02 Nisan 2015 Perşembe
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    15,3°C
18 Kasım 18:51
Yorum Yok
15
Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

YSK, 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin nerede oy kullanacağını açıkladı. YSK’ nın sitesinde açıklanan seçmen sorgulamasındaki adres bilgilerine, oy vereceğiniz yer, sandık ve sıra numarası gibi yeni bilgiler eklendi.

Oy kullanacağınız yer için TIKLAYIN, ÖĞRENİN >  https://www.ysk.gov.tr/ysk/secmenBilgi.jsp

 

 

 sandk

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Acıya ortak oldular

İskenderun Belediye Başkan Vekili Musa Sarraçoğlu, İstanbul Adliyesi’ndeki terör saldırısında şehit olan Cumhuriyet Savcısı Mehmet Selim Kiraz için başsağlığında bulunmak üzere İskenderun... Devamı..

Höyük Köprüsü’nün temeli bugün atılıyor

Arsuz’da yaşanan sel felaketinde yıkılan ve Höyük Halkı’nın da en büyük talebi olan Höyük Köprüsü’nün temeli bugün atılıyor.   Hatay Büyükşehir Belediyesi... Devamı..

Kaybolan İskenderun’lu ŞERİFE NUR Bulundu!

Şerife NUR İzmir’de bulundu ve şuan ailesinin yanında ve ailesinin mutluluğu görülmeye değer düzeyde. Kızının durumunu günlerdir merak eden aile sevinç göz... Devamı..

Levent H. Yılmaz: “Yaptığınız hizmetleri halk biliyor ve görüyor”

İTSO’yu ziyaret eden CHP Hatay Milletvekili A.Adayı Dr.Yusuf H.Civelek: Siyaset halkın refahını yükseltmek için yapılır     Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili... Devamı..

Hatay’da kadın doktoru tekme-tokat dövdüler!

Hatay’ın Kırıkhan ilçesinde, Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Ebru Güler, bir hasta yakınının saldırısına uğradı. Edinilen bilgiye göre, Op. Dr.... Devamı..

Hatay’da seçim değerlendirme toplantısı

Hatay’da Vali Ercan Topaca başkanlığında genel seçimlerle ilgili değerlendirme toplantısı yapıldı. Vali Topaca, Valilik Abdurrahman Melek Toplantı Salonu’nda, 7 Haziran’da demokrasilerin vazgeçilmez unsuru olan seçime gidileceğini ve milletin iradesinin... Devamı..

“Elektrik Kesintisinin Sebebi İskenderun!”

İskenderun’da kurulu bin 200 megavat gücündeki Atlas Termik Santrali’nin devreden çıkması sonucu domino etkisiyle Türkiye’nin neredeyse yarısı elektriksiz kaldı. 10.36’da başlayan elektrik... Devamı..

Tüm Türkiye Karanlıkta!

Türkiye’nin farklı illerinde elektrikler kesildi. İnternet erişiminde de sıkıntı yaşandı. Sıkıntı halen sürüyor. İstanbul’da elektrik kesintisi nedeniyle Marmaray, metro, tramvay ve hafif... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: