26 Kasım 2020 Perşembe
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
1 Ekim 20:45
Yorum Yok
1151
Nuri Erdener Düğmeye Bastı

Nuri Erdener Düğmeye Bastı

Türkiye’de ender görülen bir teşkilatlanma örneği sergileyen Hatay Boks Temsilcisi Nuri Erdener, beraberindeki fahri temsilcilerle birlikte Dörtyol, Erzin ve Payas’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdiklerini söyledi.

Hatay Boks Temsilcisi Nuri Erdener, İskenderun fahri temsilcileri Ahmet Yüksel, Burhanettin Durgunöz, Payas Temsilcisi Mehmet Tufan ve Dörtyol fahri temsilcisi işadamı Buğrahan Seçer’i, Dörtyol Kaymakamı H. Hasan Özyiğit ile Erzin Kaymakamı İskender Yönden makamında kabul ettiğini aktardı.

Hatay Boks il temsilcisi Nuri Erdener, bu sporunun il genelinde yapılandığını ve Dörtyol ilçesinde de amatör sporun kalkınmasına öncülük eden ilçe olduğuna dikkat çekerek çalışma yapabilecekleri yer temini ve çalıştırıcı sorunlarını kaymakam Özyiğit’e ilettiklerini kaydetti.

Erdener, Dörtyol Kaymakamı H. Hasan Özyiğit’in, gençlerin spor yapmasına devletin tüm imkanlarının seferber olacağını belirterek boks çalışmalarının ilçe temsilcisi Buğrahan Seçer’in gözetiminde başlayacağını ve sporcu gençlerin çalışmalarını birlikte yapabileceğini söylediğini belirtti.

Erzin İlçe Kaymakamı İskender Yönden’in de boksun ilçe fahri temsilcisi Abdullah Yakar’ın bu işi gerçekten başarabilecek güce ve deneyime sahip olduğuna vurgu yaptığına anlatan Erdener Kaymakam Yönden’in “Temsilcinizin spor adına isteklerini karşılayacak ve Türk boksuna Erzin ilçemizden katkı sağlayacağız” dediğini bildirdi.

Erdener, Hatay Boks heyetinin Payas fahri temsilcisi nezaretinde Belediye Başkanı Bekir Altan ile kısa ve ön görüşme gerçekleştirdiğini sözlerine ekledi.

Hatay boks temsilcisi Nuri Erdener Boks sporunun bir zamanlar Dörtyol, Payas ve Erzin ilçelerinde sevilen spor dallarından biri olduğunu hatırlatarak “Bu bölge insanımızın özünde var olan mücadeleci ruhu sporumuza yeniden renk katacağına inanıyorum. Dörtyol Payas ve Erzin ilçemiz boks branşında pilot bölge olarak belirledik. Ziyaret ettiğimiz tüm yerlerden destek aldık ve bundan böyle biz de üstümüze düşen görevleri fazlasıyla yerine getireceğiz” diye konuştu.

nuri

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

Kara Gün Dostu Abdülkerim Güven

AK Parti İskenderun ilçe başkanı Abdülkerim Güven yangından zarar gören bölge vatandaşlara destek çıktı. Başkan Güven yaptığı açıklamada; “AZGANLIK, SARISEKİ VE AKARCA’... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: