24 Ocak 2019 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
24 Mayıs 11:06
Yorum Yok
275
Zeki Oğur yazdı: “AYIP ETTİN ÇİNÇİN!”

Zeki Oğur yazdı: “AYIP ETTİN ÇİNÇİN!”

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin bugün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı hedef göstermeye çalıştı.

Armutlu Camii Koruma ve Sosyal Yardımlaşma Derneğinin düzenlediği iftar sofrasına katılan Çinçin, HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın Dörtyol ilçesinde düzenlenen iftar programında olduğunu bildiği halde bu paylaşımı yapması şaşkınlığa neden oldu.

Tabi sayın Çinçin’in bu şekilde başkan Savaş’a saldırmasının nedenlerini az çok biliyorum ve kendisine buradan bir kaç soru yöneltmek istiyorum:

1- Milletvekili aday adaylığı sürecinde TUSIAD ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği üzerinden Servet Mullaoğlu ile ekibinin vekil aday listesinde yer almaları için CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na tavsiye mektubu gönderdin mi?

2- 2019 yılında yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Hatay Büyükşehir Belediye başkan adayı sen mi olacaktın? Servet Mullaoğlu ile ekibini desteklemenin amacı bu muydu?

3- Yaklaşık 30 kişi ile HBB binası önüne gelen ve orada bir açıklama yapan Servet Mullaoğlu’na neden sende eşlik etmedin?

4- Sende Servet Mullaoğlu gibi HBB binası önüne siyah çelenk koymayı düşünüyor musun?

5- Son yapılan ATSO seçimleri öncesinde rakibin olan Ali Kavak’ın listesinde yer alan birilerine şantaj yaptın mı, herhangi birini tehdit ettin mi?

Sayın başkan HBB başkanlığı kim, sen kim? Sen önce başkanı olduğun ATSO’yu iyi yönetmeyi becer.
Kaldı ki senin bu işlere çapın yeter mi? HBB başkan adayı olabilmek için bu kadar alavare dalavereye gerek var mıydı?
Boyundan büyük işlere kalkışmaya çalışmışsın, ama bunu da becerememişsin.
Lütfü Başkan var olduğu müddetçe böyle bir şeyin mümkün olabileceğini düşünüyorsan, bu hayalinden bir an önce vazgeçmeni tavsiye ederim.
Tabi ki yine de sen bilirsin.
Benden söylemesi.

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Şok!İnanılmaz Kaza(Video)

İskenderun Arsuz yolunda feci kaza. 4 ağır Yaralı. İskenderun Uğur Mumcu Caddesi İkem koleji kırmızı ışıklar mevkiinde gerçekleşen kazada 2 araç pert... Devamı..

Flaş!Hatay’ da İsimler Şunlar

AK Parti 15 ilçenin 12 sinde isimleri belirledi. Hatay 31 Mart 2019 seçimlerine ilçe belediyelerde şu isimlerle girecek; HATAY AK PARTİ’ DE... Devamı..

Arsuz Anket Sonuçları İskenderunPost’ta!

CHP Arsuz Belediye Başkanlığı için başlatılan anket bu gün sonuçlandı. 11 gün yapılan ve 8,792 kişinin katılımıyla gerçekleşen anketimiz sonucunda 15 aday... Devamı..

Havaalanına Otobüs

ANTAKYA BELEDİYESİ’NDEN HAVAALANI YOLCULARINA OTOBÜS DESTEĞİ           Antakya Belediyesi yoğun yağışlar sebebiyle havaalanına ulaşım sağlayamayan vatandaşlara otobüs desteğinde bulundu.         Antakya Belediyesi’nden... Devamı..

Savaş Büyük Seçim Toplantısı Yapacak

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden yeniden Büyükşehir Belediye başkan adayı olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş,... Devamı..

Antakya Belediyesi Çalışmalara Hız Verdi

PARKLARDA REVİZE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR Antakya Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri, Altınçay Mahallesi Şehit Serdar Ölmez Parkı’nda revize çalışmalarını sürdürüyor. Antakya Belediyesi’nden... Devamı..

Seyfi Dingil’ den Yarıyıl Mesajı

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, 2018-2019 eğitim öğretim döneminin, tamamlanan yarıyılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Her zaman geleceğin mimarı olarak gördüğü çocuklar... Devamı..

AİLELERE KARNE UYARISI

İskenderun Gelişim Hastanesi Uzman Klinik Psikoloğu Gamze Uygun Ekenel, 2018-2019 eğitim- öğretim yarıyıl tatilinin başlamasıyla beraber, anne-babalara karne konusunda önemli uyarılarda bulundu.... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: