18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
1 Ekim 20:45
Yorum Yok
1065
Nuri Erdener Düğmeye Bastı

Nuri Erdener Düğmeye Bastı

Türkiye’de ender görülen bir teşkilatlanma örneği sergileyen Hatay Boks Temsilcisi Nuri Erdener, beraberindeki fahri temsilcilerle birlikte Dörtyol, Erzin ve Payas’da bir dizi ziyaret gerçekleştirdiklerini söyledi.

Hatay Boks Temsilcisi Nuri Erdener, İskenderun fahri temsilcileri Ahmet Yüksel, Burhanettin Durgunöz, Payas Temsilcisi Mehmet Tufan ve Dörtyol fahri temsilcisi işadamı Buğrahan Seçer’i, Dörtyol Kaymakamı H. Hasan Özyiğit ile Erzin Kaymakamı İskender Yönden makamında kabul ettiğini aktardı.

Hatay Boks il temsilcisi Nuri Erdener, bu sporunun il genelinde yapılandığını ve Dörtyol ilçesinde de amatör sporun kalkınmasına öncülük eden ilçe olduğuna dikkat çekerek çalışma yapabilecekleri yer temini ve çalıştırıcı sorunlarını kaymakam Özyiğit’e ilettiklerini kaydetti.

Erdener, Dörtyol Kaymakamı H. Hasan Özyiğit’in, gençlerin spor yapmasına devletin tüm imkanlarının seferber olacağını belirterek boks çalışmalarının ilçe temsilcisi Buğrahan Seçer’in gözetiminde başlayacağını ve sporcu gençlerin çalışmalarını birlikte yapabileceğini söylediğini belirtti.

Erzin İlçe Kaymakamı İskender Yönden’in de boksun ilçe fahri temsilcisi Abdullah Yakar’ın bu işi gerçekten başarabilecek güce ve deneyime sahip olduğuna vurgu yaptığına anlatan Erdener Kaymakam Yönden’in “Temsilcinizin spor adına isteklerini karşılayacak ve Türk boksuna Erzin ilçemizden katkı sağlayacağız” dediğini bildirdi.

Erdener, Hatay Boks heyetinin Payas fahri temsilcisi nezaretinde Belediye Başkanı Bekir Altan ile kısa ve ön görüşme gerçekleştirdiğini sözlerine ekledi.

Hatay boks temsilcisi Nuri Erdener Boks sporunun bir zamanlar Dörtyol, Payas ve Erzin ilçelerinde sevilen spor dallarından biri olduğunu hatırlatarak “Bu bölge insanımızın özünde var olan mücadeleci ruhu sporumuza yeniden renk katacağına inanıyorum. Dörtyol Payas ve Erzin ilçemiz boks branşında pilot bölge olarak belirledik. Ziyaret ettiğimiz tüm yerlerden destek aldık ve bundan böyle biz de üstümüze düşen görevleri fazlasıyla yerine getireceğiz” diye konuştu.

nuri

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: