Onur Hotel’ den Açılış Töreni

İskenderun’ a Hoteller zincirinden bir yenisini daha ekleyen Onur Hotel geçtiğimiz gün muhteşem bir açılış ile İskenderunlu’ların hizmetinde olduğunu duyurdu.

Uğur Boyacıoğlu ve oğulları tarafından başarılı bir şekilde bölgeye hizmet veren Onur Hotel, nezih ve temiz bir ortamda misafirlerine konforlu bir hizmet vermenin heyecanını yaşıyor.

Açılış Kokteyline Ak Parti Hatay M.Vekillierinden H. Bayram Türkoğlu,Orhan Karasayar, Eski M.Vekili Mehmet Soydan, İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, İskenderun İlçe Başkanı Vedat Tosun, Ak Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Atıç, Defne İlçe Başkanı Onur Karataş, İskenderun Gençlik Kolları Başkanı Tayfur İkizek, Hesob Başkanı A.Kadir Teksöz ve halk yoğun bir katılım gösterdi.

Açılış konuşmasında söz alan bölge milletvekilleri: İskenderun gelecek vaat eden bir şehir ve buraya yatırım yapmak önemlidir.” açıklamalarında bulundu.

Onur Hotel Genel Müdürü Mustafa Boyacıoğlu Büyükşehir Gazetesine yaptığı açıklamada ” Biz gelişen büyüyen İskenderun’ da yatırım yapmaktan ve hizmet etmekten büyük gurur duyuyoruz. 1997 yılından bu yana devam eden grubumuz hotellerinin değerli misafirlerine eksiksiz hizmet etmenin ve memnuniyetini sağlayacak küçük detaylara kadar dikkat etmenin gayreti içerisindeyiz. Ayrıca; 24 saat Oda servisi, 24 saat açık sıcak su, açık büfe kahvaltı , açık otopark, araç kiralama servisi gibi hizmetleri de beğeninize sunulmuştur.” dedi.onurh