02 Şubat 2016 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    18°C
18 Kasım 18:51
Yorum Yok
207
Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

YSK, 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin nerede oy kullanacağını açıkladı. YSK’ nın sitesinde açıklanan seçmen sorgulamasındaki adres bilgilerine, oy vereceğiniz yer, sandık ve sıra numarası gibi yeni bilgiler eklendi.

Oy kullanacağınız yer için TIKLAYIN, ÖĞRENİN >  https://www.ysk.gov.tr/ysk/secmenBilgi.jsp

 

 

 sandk

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

HBB İlyas Rum Ortadoks Kilisesi’nde Şenlik Düzenledi

HBB ŞEHİR TİYATROSU’NUN SAMANDAĞ ST. İLYAS RUM ORTODOKS  KİLİSESİ’NDEKİ ÇOCUK ŞENLİĞİ TAM NOT ALDI Hatay Büyükşehir Belediyesi’nin(HBB) il genelindeki bütünleştirici etkinlikleri kapsamında Samandağ... Devamı..

Mustafa Baştuğ Güven Tazeledi

İskenderun Güvenliği İçin Toplumsal Yardımlaşma Derneği Genel Kurulunu gerçekleştirdi. Genel kurulda Yolbulan Baştuğ Metalurji Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Baştuğ güven tazeledi… İskenderun... Devamı..

Park Ücretleri…

Uzun süredir vatandaşların çile çektiği, bazı vatandaşlarımızın yıllık park ücretinin aracından da pahalıya geldiğinin ve mağduriyetlerin yaşandığını haftalarca yazdık. Hatay geneli ve... Devamı..

Defne İlçesi Atakta

DASYAD’dan Başkan Yaman’a ziyaret HEDEFİMİZ; TEMİZ VE YEŞİL DEFNE Defne ilçesine bağlı Dursunlu Mahallesi Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği (DASYAD) yönetimi, Defne Belediye... Devamı..

Hatay’ da Katliam Gibi Kaza

Hatay güne Tır dehşetiyle başladı. Hatay Altınözü ilçesinde gerçekleşen kaza tam anlamıyla dehşeti yaşadı. Dorsesindeki yükle Altınözü’ ne giren tır… Dorsesindeki yükle... Devamı..

AKDENİZ BÖLGESİ’ NDE BİR İLK!

Akdeniz ve Hatay Bölgesinde faaliyete girecek olan “Mavi Çocuk Akademisi”  en büyük özel anaokulu olma özelliğini de elinde bulunduracak. İskenderun’ da faaliyete girecek... Devamı..

Seyfi Dingil: Parkomat Mücadelesini Kazandık!

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, parkomatlar konusunda gelinen son noktayı değerlendirdi. Şehir genelinde bulunan cadde ve sokaklar üzerindeki parkometreler konusunda uzun uğraşlar verdiklerini ve... Devamı..

Nüfus Müdürlüğünden Bilgilendirme

İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürlüğü’nden açıklama; 661 sayılı Askerlik Kanunu ile Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun 27.01.2016 tarihinde resmi gazetede yayınlanarak yürürlüğe girmiştir.... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: