29 Mayıs 2015 Cuma
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    22,4°C
18 Kasım 18:51
Yorum Yok
69
Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

YSK, 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin nerede oy kullanacağını açıkladı. YSK’ nın sitesinde açıklanan seçmen sorgulamasındaki adres bilgilerine, oy vereceğiniz yer, sandık ve sıra numarası gibi yeni bilgiler eklendi.

Oy kullanacağınız yer için TIKLAYIN, ÖĞRENİN >  https://www.ysk.gov.tr/ysk/secmenBilgi.jsp

 

 

 sandk

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Avrupa Dernekleri Refik Eryılmaz için Geliyor!

Defne Kültürverein e.v. Mannheim Başkanı Ayhan Kuzu, Avrupa’dan 10’a yakın Dernek ile 5 Mayıs 2015 tarihinde Hatay’da olacaklarını bildirdi. Başkan Kuzu yaptığı... Devamı..

Erdoğan İskenderun’da!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, yapımı tamamlanan bazı projelerin açılışını yapmak için İskenderun’a geliyor!    Edinilen bilgiye göre 2 Haziran Salı günü Hatay’a... Devamı..

“Refik Eryılmaz oyları bölmeyecek, aksine Hatay’ı birleştirecek”

Özellikle Hatay’lı Arap halkın en hassas olduğu Suriye ve Esad konusunda bölge halkının sesi ve neferi olan Av. Refik Eryılmaz’a destek her... Devamı..

İskenderun’lu Dalgıç Boğularak Can Verdi!

Yazıcı Limanında Balık avlamak için denize Giren,evli ve bir çocuk babası Mahir Aktaş, 16 saat denizde kayboldu.Sahil Güvenlik ekiplerinin uzun süren aramaları... Devamı..

Hatay’da Ak Parti’den MHP’ye geçişler devam ediyor…

Dörtyol’da 2005 yılından bu yana AK PARTİ içerisinde aktif rol alan Bolat Ailesi AK PARTİ’den ailecek istifa ederek dilekçelerini AK PARTİ İlçe... Devamı..

ALĞAN: Gençlerle Daha Mutluyum

  Ak Parti Hatay milletvekili aday Mehmet Alğan Teysir aile çay bahçesinde genç taraftarlarla Galatasaray – Beşiktaş maçını birlikte seyrederek derbi heyecanlarına ortak... Devamı..

MURSİ SEÇİM MALZEMESİ YAPILIYOR!

Saadet Partisi Hatay Milletvekili Adayı Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan seçim çalışmaları kapsamında Hassa İlçesini gezerek vatandaşlara projelerini anlattı. Çalışkan, beraberinde milletvekili... Devamı..

Hatay’da binlerce kişi ‘Eğit Donat Projesi’ne karşı alanlara çıktı

‘Cihatçı’ grupların eğitileceğinin iddia edildiği Serinyol Askeri Kışlası’nın olduğu yerde binlerce kişinin katılımıyla miting düzenlendi Hatay’ın Antakya ilçesinde Halk Meclisleri ve Savaşa... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: