01 Aralık 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
4 Kasım 14:38
Yorum Yok
750
Recep Çetin’den Dörtyol BJK Ziyareti

Recep Çetin’den Dörtyol BJK Ziyareti

Beşiktaş’ın Efsane Oyuncusu Recep Çetin Beşiktaşlılar Derneği’nin Konuğu Oldu

 

Beşiktaş Sporun efsane oyuncularından Takoz Recep lakaplı Recep çetin ve Beşiktaş Spor eski kulüp yöneticilerinden Adnan Deniz geçtiğimiz hafta sonu Beşiktaşlılar derneğinin konuğu oldu, dün de Süleyman Demirel Anadolu Lisesinde öğrencilere konferans verdi.

Beşiktaş Spor Kulübünde 14 yıl forma giyen Recep Çetin (Takoz Recep) ve Beşiktaşlı eski yöneticilerden Adnan Deniz pazar günü Dörtyol Beşiktaşlılar Derneği tarafından misafir edildi.

Aynı gün akşam Dörtyol Beşiktaşlılar Derneğini ziyaret ederek taraftarlarla bir araya gelen Recep Çetin dün de Süleyman Demirel Anadolu Lisesinde öğrencilere sporu sevdirmek ve özendirmek adına bir konferans verdi.

Gerçekleşen konferansa Dörtyol Kaymakamı Recep Soytürk, Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl Keskin, İlçe Milli Eğitim Müdürü Erdoğan Asarkaya, İlçe Emniyet Müdürü Zekayi Altuntaşoğlu, Okul Müdürü Ali Arslan’ın yanı sıra Dernek Başkanı Abdullah Karabulut ile Dernek Yöneticilerinden Ahmet Avcı ve Rıza Karaca katıldılar.

Öğrencilerin soru yağmuruna tuttuğu Recep Çetin özellikle Türk Futbolunun genel yapısına değinirken şike konusuna da açıklık getirdi ve bu konuda Federasyona yüklendi.

Konferans sonrasında Dörtyol Kaymakamı Recep Soytürk hemşehrisi Recep Çetin’e bir plaket, Dörtyol Belediye Başkanı Fadıl  Keskin’de çiçek takdim etti.

 beşiktaş-recep-çetin-624x333

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: