Palmiye Hastanesi Yılbaşını Kutladı

Aile Şirketiyle yönetilen, Başhekimliğini Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Yılmaz Şahutoğlu’nun yaptığı İskenderun’da bölge halkına sağlık hizmeti veren Özel Palmiye Hastanesi de yeni yılı kutlama ve karşılama programı düzenledi.

Hastane yöneticileri Seval Yazar Kirmit, Serdar Kirmit, Başhekim Dr. Yılmaz Şahutoğlu, kendi bünyelerinde çalışan Doktor, hemşire ve tüm sağlık görevlileri ve personelleri ile 2015 yılının son dakikalarını beraber geçirdiler.

Bölge insanına en iyi sağlık hizmetini vermek için büyük bir özveri ve özen gösteren tüm ekibi 2015 yılı çalışmaları dolayısıyla kutlayan başhekim Dr. Yılmaz Şahutoğlu “Hasta memnuniyeti, sonuç alınabilen sağlık hizmeti verirken, odak noktamız insan oldu. Bu anlayışımız, hem son teknolojiyi yakalayıp, hem de insana yatırım yapan bir kurum olarak 2015’in hastaya hizmet kalitesi açısından başarılı olduğumuzu düşünüyorum. 2016 yılında da bu özen, özveri ve başarının yükselerek devam devam edeceğine inancım tamdır” açıklamalarında bulundu ve herkesin yeni yılını kutladı.

İyi dilek ve temennilerle Hastane Başhekimi Dr. Yılmaz Şahutoğlu, yeni yıl pastasının üzerindeki mumları üfleyip sündürdükten sonra  programa katılanlara bizzat eliyle ikram etti.