu.