19 Ağustos 2018 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
24 Mayıs 11:06
Yorum Yok
221
Zeki Oğur yazdı: “AYIP ETTİN ÇİNÇİN!”

Zeki Oğur yazdı: “AYIP ETTİN ÇİNÇİN!”

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Başkanı Hikmet Çinçin bugün sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı bir paylaşımda HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ı hedef göstermeye çalıştı.

Armutlu Camii Koruma ve Sosyal Yardımlaşma Derneğinin düzenlediği iftar sofrasına katılan Çinçin, HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın Dörtyol ilçesinde düzenlenen iftar programında olduğunu bildiği halde bu paylaşımı yapması şaşkınlığa neden oldu.

Tabi sayın Çinçin’in bu şekilde başkan Savaş’a saldırmasının nedenlerini az çok biliyorum ve kendisine buradan bir kaç soru yöneltmek istiyorum:

1- Milletvekili aday adaylığı sürecinde TUSIAD ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği üzerinden Servet Mullaoğlu ile ekibinin vekil aday listesinde yer almaları için CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu’na tavsiye mektubu gönderdin mi?

2- 2019 yılında yapılacak mahalli idareler seçimlerinde Hatay Büyükşehir Belediye başkan adayı sen mi olacaktın? Servet Mullaoğlu ile ekibini desteklemenin amacı bu muydu?

3- Yaklaşık 30 kişi ile HBB binası önüne gelen ve orada bir açıklama yapan Servet Mullaoğlu’na neden sende eşlik etmedin?

4- Sende Servet Mullaoğlu gibi HBB binası önüne siyah çelenk koymayı düşünüyor musun?

5- Son yapılan ATSO seçimleri öncesinde rakibin olan Ali Kavak’ın listesinde yer alan birilerine şantaj yaptın mı, herhangi birini tehdit ettin mi?

Sayın başkan HBB başkanlığı kim, sen kim? Sen önce başkanı olduğun ATSO’yu iyi yönetmeyi becer.
Kaldı ki senin bu işlere çapın yeter mi? HBB başkan adayı olabilmek için bu kadar alavare dalavereye gerek var mıydı?
Boyundan büyük işlere kalkışmaya çalışmışsın, ama bunu da becerememişsin.
Lütfü Başkan var olduğu müddetçe böyle bir şeyin mümkün olabileceğini düşünüyorsan, bu hayalinden bir an önce vazgeçmeni tavsiye ederim.
Tabi ki yine de sen bilirsin.
Benden söylemesi.

Yorum Kapalıdır.

Işık Şener

  • Yazar Email: buyuksehirhatay@gmail.com

YAZARIN DİĞER YAZILARI

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

AK Parti Yeni MKYK listesi belli oldu!

Ak Parti’nin yeni MKYK listesi belli oldu. 50 kişilik listede 29 yeni isim var. Listede 42 milletvekili 15 kadın üye yer alıyor.Listedeki... Devamı..

Bu Kaza Pes Dedirtti

İskenderun merkezindeki kaza görenleri şaşırttı! Neredeyse trafiğe kapalı alanda gerçekleşen trafik kazası çevredeki vatandaşlar tarafından şaşkınlıkla izlendi. İskenderun çok katlı otoparktan çıkış... Devamı..

İsk. Şoförler-Otomobil Odası Başkanı Akın’ dan Açıklama

İskenderun Şoförler ve otomobilciler odası Başkanı Erol Akın Dolmuşçuların sıkıntılarıyla ilgili takip edilen bazı konularda bakanlıklarla yapılan görüşmelerin olumlu gittiğini ve görüşmelerin devam ettiğini... Devamı..

İskenderun Belediyesi’ nden Alternatif Yollar

BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: YENİ YOLLAR AÇMAYA DEVAM EDİYORUZ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kent genelinde trafiği rahatlatmak için yeni yollar açmaya... Devamı..

Antakya Belediyesi’ nden Mobil Paylaşım

MOBİL PAYLAŞIM ARACI AŞAĞIOBA MAHALLESİ’NDE            Antakya Belediyesi Sosyal Belediyecilik çalışmaları kapsamında yürüttüğü hizmetlerine bir yenisini ekleyerek Mobil Paylaşım aracını hizmete sundu. Kardeşinle... Devamı..

Culha’dan Nardüzü’ ne Ziyaret

BAŞKAN CULHA, NARDÜZÜ ESNAFIYLA BİR ARAYA GELDİ Nardüzü Mahallesi esnafıyla bir araya gelen Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, ardından Nardüzü Mahallesinde yapımı... Devamı..

İTSO’ da Kooperatif Sorunları Görüşüldü

İTSO’da Konut Yapı Kooperatiflerinin sorunları görüşüldü İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası 21.Meslek Komitesi tarafında ‘Konut Yapı Kooperatiflerin sorunları ve çözüm önerileri’ konulu toplantı... Devamı..

HBB Zabıtası Görev Başında

VATANDAŞLARIN GÜVENLİ YOLCULUK YAPABİLMESİ İÇİN ZABITA EKİPLERİ GÖREV BAŞINDA Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta Ekipleri, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Şehirler Arası Otobüs Terminali’nde... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: