02 Aralık 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
14 Şubat 06:01
Yorum Yok
947
Örümcek Ağından Kaftan Yapıldı

Örümcek Ağından Kaftan Yapıldı

Madagaskar’da 8 yıl boyunca 1.2 milyon örümcekten biriktirilen ipek ağlardan elişi bir kaftan üretildi

Dünyadaki iki altın örümcek ipeğinden yapılmış giysiden biri olan kıyafet, model Bianca Gavrilas tarafından Londra’daki V&A Ortaçağ ve Rönesans Galerisi’nde tanıtıldı.

Bir Yorum Yazın

Diğer “KADIN ” Haberleri

Şahin: Anneler Eve Hapisinde

SUZAN ŞAHİN: MİLYONLARCA ÇOCUK KREŞE GİDEMİYOR, KREŞ YOK ANNELER EVE HAPİS!.. CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, Türkiye’de her 4 kadından birinin evlendikten... Devamı..

Vali Doğan’dan Kutlama

VALİ DOĞAN’IN DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI Hatay Valisi Rahmi Doğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Vali Doğan, mesajında... Devamı..

Başkan Savaş Kadınlar Günü Mesajı

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, ‘8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü’nü kutlamak amacıyla mesaj yayımladı. Başkan Savaş mesajında, toplumun... Devamı..

Tosyalı’dan Kadınlar Günü Kutlaması

BAŞKAN FATİH TOSYALI’DAN DÜNYA KADINLAR GÜNÜ MESAJI İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Belediye... Devamı..

Daisy’ den Demet Akalın Sürprizi

İskenderun’ da güzellik ve bakım üzerine adından sıkça söz ettiren Daisy Poliklinik 14 Şubat Sevgililer Günü’ ne Özel Demet Akalın’ ı misafir... Devamı..

Cezaevin’den Kaçtı Eşini Öldürdü

Antakya’ da cezaevinden firar eden A. K. boşanma aşamasında olduğu eşi S. K. ‘yı kalbinden ve karnından bıçaklayarak öldürdü. Olay, Antakya ilçesi... Devamı..

Iskenderun’a Tüp Bebek Merkezi

İSKENDERUN PALMİYE TÜPBEBEK MERKEZİ YAKINDA HİZMETE BAŞLIYOR Özel İskenderun Palmiye Hastanesi ve Tüpbebek kadrosu, tüpbebek merkezini kurma ile ilgili alt yapı hazırlıklarını... Devamı..

Kalitenin Adresi NASYA Kuaför

Tecrübe, kalite ve güleryüzlülük ile tecrübenin birleştiği adres NASYA KUAFÖR Nasya Kuaförün kurucularından İbrahim ve Suzan Yavuz çifti 1999 yılından bu yana... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: