19 Eylül 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
28 Ekim 17:10
Yorum Yok
957
ÖZER: İSKENDERUN’U BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

ÖZER: İSKENDERUN’U BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adaylığı için dosyasını AK Parti İskenderun İlçe Başkanlığı’na teslim etti.

Gıda Mühendisi olan Başkan Özer kendisini destekleyen binlerce vatandaşa hitap ederek, “Biz birlikte İskenderun’uz. İskenderun’un kaybedecek bir beş yılı daha yok. İskenderun’u hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

 

30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için kentimizde siyasi hareketlilik iyice ısındı. Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer, yoğun kalabalık topluluğunun katıldığı törenle AK Parti İskenderun İlçe Başkanlığı’na aday adaylığı dosyasını teslim etti. Törende Başkan Özer’e karşı yoğun sevgi gösterisi vardı. Yediden yetmişe çocuğuyla, genciyle, yaşlısıyla her kesimden insan Sarıseki Belediye Başkanı ve İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer’i desteklemek ve yanında olduğunu göstermek için saatler öncesinden alanı hınca hınç doldurdular. Davul zurnalar ve müzikler eşliğinde Başkan Özer lehine slogan atan vatandaşlar AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatı önünü miting alanına çevirdiler.

 

Yoğun sevgi gösterileriyle parti ilçe binası önüne gelen Sarıseki Belediye Başkanı ve İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Öze eşi ile birlikte ilk olarak parti ilçe binasına çıkarak İlçe Başkanı İbrahim Yaran’ a aday adaylığı dosyasına teslim etti. İlçe Başkanı İbrahim Yaran hayırlı ve uğurlu olması temennisiyle dosyayı teslim aldı. Özer daha sonra aşağıda kendisini bekleyen vatandaşlarla kucaklaştı. Aday adaylığı açıklama töreninde ilk söz alan AK Parti İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Yaran, “Düğün başladı” diyerek başladığı konuşmasında Özer’in AK Parti misyonuna ve vizyonuna uygun partinin örf adet ve geleneklerini benimseyen ve uygulayan insanlardan biri olduğunu söyledi. Başkan Yaran, 30 Mart’ta İskenderun’da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ ın yaptığı balkon konuşması gibi İskenderun’da da belediyeyi kazanarak, Parti ilçe binası balkonundan seçim zaferini hep birlikte kutlayacaklarına sonuna kadar inandığını vurguladı. Başkan Yaran, Özer’ e aday adaylığının hayırlı uğurlu olmasını diledi.

 

Daha sonra alkışlar ve yoğun sevgi gösterileri arasında Sarıseki Belediye Başkanı ve İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer, konuşma kürsüsüne geldi. İskenderun’un bir beş yıl daha kaybetmeye lüksü olmadığını kaydeden Özer, “ Sarıseki Belediye Başkanlığı görevim süresinde belde halkımın istekleri ve talepleri doğrultusunda, onlarla birlikte hareket ederek, beldemizi modern ve çağdaş bir yer haline getirdik. Şimdi ise İskenderun Belediye Başkanlığı görevine talibim. Allah bana insanlarımızın başını dimdik tutacaksam, adaylığı nasip etsin! Çünkü İskenderun yıllarca çok şey kaybetti. Ben Kazakistan’da bir firmada görev yaparken Sarıseki’ OZER2den ‘Gel sana ihtiyacımız var’ dediklerinde işimi gücümü bırakıp vatandaşlarımız için koşarak geldim. 4,5 yıllık süre zarfında yaptığımız tüm hizmetler ortada… İnşallah bu görevi Allah’ın izniyle İskenderun’da yapmak için yola çıktık. Ben buradan açık yüreklilikle şunu belirtmek istiyorum ki; Partimiz kime görev verirse, İskenderun’da kim adayımız olursa onunla birlikte seçim sandıkları açılana kadar var gücümüzle çalışacağız. Yeter ki güzel İskenderun’umuz artık kaybetmesin! Kazansın! Ben İskenderun’da doğdum büyüdüm, ortaokulu Beş Temmuz’da liseyi ve dershaneyi de İskenderun’da okudum. Buranın esnafından alışverişimi yaptım. Dolayısıyla Yıllarca İskenderun’da kaldım. Buranın sorunlarını en iyi bilenlerdenim. Eğer önce adaylık, sonra da Belediye Başkanlığı görevi bana layık görülürse, İskenderun’u sivil toplum kuruluşlarıyla, basın kuruluşlarıyla, muhtarlarımızla, derneklerimizle ve en önemlisi halkımızla birlikte yöneteceğiz” diye konuştu. Aday adaylığı açıklama törenine AK Parti İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Yaran, ilçe teşkilat yöneticileri, çevre belde belediye Başkanları, İskenderun Belediye Başkan aday adayları Memur-Sen İskenderun temsilcileri ve binlerce vatandaş katıldı.bulentozer

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: