02 Aralık 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
13 Kasım 15:57
Yorum Yok
653
OSMAN TUFAN’ DAN KIRIKHANLILARA YEMEK

OSMAN TUFAN’ DAN KIRIKHANLILARA YEMEK

CHP Kırıkhan İlçe Örgütünün gençleri ve kadınlarıyla birlikte yemekte bira araya gelen Osman Tufan, gördüğü ilgi ve destekten dolayı oldukça mutluydu. Tufan, masaları gezerek tüm partililerin görüşlerini aldı ve onları bol bol dinledi..

“Osman Abi” Formülü Ova’da da Umut Oldu..

CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Tufan, “Osman Abi Formülü”yle Ova’da da umut oldu.

Kuzeytepe Antik Saray Restoran’da CHP Kırıkhan Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleriyle bir araya gelen Osman Tufan, büyük bir ilgiyle karşılandı.

Birleştirici ve toparlayıcı kişiliğiyle büyük bir destek kitlesiyle buluşan Tufan’a Kırıkhanlı gençler ve kadınlardan büyük destek geldi.

CHP’nin değerlerini yaşatan, örgütlerine sahip çıkan, partinin her platformda en iyi şekilde temsil edilmesinde önemli bir rolü bulunan Osman Tufan’ın adaylığı konusunda desteklerini ifade eden Kırıkhanlı gençler ve kadınlar, ötekileştirmeden, seçimden seçime ve ihtiyaç dahilinde değil, her zaman kendileriyle olan Osman Tufan’ın adaylığının Ova’da büyük bir destek bulacağı görüşünü ortaya koydular.

Yemekte açış konuşması yapan CHP Kırıkhan İlçe Başkanı İsmet Buğdaycı, CHP’nin kadınlarıyla ve gençleriyle büyük bir gücü temsil ettiğini belirtirken, CHP’nin Ova’da çok önemli bir oy potansiyeliyle büyükşehir seçimlerinde umut olduğunu söyledi ve yemeğe katılan herkese teşekkür etti.

CHP Kırıkhan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Ekinci ise yaptığı konuşmada, CHP Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Tufan’a örgütlerine ve tabana sahip çıkmasından dolayı teşekkür ederken, gençlere verdiği önemin herkes tarafından da bilindiğini söyledi.

CHP Kırıkhan İlçe Başkanı İsmet Buğdaycı, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevda Özdemiroğlu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Ekinci, Hassa İlçe Başkanı Talat Ergüneş, Yayladağı İlçe Başkanı Nevzat Gonca, Reyhanlı İlçe Başkanı Tamer Apuş ve Altınözü İlçe Başkanı Hamit İsaoğulları’nın katıldığı yemekte konuşan Osman Tufan, CHP’li olmak demek Atatürkçü olmak demek. Dünden bugüne Atatürkçülük ve Atatürk’ün fikirleri hiçbir zaman ölmeyecek. Atatürk’ün değerleri unutulmadığı müddetçe Cumhuriyeti yıkmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. İşte bizim kadınımız ve gençlerimiz burada. Diğer Cumhuriyete sahip çıkanları da bir araya getirmek bizim asli görevimizdir. Ayrıştırma olmayacak, ötekileştirme olmayacak, biz CHP’liler olarak Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıkarak kadını ve gençlerine sahip çıkacağız.” Dedi.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’nden bir kesit okuyan Osman Tufan konuşmasının sonunda da büyük alkış aldı.

İthal uzvu vücut kabul etmez!!!

Yemeğe katılan ilçe başkanları adına konuşma yapan CHP Hassa İlçe Başkanı Talat Ergüneş ise, CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adaylık yarışında bir kez daha Osman Tufan’dan yana net bir tavır ortaya koydu.kırıkhan

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: