29 Mayıs 2016 Pazar
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    22,7°C
18 Kasım 18:51
Yorum Yok
239
Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

YSK, 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin nerede oy kullanacağını açıkladı. YSK’ nın sitesinde açıklanan seçmen sorgulamasındaki adres bilgilerine, oy vereceğiniz yer, sandık ve sıra numarası gibi yeni bilgiler eklendi.

Oy kullanacağınız yer için TIKLAYIN, ÖĞRENİN >  https://www.ysk.gov.tr/ysk/secmenBilgi.jsp

 

 

 sandk

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Zabıta Müdürlüğü’ nden Ramazan Denetlemesi

İskenderun Belediyesi Zabıta ekipleri yaptığı çalışmalarla kentin güvenini sağlamaya devam ediyor. Başarılı yürütülen çalışmalarda kent geneli özellikle gıda üreticilerine karşı vatandaşların Ramazan’da... Devamı..

Işık Şener’ in Kaleminden İhale Komedya

İskenderun 2015 yılı sonunda ve özellikle 2016′ da şantiye yerine döndü desek azdır. Bir taraftan İskenderun Belediyesi’ nin kaldırımı ve sonra yine... Devamı..

Hataylı Mustafa Amca Fenomen Oldu

Hataylı 83 yaşındaki Mustafa Yılık, vefat eden eşi Hatice Yıllık’ın ardından onsuz geçirdiği günleri sayıyor ve eşine olan özlemi ile ağıtlar yakıyor.... Devamı..

Sancar Deniz Acentesi’nden Önemli Açıklamalar

İskenderun’ da Deniz Ticareti’ nin nabzını tutan Sancar Denizcilik şirketinin ortaklarından Cengizhan Sancar ve Hasan Yener; İskenderun’ un coğrafya ve deniz ticareti... Devamı..

Hataylı Şehit’ e Anlamlı Park

Diyarbakır’ da Polis Lojmanlarına yapılan saldırıda Hataylı Mehmet Şenol Çiftçi ve 4 yaşındaki kızı İrem Çiftçi şehit olmuş ve memleketi Hatay’ a... Devamı..

Hatay’ da Cumartesi Elektrikler Kesiliyor

Hatay’ın Antakya, Belen, Defne, Kırıkhan ve Reyhanlı ilçelerinde cumartesi günü elektrik kesintisi uygulanacak. Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş’den yapılan açıklamaya göre, 28 Mayıs... Devamı..

HBB’ de Kentsel Dönüşüm Zirvesi

KENTSEL DÖNÜŞÜM ZİRVESİ’ NE EV SAHİPLİĞİ YAPAN HATAY’ DA, ULUSAL BASINDAN BAŞKAN SAVAŞ’ A BÜYÜK İLGİ Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) ev sahipliğinde gerçekleşen Kentsel... Devamı..

İSTE ve KIZILAY’ dan İşbirliği

İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) ile Kızılay İskenderun Şubesi arasında yapılan işbirliği çerçevesinde, İSTE’li öğrencilerin hizmetinde kullanılmak üzere kaskları ile beraber 10 adet bisiklet devreye... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: