07 Ekim 2015 Çarsamba
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    22,1°C
18 Kasım 18:51
Yorum Yok
177
Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

YSK, 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin nerede oy kullanacağını açıkladı. YSK’ nın sitesinde açıklanan seçmen sorgulamasındaki adres bilgilerine, oy vereceğiniz yer, sandık ve sıra numarası gibi yeni bilgiler eklendi.

Oy kullanacağınız yer için TIKLAYIN, ÖĞRENİN >  https://www.ysk.gov.tr/ysk/secmenBilgi.jsp

 

 

 sandk

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Ahmet Davutoğlu Hatay’a Geliyor

Ak Parti Hatay Basın Bürosu’ndan yapılan açıklamaya göre Başbakan Ahmet Davutoğlu 11 Ekim pazar günü Hatay’a geliyor. Seçim çalışmaları kapsamında il il mitinglere başlayan... Devamı..

Karasayar: Tekrar İktidara Geleceğiz

AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar 1 Kasım’da yapılacak olan genel seçimlerden başarılı bir şekilde çıkacaklarını belirtti. Orhan Karasayar ,seçim gezileri kapsamında mahalle... Devamı..

Lütfü Savaş İskenderun Dağ Bandı Mahallesinde

Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, hizmet istişareleri ile hemşehrileriyle buluşarak fikir alışverişleri yapmaya İskenderun Dağ Bandı mahallelerinde devam etti.... Devamı..

Harbiye Karıştı! Teröristler Okula Sığındı!

Saat 23:00 sularında Suriye’den Türkiye’ye giren 30’a yakın Işid üyesi olduğu iddia edilen bir kamyon kaza yaparak devrildi.  Olayı farkeden Harbiye halkı araçtaki... Devamı..

MHP-İskenderun ve İbrahim Gül!

İskenderun’ da İbrahim Gül geniş bir kitleye hitap ederken, çalışmalarını sadece İskenderun ile bağlamlı yürütmediği ve Altınözü’nden Dörtyol’a kadar kısa sürede bir... Devamı..

“ĞADIR HUM BİRLİK COŞKU VE BEREKETTİR”

Alevi vatandaşlar tarafından en büyük bayram olarak kabul edilen Ğadir Hum Bayramı, birlik, kardeşlik ve bereket dualarıyla gün boyu süren ibadet coşkusuyla kutlandı.... Devamı..

Seyfi Dingil Net Konuştu

BİR METRE AVM, BİR METRE OTEL DAHİ YAPILMAYACAK İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Belediye meclisi ekim oturumu sonrasında karayolları arsası hakkında çok net... Devamı..

“İskenderun Halkı Aptal Değil!”

Uzun bir süredir gündemi meşgul eden ve yüzlerce vatandaşı çıkmaza sokan kentsel dönüşüm projesine , Sosyal Haklar Derneği İskenderun Temsilcisi Av.Bülent AKBAY’dan... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: