Özel Gönülleri Fethediyor

Ak Parti Hatay Milletvekili Adayı Abdulkadir Özel İftarını İskenderun halkıyla birlikte açıyor.

ÖZEL ” GÖNÜL SOFRASINDAYIZ”

27. Dönem Hatay Milletvekili Adayı Abdulkadir Özel Yunus Emre ve Sakarya Mahallelerinde iftar programlarına katıldı.

İftar programında konuşma yapan Abdülkadir Özel; “Bu güne kadar yapılan seçimlerin tamamından çok daha önemli bir seçime giriyoruz. 2002′ den 2018′ e kadar Devlet kasamızdan sosyal yatırımlara, bölgesel liderliğe, eskisi gibi başka devlet liderlerin önünde 5 milyar dolar için el pençe mi duracağız yoksa dik mi duracağız?” diyerek halka seslendi.

“İSKENDERUN’ A İKİ VEKİL ŞANSI OLACAK”

İskenderun büyük bir ilçe ve bu bağlamda nüfus yoğunluğu, iş hacmi ve beklentiler olarak yüksek bir kent. Bu sebepten iktidar partisi olarak iki vekil  çıkartmamız durumunda Ankara’ ya sesimizi daha iyi ve yüksek bir şekilde duyuracağız. İskenderunlu hemşehrilerimizin yaşadığı sorunları daha iyi şekilde dile getireceğiz. İskenderun bir çok ilden büyük bir kent buraya iki vekil yakışır.

“MİLLETİ BİR GECEDE %70 FAKİRLEŞTİRDİLER”

Özel; “Zamanında kendilerinin seçtiği cumhurbaşkanıyla anlaşamayanlar bir kitap fırlatması sonucu bir gecede devülasyon olmuş, dolar fırlamış, resmin bizi 80 yılı o bataklıktaki Türkiye’ ye doğru götürmeye adımlar atmış ve milletimizi bir gecede %70 cebindeki parayı almışlardı. Bu da yetmezmiş gibi adamlarına banka hortumlatıp, SGK’ nin rezaletiyle büyük yolsuzluklar yapılmış Cumhuriyet tarihinde Emniyet Güçlerimiz maaş yüzünden eylem düzenlemiş, yazarkasa fırlatılmış idi. Biz bunları unutmadık. Kasamız, rezervlerimiz dolu ve buna göz dikerek yakıtı, şunu bunu düşüreceklerini vaadediyorlar. Biz geçmişte bu ülkeye ne zararlar verdiğinizi unutmadık!” dedi.

“HEM HİZMET ÜRETTİK HEM SEVİYE YÜKSELTTİK”

Türkiye ciddi anlamda medeniyetler seviyesine çok kısa sürede ulaştı. Yollar, çöpler, ticari ilişkiler, üniversiteler, havaalanları ve en önemlisi kendi savunma sanayisinde üretim yapan güçlü bir Türkiye olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Dünya 5′ ten büyüktür diyerek yapılan yanlışları yüksek sesle söylüyoruz. Artık emir alan değil söz sahibi olan bir ülkeyiz. Artık yağ, ekmek kuyruğundan son model teknoloji ürünleri kuyruğuna giren bir ülke olduk çok şükür.” açıklamalarında bulundu.

Konuşması kalabalık tarafından sürekli alkışlarla kesilen Abdulkadir Özel, ezanın okunmasıyla duanın ardından yüzlerce kişi orucunu açtıktan sonra vatandaşlarla muhabbet ederek şikayet ve arzularını dinledi.

Haber: Işık şener