02 Aralık 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
28 Ekim 17:10
Yorum Yok
1045
ÖZER: İSKENDERUN’U BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

ÖZER: İSKENDERUN’U BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ

Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde AK Parti İskenderun Belediye Başkan aday adaylığı için dosyasını AK Parti İskenderun İlçe Başkanlığı’na teslim etti.

Gıda Mühendisi olan Başkan Özer kendisini destekleyen binlerce vatandaşa hitap ederek, “Biz birlikte İskenderun’uz. İskenderun’un kaybedecek bir beş yılı daha yok. İskenderun’u hep birlikte yöneteceğiz” dedi.

 

30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için kentimizde siyasi hareketlilik iyice ısındı. Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer, yoğun kalabalık topluluğunun katıldığı törenle AK Parti İskenderun İlçe Başkanlığı’na aday adaylığı dosyasını teslim etti. Törende Başkan Özer’e karşı yoğun sevgi gösterisi vardı. Yediden yetmişe çocuğuyla, genciyle, yaşlısıyla her kesimden insan Sarıseki Belediye Başkanı ve İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer’i desteklemek ve yanında olduğunu göstermek için saatler öncesinden alanı hınca hınç doldurdular. Davul zurnalar ve müzikler eşliğinde Başkan Özer lehine slogan atan vatandaşlar AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatı önünü miting alanına çevirdiler.

 

Yoğun sevgi gösterileriyle parti ilçe binası önüne gelen Sarıseki Belediye Başkanı ve İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Öze eşi ile birlikte ilk olarak parti ilçe binasına çıkarak İlçe Başkanı İbrahim Yaran’ a aday adaylığı dosyasına teslim etti. İlçe Başkanı İbrahim Yaran hayırlı ve uğurlu olması temennisiyle dosyayı teslim aldı. Özer daha sonra aşağıda kendisini bekleyen vatandaşlarla kucaklaştı. Aday adaylığı açıklama töreninde ilk söz alan AK Parti İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Yaran, “Düğün başladı” diyerek başladığı konuşmasında Özer’in AK Parti misyonuna ve vizyonuna uygun partinin örf adet ve geleneklerini benimseyen ve uygulayan insanlardan biri olduğunu söyledi. Başkan Yaran, 30 Mart’ta İskenderun’da Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ ın yaptığı balkon konuşması gibi İskenderun’da da belediyeyi kazanarak, Parti ilçe binası balkonundan seçim zaferini hep birlikte kutlayacaklarına sonuna kadar inandığını vurguladı. Başkan Yaran, Özer’ e aday adaylığının hayırlı uğurlu olmasını diledi.

 

Daha sonra alkışlar ve yoğun sevgi gösterileri arasında Sarıseki Belediye Başkanı ve İskenderun Belediye Başkan aday adayı Bülent Özer, konuşma kürsüsüne geldi. İskenderun’un bir beş yıl daha kaybetmeye lüksü olmadığını kaydeden Özer, “ Sarıseki Belediye Başkanlığı görevim süresinde belde halkımın istekleri ve talepleri doğrultusunda, onlarla birlikte hareket ederek, beldemizi modern ve çağdaş bir yer haline getirdik. Şimdi ise İskenderun Belediye Başkanlığı görevine talibim. Allah bana insanlarımızın başını dimdik tutacaksam, adaylığı nasip etsin! Çünkü İskenderun yıllarca çok şey kaybetti. Ben Kazakistan’da bir firmada görev yaparken Sarıseki’ OZER2den ‘Gel sana ihtiyacımız var’ dediklerinde işimi gücümü bırakıp vatandaşlarımız için koşarak geldim. 4,5 yıllık süre zarfında yaptığımız tüm hizmetler ortada… İnşallah bu görevi Allah’ın izniyle İskenderun’da yapmak için yola çıktık. Ben buradan açık yüreklilikle şunu belirtmek istiyorum ki; Partimiz kime görev verirse, İskenderun’da kim adayımız olursa onunla birlikte seçim sandıkları açılana kadar var gücümüzle çalışacağız. Yeter ki güzel İskenderun’umuz artık kaybetmesin! Kazansın! Ben İskenderun’da doğdum büyüdüm, ortaokulu Beş Temmuz’da liseyi ve dershaneyi de İskenderun’da okudum. Buranın esnafından alışverişimi yaptım. Dolayısıyla Yıllarca İskenderun’da kaldım. Buranın sorunlarını en iyi bilenlerdenim. Eğer önce adaylık, sonra da Belediye Başkanlığı görevi bana layık görülürse, İskenderun’u sivil toplum kuruluşlarıyla, basın kuruluşlarıyla, muhtarlarımızla, derneklerimizle ve en önemlisi halkımızla birlikte yöneteceğiz” diye konuştu. Aday adaylığı açıklama törenine AK Parti İskenderun İlçe Başkanı İbrahim Yaran, ilçe teşkilat yöneticileri, çevre belde belediye Başkanları, İskenderun Belediye Başkan aday adayları Memur-Sen İskenderun temsilcileri ve binlerce vatandaş katıldı.bulentozer

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: