20 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
13 Kasım 15:57
Yorum Yok
562
OSMAN TUFAN’ DAN KIRIKHANLILARA YEMEK

OSMAN TUFAN’ DAN KIRIKHANLILARA YEMEK

CHP Kırıkhan İlçe Örgütünün gençleri ve kadınlarıyla birlikte yemekte bira araya gelen Osman Tufan, gördüğü ilgi ve destekten dolayı oldukça mutluydu. Tufan, masaları gezerek tüm partililerin görüşlerini aldı ve onları bol bol dinledi..

“Osman Abi” Formülü Ova’da da Umut Oldu..

CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Tufan, “Osman Abi Formülü”yle Ova’da da umut oldu.

Kuzeytepe Antik Saray Restoran’da CHP Kırıkhan Kadın Kolları ve Gençlik Kolları üyeleriyle bir araya gelen Osman Tufan, büyük bir ilgiyle karşılandı.

Birleştirici ve toparlayıcı kişiliğiyle büyük bir destek kitlesiyle buluşan Tufan’a Kırıkhanlı gençler ve kadınlardan büyük destek geldi.

CHP’nin değerlerini yaşatan, örgütlerine sahip çıkan, partinin her platformda en iyi şekilde temsil edilmesinde önemli bir rolü bulunan Osman Tufan’ın adaylığı konusunda desteklerini ifade eden Kırıkhanlı gençler ve kadınlar, ötekileştirmeden, seçimden seçime ve ihtiyaç dahilinde değil, her zaman kendileriyle olan Osman Tufan’ın adaylığının Ova’da büyük bir destek bulacağı görüşünü ortaya koydular.

Yemekte açış konuşması yapan CHP Kırıkhan İlçe Başkanı İsmet Buğdaycı, CHP’nin kadınlarıyla ve gençleriyle büyük bir gücü temsil ettiğini belirtirken, CHP’nin Ova’da çok önemli bir oy potansiyeliyle büyükşehir seçimlerinde umut olduğunu söyledi ve yemeğe katılan herkese teşekkür etti.

CHP Kırıkhan İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Ekinci ise yaptığı konuşmada, CHP Büyükşehir Belediye Başkan Aday Adayı Osman Tufan’a örgütlerine ve tabana sahip çıkmasından dolayı teşekkür ederken, gençlere verdiği önemin herkes tarafından da bilindiğini söyledi.

CHP Kırıkhan İlçe Başkanı İsmet Buğdaycı, İlçe Kadın Kolları Başkanı Sevda Özdemiroğlu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı Oğuz Ekinci, Hassa İlçe Başkanı Talat Ergüneş, Yayladağı İlçe Başkanı Nevzat Gonca, Reyhanlı İlçe Başkanı Tamer Apuş ve Altınözü İlçe Başkanı Hamit İsaoğulları’nın katıldığı yemekte konuşan Osman Tufan, CHP’li olmak demek Atatürkçü olmak demek. Dünden bugüne Atatürkçülük ve Atatürk’ün fikirleri hiçbir zaman ölmeyecek. Atatürk’ün değerleri unutulmadığı müddetçe Cumhuriyeti yıkmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. İşte bizim kadınımız ve gençlerimiz burada. Diğer Cumhuriyete sahip çıkanları da bir araya getirmek bizim asli görevimizdir. Ayrıştırma olmayacak, ötekileştirme olmayacak, biz CHP’liler olarak Türkiye Cumhuriyeti’ne sahip çıkarak kadını ve gençlerine sahip çıkacağız.” Dedi.

Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi’nden bir kesit okuyan Osman Tufan konuşmasının sonunda da büyük alkış aldı.

İthal uzvu vücut kabul etmez!!!

Yemeğe katılan ilçe başkanları adına konuşma yapan CHP Hassa İlçe Başkanı Talat Ergüneş ise, CHP Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adaylık yarışında bir kez daha Osman Tufan’dan yana net bir tavır ortaya koydu.kırıkhan

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: