03 Kasım 2015 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    26°C
18 Kasım 18:51
Yorum Yok
192
Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

YSK, 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin nerede oy kullanacağını açıkladı. YSK’ nın sitesinde açıklanan seçmen sorgulamasındaki adres bilgilerine, oy vereceğiniz yer, sandık ve sıra numarası gibi yeni bilgiler eklendi.

Oy kullanacağınız yer için TIKLAYIN, ÖĞRENİN >  https://www.ysk.gov.tr/ysk/secmenBilgi.jsp

 

 

 sandk

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Hatay’ da Ne? Neden Oldu?

Günlerden 7 Haziran, HDP hariç 3 parti üyesi seçmeni, hatta vekilleri ne düşüneceklerini bilmeden Devlet Bahçeli “Hükümeti kursunlar biz ana muhalefetiz, kuramıyorlarsa... Devamı..

Seçimlerde Türkiye-Hatay-İskenderun

Resmi olmayan sonuçlara göre Hatay’da 7 Haziran’da olduğu gibi AK Parti 5, CHP 4 ve MHP 1 milletvekili çıkardı. Partilerin milletvekili dağılımı, AK... Devamı..

İskenderun’ da Yine Aynı Kaza

Belen ‘ den İskenderun istikametine doğru ilerleyen otobüsün freni patlaması sonucu Deniz Alayı kırmızı ışıklarında ciddi kaza meydana geldi. 5-6 aracın karıştığı... Devamı..

HBB değil, İskenderun Belediyesi!

İskenderun Belediyesi ve Başkan Yardımcısı Ahmet Çetinkaya İskenderun’a hizmet kapsamında halka hizmet etmeye devam ediyor. Hatay Büyükşehir olmasının ardından İskenderun’da sahil kesiminde... Devamı..

Seçim Günü Komandolara Görev

Jandarma Genel Komutanlığı, kritik bölgelere komando ve özel harekat birimleri sevk etti. Vatandaşların oylarını rahatlıkla kullanmaları ve iradelerini sandığa yansıtmalarına yönelik tedbirler... Devamı..

Altın Kalp Münâcât ve Na’t Yazma Yarışması

Büyük Türk-İslam mutasavvıf, mütefekkir ve şâiri Hz. Mevlâna’nın Uluslararası Vuslat Yıldönümü Anma Törenleri (07-17 Aralık) kapsamında onun Cenâb-ı Hakk’a kul ve Kur’ân-ı Kerîm’in yolunda... Devamı..

Çalışkan: Gümden Değiştiriliyor

HER GÜN ŞEHİT HABERLERİYLE SARSILIRKEN BEYEFENDİLER GÜNDEM DEĞİŞTİREREK MEDYA OPERASYONLARI DÜZENLİYOR Hatay İlçelerini ziyaret eden Saadet Partisi Hatay Milletvekili adayları, seçime birkaç... Devamı..

İkem Koleji BİRİNCİ

İKEM KOLEJİ ATLETİZMDE DE BİRİNCİ GELDİ. Okulumuz İKEM Koleji 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kapsamında yapılan Cumhuriyet Kupası Kros müsabakalarında genç kızlarda ve genç... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: