19 Nisan 2015 Pazar
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    16,6°C
18 Kasım 18:51
Yorum Yok
24
Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

YSK, 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin nerede oy kullanacağını açıkladı. YSK’ nın sitesinde açıklanan seçmen sorgulamasındaki adres bilgilerine, oy vereceğiniz yer, sandık ve sıra numarası gibi yeni bilgiler eklendi.

Oy kullanacağınız yer için TIKLAYIN, ÖĞRENİN >  https://www.ysk.gov.tr/ysk/secmenBilgi.jsp

 

 

 sandk

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Sarı Mikrofon İskenderun’da

Türkiye’ de çarpıcı soru ve cevapları ile gündem oluşturmayı başaran “Sarı Mikrofon” muhabirleri İskenderun’ da birbirinden ilginç ve güldüren cevaplar topluyor. Ülkemizde... Devamı..

BELEN’DE 23 NİSAN ETKİNLİĞİ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle Ortaokulların 5. ve 6. Sınıf öğrencileri arasında düzenlenen futbol ve masa tenisi turnuvaları düzenlenen... Devamı..

Hatay CHP Kaynıyor!

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Lütfü Savaş’ın milletvekili aday listesine müdahale ettiği iddiaları tepkilere neden oldu. Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın... Devamı..

Eski İskenderun Kaymakamı Türkiye’yi Güldürdü!

Roboski’de katledilen katırlarla ilgili açıklama yapan Şırnak Valisi Ali İhsan Su “katırların öldürülmediğini, uçurumdan atladığını” iddia etti. Şırnak Valisi’nden ilginç katır tespiti... Devamı..

MİT’TEN ÖNEMLİ UYARI…

Milliyet’in aldığı bilgiye göre; MİT Müsteşarlığı, geçen şubatın son günlerinde İçişleri Bakanlığı’na bir yazı göndererek Şam yönetiminin Türkiye’ye yönelik yeni eylem planına... Devamı..

HATAY’DA ADAY TANITIM ŞÖLENİ DÜZENLİYOR

Saadet Partisi Hatay İl Başkanlığından yapılan açıklamada 19 Nisan Pazar günü saat 14:00’da Antakya’da HATMEK Konferans Salonunda Milli İttifak aday tanıtım şöleni... Devamı..

SURİYELİ DİLENCİLER TOPLANIYOR

İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğüne bağlı ekiplerin yürüttüğü çalışmalar neticesinde şehir merkezinde caddelerde dilencilik yapan Suriyeliler toplanıyor. Ülkelerindeki iç savaştan kaçarak Türkiye’ye sığınan, ancak bulundukları... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: