Parti Bestece Parti Evi’nde Yapılır

İskenderun’ da Parti ve Özel Günler Bestece’ den Sorulur

Kentimizde bir ilki gerçekleştiren Bestece Parti evi özel günlerin tek adresi olmanın gururunu yaşıyor.

İskenderun Karaağaç Mahallesi Yelken Caddesi üzerinde (Özel İkem Koleji karşısı) 4 yılına giren Bestece Parti evi Anne, babaların çocuklarının hafızasından silemeyeceği mutluluğu yaşatmaya devam ediyor.

Doğum günü, bebeğin ilk dişi, anneler ve babalar günü gibi kutlama organizasyonu sunduklarını belirten İşletme sahibi Gözde Güldaş Kavgacı; Anne ve babaların çocuklarının özel günlerinde koşuşturmaca içerisinde olduklarını, bu nedenle özel günün karesinde yeterince bulunamadıklarını, ebeveynlerin huzurunda çocuklarına hayatları boyunca unutamayacağı bir gün yaşadığını vurgularken, ” Bizler çocuklarımızın mutluluğu ve daha sağlıklı bireyler olması için çabalamaktayız. Bu noktada çocuklarımıza partide mutlu edebilmek için vaktimizin, emeğimizin yanında sevgimizi de katıyoruz. Ailenin mutluluğu ile sonuçlanan her parti bizi daha mutlu ediyor ve unutulmaz anılar kattığımız için gurur duyuyoruz.” dedi.

Başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren Bestece Parti Evi sahibi Gözde Güldaş Kavgacı ayrıca bahçe konsepti, özel disco odası, karaoke ve oyun odası ile çocukların her türlü eğlence ihtiyacına cevap verdiklerini kaydederken “İskenderunlular’ a yakın zamanda çok önemli bir proje ile farklı alanda müşterilerimize hizmet edeceğiz.” açıklamalarında bulundu.

İskenderun ve çevre ilçelerden özel günlerini unutulmazlar arasında hafızalardan silinmemesini istiyorsanız Bestece Parti Evi’ ne davetlisiniz.