18 Ekim 2018 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
24 Mayıs 11:06
Yorum Yok
237
Zeki Oğur yazdı: “AYIP ETTİN ÇİNÇİN!”

Zeki Oğur yazdı: “AYIP ETTİN ÇİNÇİN!”

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin bugün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı hedef göstermeye çalıştı.

Armutlu Camii Koruma ve Sosyal Yardımlaşma Derneğinin düzenlediği iftar sofrasına katılan Çinçin, HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın Dörtyol ilçesinde düzenlenen iftar programında olduğunu bildiği halde bu paylaşımı yapması şaşkınlığa neden oldu.

Tabi sayın Çinçin’in bu şekilde başkan Savaş’a saldırmasının nedenlerini az çok biliyorum ve kendisine buradan bir kaç soru yöneltmek istiyorum:

1- Milletvekili aday adaylığı sürecinde TUSIAD ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği üzerinden Servet Mullaoğlu ile ekibinin vekil aday listesinde yer almaları için CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na tavsiye mektubu gönderdin mi?

2- 2019 yılında yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Hatay Büyükşehir Belediye başkan adayı sen mi olacaktın? Servet Mullaoğlu ile ekibini desteklemenin amacı bu muydu?

3- Yaklaşık 30 kişi ile HBB binası önüne gelen ve orada bir açıklama yapan Servet Mullaoğlu’na neden sende eşlik etmedin?

4- Sende Servet Mullaoğlu gibi HBB binası önüne siyah çelenk koymayı düşünüyor musun?

5- Son yapılan ATSO seçimleri öncesinde rakibin olan Ali Kavak’ın listesinde yer alan birilerine şantaj yaptın mı, herhangi birini tehdit ettin mi?

Sayın başkan HBB başkanlığı kim, sen kim? Sen önce başkanı olduğun ATSO’yu iyi yönetmeyi becer.
Kaldı ki senin bu işlere çapın yeter mi? HBB başkan adayı olabilmek için bu kadar alavare dalavereye gerek var mıydı?
Boyundan büyük işlere kalkışmaya çalışmışsın, ama bunu da becerememişsin.
Lütfü Başkan var olduğu müddetçe böyle bir şeyin mümkün olabileceğini düşünüyorsan, bu hayalinden bir an önce vazgeçmeni tavsiye ederim.
Tabi ki yine de sen bilirsin.
Benden söylemesi.

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İskenderun Galerisinde Sergi Açıldı

İSKENDERUN BELEDİYESİ SANAT GALERİSİNDE RESİM SERGİSİ AÇILDI İskenderun Belediyesi sanat galerisinde “lal renkler her dili konuşur ”adlı resim sergisi açıldı. Serginin açılışına... Devamı..

Gelişim Hastanesinden Kutlama

GELİŞİM VE DOĞA ‘DÜNYA GIDA GÜNÜ’NÜ KUTLADI İskenderun Gelişim Hastanesi Uzman Diyetisyeni Eray Albayrak, ‘16 Ekim Dünya Gıda Günü’ dolayısıyla İskenderun Doğa... Devamı..

İskenderun Belediyesi’nden Fiyat Denetimi

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekiplerince yapılan etiket ve fiyat denetimi ile işletmelerin haksız kazanç elde etmesinin önüne geçiliyor. Döviz kurlarındaki hareketlilik bahanesiyle... Devamı..

Çelik-İş Sendikası’nın Adı ‘ÖZÇELİK-İŞ’ Oldu

ÇELİK-İŞ SENDİKASININ ADI ‘ÖZÇELİK-İŞ’ OLDU ÖZÇELİK-İŞ SENDİKASINDA YUNUS DEĞİRMENCİ YENİDEN GENEL BAŞKAN SEÇİLDİ Çelik-İş Sendikasının 14. Olağan Genel Kurulu, 13-14 Ekim Ankara... Devamı..

HBB’ den Teleferik Projesi Hızlanıyor

TELEFERİK PROJESİ’NDE ÇALIŞMALAR HIZ KAZANIYOR Hatay Büyükşehir Belediyesi, Hatay’ın geçmişten bugüne taşıdığı zenginlikleri ve değerleri gelecek nesillere aktarmak ve kenti hak ettiği... Devamı..

Antakya BLD’ den Kitap Bağışı

           ANTAKYA BELEDİYESİ GENÇLİK MERKEZİ KURSİYERLERİNDEN ÇAYIRLI İLKOKULU’NA KİTAP BAĞIŞI Antakya Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü bünyesinde kurulan... Devamı..

İTSO Yönetimi Romanya’ da

İTSO Heyeti Romanya Köstence Limanında ikili görüşmelerde bulundu İTSO Heyeti Köstence Liman yetkilileri ile görüştü. İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi ve... Devamı..

Yabancı Uyruklu Öğrenciler de İSTE’di!

ÜNİAR (Üniversite Araştırmaları Laboratuvarı) tarafından yapılan ve açıklanan 2018 Yılı Yabancı Uyruklu Öğrenci Memnuniyeti Araştırması’na göre – Kurumun Yönetim ve İşleyişinden memnuniyet... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: