30 Haziran 2016 Perşembe
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    ...
18 Kasım 18:51
Yorum Yok
250
Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

YSK, 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin nerede oy kullanacağını açıkladı. YSK’ nın sitesinde açıklanan seçmen sorgulamasındaki adres bilgilerine, oy vereceğiniz yer, sandık ve sıra numarası gibi yeni bilgiler eklendi.

Oy kullanacağınız yer için TIKLAYIN, ÖĞRENİN >  https://www.ysk.gov.tr/ysk/secmenBilgi.jsp

 

 

 sandk

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Son Dakika! Hatay’da Canlı Bomba!

Hatay’da canlı bomba olduğu öğrenilen PKK’lı teslim oldu. Teröristin 3 kişi olduklarını ve diğer 2 kişinin de canlı bomba olduğunu söylemesi üzerine... Devamı..

Açemler’de Kur’an Kursları Başlıyor

Dörtyol Belediyesi Kültür Müdürlüğüne bağlı Açemler Kur’an Kursu eğitimine 27 Haziran Pazartesi başlıyor. Bilindiği üzere Dörtyol Belediyesi Açemler geçtiğimiz haftalarda başarılı bir... Devamı..

HBB Şehir Tiyatrosu Neşeyle Devam Ediyor

HBB ŞEHİR TİYATROSU’NDAN DEFNE’DE RAMAZAN’A ÖZEL HAFIZALARA KAZINAN PERFORMANS Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş öncülüğünde HBB Kültür ve Sosyal... Devamı..

Okumanın Yaşı Yok Dediler

“OKUMANIN YAŞI YOK” DEDİLER, OKULU BİRİNCİLİKLE BİTİRDİLER! İskenderun Teknik Üniversitesi’nde (İSTE) 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı sona ererken, görece ilerlemiş yaşlarına rağmen okuma azimleriyle göz... Devamı..

Arsuz Sahili Temizleniyor

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, denizi, kumsalı ve güneşi ile Arsuz’u turizmin cazibe merkezi yapmak için çalışıyor. Temiz plaj, temiz deniz, temiz Arsuz Arsuz... Devamı..

Bu Programı Kaçırmayın

Ak Parti Hatay İl Başkanı Ahmet Atıç ile canlı yayında söyleşi ile  sahur programında sizlerle buluşuyor. Çarşamba gecesi sahurda canlı olarak yayınlanacak... Devamı..

Belen’ de Şahane Ramazan Programı

Belen Belediyesinden, “Kadir Gecesine Özel program” Belen Belediyesi, 1 Temmuz Cuma günü idrak edeceğimiz Kadir Gecesi’ne özel program hazırladı. Belen Belediyesi, Kadir Gecesi’nde... Devamı..

Seccadeni Al Da Gel

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: KADİR GECESİ SECCADENİ AL DA GEL İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Mübarek Ramazan ayı içerisinde bulunan Kadir Gecesi dolayısıyla... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: