03 Mayıs 2016 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    21,5°C
18 Kasım 18:51
Yorum Yok
230
Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

YSK, 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin nerede oy kullanacağını açıkladı. YSK’ nın sitesinde açıklanan seçmen sorgulamasındaki adres bilgilerine, oy vereceğiniz yer, sandık ve sıra numarası gibi yeni bilgiler eklendi.

Oy kullanacağınız yer için TIKLAYIN, ÖĞRENİN >  https://www.ysk.gov.tr/ysk/secmenBilgi.jsp

 

 

 sandk

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

PİKNİĞE DAVETLİSİNİZ

HAYDİ HATAY SEPETİNİ AL GEL Hatay’ ın tüm ilçelerinden katılımın sağlanacağı 7′ den 77′ ye Sepetini Al Gel projesi kapsamında 8 Mayıs... Devamı..

Şehremini Olmak…

Ülkemizde örnek gösterilen Belediye Başkanlarını halk unutmaz. Kocabaş’tan Hasan İhsan’ a Mete Aslan’ dan Seyfi Dingil’ e kadar bir çok isimleri her... Devamı..

İskenderun Belediye Gençlikspor Finallere Katılıyor

İskenderun Belediye Gençlikspor Kulübü Türkiye Şampiyonluğu’na doğru gidiyor. İskenderun U19 Gaziantep’ te 5-8 Mayıs arasında düzenlenecek turnuvaya katılacak. ŞanlıUrfa, Mersin, Adana, Hatay,KahramanMaraş,... Devamı..

PASKALYA BAYRAMINDA KARDEŞLİK

PASKALYA BAYRAMI’INDA BİRLİK, BERABERLİK VE BARIŞ MESAJLARI VERİLDİ Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Antakya Ortodoks Kilisesi’nde düzenlenen Paskalya Bayramı kutlamalarına katıldı. Gerçekleştirilen kutlamalara Başkan Savaş’ın... Devamı..

Son Dakika!Hatay’da Şehit var

Sabah saatlerinde Gaziantep emniyet müdürlüğüne yapılan hain terör saldırısında Dörtyol nüfusuna kayıtlı polis memuru Yusuf Erin şehit oldu. Yusuf Erin evli ve... Devamı..

Işık Şener’ in Kaleminden Ali Cengiz Oyunu

Siyasetinden, ticaretine kadar bedbaht olan bu kent hiç böyle bir başıboşluk yaşamamıştı. Bilgisizliğin cirit attığı, adam kırdırmanın kol gezdiği, iyi polis oynayıp... Devamı..

Körfez İskenderunspor Küme Düştü

 Türkiye 3.Lig 3.Grupta mücadele eden Körfez İskenderunspor amatör kümeye düştü. Ligde Çorum Belediyespor ile son maçında 1-0 kaybeden Körfez İskenderunspor küme düştü.... Devamı..

Son Dakika! Ak Parti Yönetimi Kesinleşti

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur 30 kişiden oluşan yeni yönetim kurulu üyelerini açıkladı. İlçe Başkanı Ayhan Bodur  yaptığı açıklamada, “Parti... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: