21 Eylül 2020 Pazartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
4 Kasım 14:38
Yorum Yok
685
Recep Çetin’den Dörtyol BJK Ziyareti

Recep Çetin’den Dörtyol BJK Ziyareti

Beşiktaş’ın Efsane Oyuncusu Recep Çetin Beşiktaşlılar Derneği’nin Konuğu Oldu

 

Beşiktaş Sporun efsane oyuncularından Takoz Recep lakaplı Recep çetin ve Beşiktaş Spor eski kulüp yöneticilerinden Adnan Deniz geçtiğimiz hafta sonu Beşiktaşlılar derneğinin konuğu oldu, dün de Süleyman Demirel Anadolu Lisesinde öğrencilere konferans verdi.

Beşiktaş Spor Kulübünde 14 yıl forma giyen Recep Çetin (Takoz Recep) ve Beşiktaşlı eski yöneticilerden Adnan Deniz pazar günü Dörtyol Beşiktaşlılar Derneği tarafından misafir edildi.

Aynı gün akşam Dörtyol Beşiktaşlılar Derneğini ziyaret ederek taraftarlarla bir araya gelen Recep Çetin dün de Süleyman Demirel Anadolu Lisesinde öğrencilere sporu sevdirmek ve özendirmek adına bir konferans verdi.

Gerçekleşen konferansa Dörtyol Kaymakamı Recep Soytürk, Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Asarkaya, İlçe Emniyet Müdürü Zekayi Altuntaşoğlu, Okul Müdürü Ali Arslan’ın yanı sıra Dernek Başkanı Abdullah Karabulut ile Dernek Yöneticilerinden Ahmet Avcı ve Rıza Karaca katıldılar.

Öğrencilerin soru yağmuruna tuttuğu Recep Çetin özellikle Türk Futbolunun genel yapısına değinirken şike konusuna da açıklık getirdi ve bu konuda Federasyona yüklendi.

Konferans sonrasında Dörtyol Kaymakamı Recep Soytürk hemşehrisi Recep Çetin’e bir plaket, Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl  Keskin’de çiçek takdim etti.

 beşiktaş-recep-çetin-624x333

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: