29 Temmuz 2016 Cuma
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    32°C
18 Kasım 18:51
Yorum Yok
269
Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

YSK, 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin nerede oy kullanacağını açıkladı. YSK’ nın sitesinde açıklanan seçmen sorgulamasındaki adres bilgilerine, oy vereceğiniz yer, sandık ve sıra numarası gibi yeni bilgiler eklendi.

Oy kullanacağınız yer için TIKLAYIN, ÖĞRENİN >  https://www.ysk.gov.tr/ysk/secmenBilgi.jsp

 

 

 sandk

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Lütfü Savaş Dörtyol’ a Misafir Oldu

BAŞKAN SAVAŞ, DÖRTYOL’DA HEMŞEHRİLERİNE KONUK OLDU Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Dörtyol ilçesine bağlı Karaktere Mahalle sakinlerinin konuğu olarak hizmet... Devamı..

Seyfi Dingil: Fetö’nün Kökünü Kazımamız Lazım

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: FETÖNÜN KÖKÜNÜ KAZIMAMIZ LAZIM İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, “millet olarak FETÖ’nün kökünü kazımamız lazım” dedi. Başkan Seyfi Dingil, belediye... Devamı..

Gregory Van Der Wiel Hatay Yemeklerini Beğendi

Fenerbahçeli Futbolcu Hatay Yemeklerini Beğendi Fenerbahçe’nin yeni transferi Gregory van der Wiel ile sevgilisi Rose Bertram, geçtiğimiz akşam oynanan Fenerbahçe-Monaco maçının hemen... Devamı..

Culha: Demokrasi ve Cumhuriyet Payidardır

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, farklı dinlerin bir arada ellerini demokrasi şehitleri için semaya açtığı gecede net bir mesaj verdi: “Demokrasi ve Cumhuriyet bu... Devamı..

AKAD Darbe Girişimini Kınadı

AKAD; “Demokrasiye Bağlılık Alevi İnancının Gereğidir” İskenderun Alevi Kültürünü Araştırma Derneği (AKAD), 15 Temmuz gecesi FETÖ/PDY terör örgütü üyesi bir grubun darbe... Devamı..

Belediye Spor Kursları Devam Ediyor

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: İSKENDERUN BELEDİYESİ YAZ SPOR OKULLARI DEVAM EDİYOR İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun Belediyesi tarafından düzenlenen yaz spor okullarının... Devamı..

Belen Belediyesi’ nde İş güvenliği Semineri

Belen Belediyesinden “İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ SEMİNERİ” Belen Belediye Başkanlığı, personel bünyesinde acil durum ekipleri oluşturulmak üzere çalışmalara başladı. İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ... Devamı..

Demokrasi Nöbetine Devam

İSKENDERUN’DA DEMOKRASİ NÖBETİ SÜRÜYOR İskenderun’da vatandaşlar FETÖ’nün darbe girişimine tepki göstermek için gerçekleştirdiği demokrasi nöbetini sürdürüyor. İskenderun anıt alanında toplanan vatandaşlar, darbe girişimine tepkilerini... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: