23 Haziran 2018 Cumartesi
    Hava durumu güncelleniyor...
24 Mayıs 11:06
Yorum Yok
183
Zeki Oğur yazdı: “AYIP ETTİN ÇİNÇİN!”

Zeki Oğur yazdı: “AYIP ETTİN ÇİNÇİN!”

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin bugün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı hedef göstermeye çalıştı.

Armutlu Camii Koruma ve Sosyal Yardımlaşma Derneğinin düzenlediği iftar sofrasına katılan Çinçin, HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın Dörtyol ilçesinde düzenlenen iftar programında olduğunu bildiği halde bu paylaşımı yapması şaşkınlığa neden oldu.

Tabi sayın Çinçin’in bu şekilde başkan Savaş’a saldırmasının nedenlerini az çok biliyorum ve kendisine buradan bir kaç soru yöneltmek istiyorum:

1- Milletvekili aday adaylığı sürecinde TUSIAD ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği üzerinden Servet Mullaoğlu ile ekibinin vekil aday listesinde yer almaları için CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na tavsiye mektubu gönderdin mi?

2- 2019 yılında yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Hatay Büyükşehir Belediye başkan adayı sen mi olacaktın? Servet Mullaoğlu ile ekibini desteklemenin amacı bu muydu?

3- Yaklaşık 30 kişi ile HBB binası önüne gelen ve orada bir açıklama yapan Servet Mullaoğlu’na neden sende eşlik etmedin?

4- Sende Servet Mullaoğlu gibi HBB binası önüne siyah çelenk koymayı düşünüyor musun?

5- Son yapılan ATSO seçimleri öncesinde rakibin olan Ali Kavak’ın listesinde yer alan birilerine şantaj yaptın mı, herhangi birini tehdit ettin mi?

Sayın başkan HBB başkanlığı kim, sen kim? Sen önce başkanı olduğun ATSO’yu iyi yönetmeyi becer.
Kaldı ki senin bu işlere çapın yeter mi? HBB başkan adayı olabilmek için bu kadar alavare dalavereye gerek var mıydı?
Boyundan büyük işlere kalkışmaya çalışmışsın, ama bunu da becerememişsin.
Lütfü Başkan var olduğu müddetçe böyle bir şeyin mümkün olabileceğini düşünüyorsan, bu hayalinden bir an önce vazgeçmeni tavsiye ederim.
Tabi ki yine de sen bilirsin.
Benden söylemesi.

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Çekmece Stadı Çalışmaları Başladı

Defne Belediyesi Çekmece Futbol Sahası Projesi, futbol sezonunun kapanması ile hayata geçirildi. Defne Belediyesi’nce; stadyum ve güvenlik sınıflandırma kriterleri açısından 3. Lig... Devamı..

Lütfü Savaş’ tan Gündeme Dair Açıklama

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 21 Haziran Perşembe günü Hrt’de yayınlanan ve Erkan Şirin’in sunduğu ‘Gündeme Dair’ adlı programda... Devamı..

ÇELIK-İŞ’ten İstikrara Destek

Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci; “TÜRKİYE’NİN KAYBEDİLECEK İKİ HAFTAYA BİLE TAHAMMÜLÜ YOKTUR” “EMEKÇİLER OLARAK SANDIKTAN İSTİKRARIN ÇIKMASINI BEKLİYORUZ” ANKARA-Hak-İş Konfederasyonuna bağlı... Devamı..

Yayman ve Güven’den İTSO Ziyareti

Ak Parti Hatay milletvekili Adayları İTSO’da İş dünyası ile bir araya geldi. İTSO Başkanı Yılmaz, “Güçlü Türkiye’nin Tesis edilmesi ile istikrar ve... Devamı..

24 Haziran Ülkemiz İçin Milattır

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: 24 HAZİRAN TARİHİ ÜLKEMİZ İÇİN BİR MİLAT İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ülkemiz için çok büyük bir... Devamı..

Çocuğunuzda Bu Belirtiler Var mı?

Eğer çocuğunuzun bel ve sırt bölgesinde asitmetri yani eşitsizlik varsa, bir omuzu diğerinden yüksekse, kalça ve omuz seviyesi arasında eşitsizlik görülüyorsa, kürek... Devamı..

AK Parti-Basın Kahvaltıda Buluştu

Hatay’ ı karış karış gezen Abdulkadir Özel ve Abdülkerim Güven hem İskenderun’ u hem de basın ile bir araya gelmeyi ihmal etmiyor.... Devamı..

Arsuz’ da Bayram Kutlaması

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, TCDD Kamp alanında gerçekleşen “Bayramlaşma Törenine” katıldı. TCDD Kamp Alanı’nda gerçekleşen “Bayramlaşama Töreninde” Arsuz Belediye Başkanı Nazım... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: