29 Temmuz 2015 Çarsamba
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    31,4°C
18 Kasım 18:51
Yorum Yok
134
Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

YSK, 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin nerede oy kullanacağını açıkladı. YSK’ nın sitesinde açıklanan seçmen sorgulamasındaki adres bilgilerine, oy vereceğiniz yer, sandık ve sıra numarası gibi yeni bilgiler eklendi.

Oy kullanacağınız yer için TIKLAYIN, ÖĞRENİN >  https://www.ysk.gov.tr/ysk/secmenBilgi.jsp

 

 

 sandk

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Primall’den Çocuklara Farklılık

PRIMEMALL İSKENDERUN ÇOCUKLARDA FARKINDALIK YARATTI Primemall İskenderun, 26 Temmuz Pazar günü gerçekleştirdiği “Canım Kardeşim” etkinliği ile minik ziyaretçilerine eğlenceli anlar yaşattı. Düzenlenen etkinlikle... Devamı..

Nazım Culha’dan Çatkapı

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, vatandaşlarla iç içe olmaya devam ediyor Culha’dan çat-kapı misafirlik Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, bir taraftan düğünlere ve cenazelere... Devamı..

Son Dakika: Seyfi Dingil’ e Suç Duyurusu!

İskenderun’ da birbiri arkası kesilmeyen faaliyetleri ardından bu sefer İskenderun MHP Meclis Üyesi İbrahim YAVUZ; İskenderun Belediyesi Başkanı ve konu ile alakalı... Devamı..

Canlı Bomba Alarmı!

MİT, Şanlıurfa, Gaziantep, Hatay, Kilis, Diyarbakır ve Mardin için canlı bomba uyarısında bulundu. MİT, YPG’nin yanında savaşan sol örgüt mensuplarının Türkiye’ye sızıp... Devamı..

Aşırı Sıcaklarda Alınacak Önlemler

Aşırı sıcaklar çeşitli sağlık problemlerini de beraberinde getirmektedir. Sıcaklık ve nem artışına bağlı olarak vücut ısısı artmakta ve metabolizma bu yeni duruma uyum sağlamaya... Devamı..

İskenderun’da bir AVM’ye Bombalı Saldırı İddiası

Milliyet.com.tr haberine göre, emniyet birimlerine alış veriş merkezinde bombalı saldırı olacağı yönünde ihbar geldi. Bu durumun üzerinde çok sayıda terörle mücadele polisi... Devamı..

İskenderun Sokaklarında Poşet Çöp Kutuları Koyuldu

İskenderun Belediyesi, daha temiz İskenderun anlayışıyla izmarit ve benzeri küçük çöpler için ana caddelere portatif çöp kutuları yerleştiriyor. Ziya Gökalp Caddesi ve 5... Devamı..

Belen’e Yeni Semt Pazarı

Belen Belediyesi tarafından Halilbey Mahallesi İmam Hatip Lisesi Bahçe Düzenlemesi kapsamında öğrencilere spor ve açık Eğitim alanı olması için ve haftada bir günde... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: