PİKNİĞE DAVETLİSİNİZ

HAYDİ HATAY SEPETİNİ AL GEL

Hatay’ ın tüm ilçelerinden katılımın sağlanacağı 7′ den 77′ ye Sepetini Al Gel projesi kapsamında 8 Mayıs Pazar Günü Belen Müftüler Köyü Piknik alanında yapılacak.

Toplumsal Dayanışma Derneği (TODER) Yönetim Kurulu Başkanı Ferdane Kekeç yaptığı açıklamada 8 Mayıs Anneler gününe denk getirdiğimiz bu piknik faaliyetini Huzurevlerinde kimsesiz anne ve babalara dair yaptığımız ve bir günde olsa onları hatırlamak maksadında olduğumuz bir projemize herkesi davet ediyoruz.” dedi

Belen Kaymakamlığı, Hatay Büyükşehir Belediyesi, Belen Belediyesi, Kızılay, İskenderun Gençlik Merkezi destekleriyle yapılacak olan pikniğe Kaymakamlar, Belediye Başkanları, vekillerin ve bir çok STK’ların yaşlı genç tüm vatandaşlarla bir araya geleceği bildirildi.

BİRLİK ve BERABERLİK üzerine yapılacak olan bu geniş kapsamlı piknik programın detaylarını açıklayan TODER Yönetim Kurulu Başkanı Ferdane KEKEÇ ikramların ücretsiz olacağı ve kentin belirli yerlerinden araç kaldırılacağını dile getirdi.

İşte Piknik Programı;

İKRAMLAR : ÜCRETSİZDİR
ETLİ PİLAV_AYRAN  DÖNER  LOKMA TATLISI  SÜTLAÇ  MEYAN ŞERBETİ  ÇAY

OTOBÜSLER SAHİLDE ANIT ALANINDA SAAT 10:30 da OLACAK 11::00 de PAC MEYDANINDA OLACAK 11:15 GELİŞİM HASTANESİNİN OLDUĞU KAVŞAKTAN MÜFTÜLER PİKNİK ALANINA HAREKET EDECEK.
İRTİBAT:
0544 774 9300
0506 992 7435