30 Haziran 2015 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    26,7°C
18 Kasım 18:51
Yorum Yok
112
Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

Oyunuzu Nerede Kullanacaksınız? Tıklayın

YSK, 2014 yılında yapılacak olan yerel seçimlerde kimin nerede oy kullanacağını açıkladı. YSK’ nın sitesinde açıklanan seçmen sorgulamasındaki adres bilgilerine, oy vereceğiniz yer, sandık ve sıra numarası gibi yeni bilgiler eklendi.

Oy kullanacağınız yer için TIKLAYIN, ÖĞRENİN >  https://www.ysk.gov.tr/ysk/secmenBilgi.jsp

 

 

 sandk

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

İskenderun’un Yüz Akı

Başarı öyküsü 2012 yılında Dünya saç tasarım ödülüyle başlayan Kuaför Hasan Keskin hem ilçemizin hem de ülkemizin gurur kaynağı oldu. Bugüne kadar binlerce salon sahibine ve kuaföre eğitim ve seminerler veren Hasan... Devamı..

Kaymakam Baysal’dan Çevre Duyarlılığı

Arsuz Çevreye Doğaya ve Çevreye Sahip Çıkıyor… Arsuz Kaymakamı Fatih Baysal çevreye duyarlılığını bir kez daha gösterdi. Arsuz’ a atandığı günden bu... Devamı..

PAYAS’ TA ÖLÜM OYUNU!

Payas E5 Karayolunu kullanan binlerce vatandaş ölümle burun buruna geliyor. Nakliye şirketlerinin merkezi haline gelen Payas her gün yüzlerce TIR’ların yüklerini doldurduğu... Devamı..

İskenderun Belediyesinden Anında Müdahale

İskenderun Belediyesi ekipleri , Cumartesi günü sabah saatlerinde başlayan sağanak yağışın sebebiyet verdiği sel feleketine anında müdahele ederek olası bir facia yaşanmasına engel oldu.... Devamı..

YILDIZ: ŞEREFİMLE GÖREV YAPTIM!

İskenderun Yelken Kulübünde Basın mensuplarıyla iftarda bir araya gelen İskenderun Belediyesi Eski Başkan Yardımcısı M. Tevfik Yıldız birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulundu. Yıldız... Devamı..

İskenderun Belediyesinden Asfalt Yapımı

İskenderun Belediyesinin şehir genelinde yürüttüğü sıcak asfalt uygulaması kapsamında çalışmalar Akçay mevkiinde devam ediyor. Periyodik olarak yürütülen ve çeşitli mahallelerde asfaltlama yapan ekipleri Güzelçay... Devamı..

Öcalan: “Hatay’a doğru ilerleyin!”

Suriye’nin kuzeyinde oluşan PYD koridoru tartışılırken, Abdullah Öcalan’ın örgüte iki yıl önce “Hatay’a ilerleme olabilir” talimatı gönderdiği ortaya çıktı. Ceyhun Bozkurt’un“İmralı Tutanakları”... Devamı..

İskenderun Belediyesinden İftar Yemeği

İskenderun Belediyesi tarafından gerçekleştirilen Ramazan Şenlikleri, Atatürk Anıt Alanından Malatya Özel Mehteran Takımının yürüyüşü ile başladı. Ramazan şenliklerine Ak Parti Hatay Milletvekilleri Orhan Karasayar... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: