05 Aralık 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
10 Kasım 13:58
Yorum Yok
789
Prime Mall’de 10 Kasım Etkinlikleri

Prime Mall’de 10 Kasım Etkinlikleri

 

Prime Mall İskenderun Alışveriş Merkezinin 10 Kasım’da Atatürk anısına düzenlediği “Ellerimizi Atamız için Birleştiriyoruz, Anıtkabir’e Gidiyoruz” dev puzzle etkinliğinin 108 numaralı parçasını Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş taktı.

Avm Terzisi Yusuf Ciğerli’nin davetlisi olarak PrimeMall’e gelen ve Avm Müdürü Tamer Güzel’i ziyaret eden Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş Alışveriş merkezini çok beğendiğini dile getirdi ve başarılar diledi.

Alışveriş merkezi müdürü Tamer Güzel ile puzzle önünde resim çektiren Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a, Prime Mall Alışveriş Merkezi yönetimi tarafından Atatürk rozeti hediye edildi.

 

1000 Parçalı dev puzzle’a 10. ve 38. parçayı takan minikleri Prime Mall İskenderun, Anıtkabir’e gönderiyor.

prime-mall-de-10-kasim

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: