19 Eylül 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
7 Aralık 11:03
Yorum Yok
613
Rektör’den Kaymakama Ziyaret

Rektör’den Kaymakama Ziyaret

Mustafa Kemal Üniversitesi (MKÜ) Rektörü Prof.Dr.Sayın Hüsnü Salih GÜDER, İlçemiz Kaymakamı Sayın’ i makamında ziyaret etti.

İlçemiz Kaymakamı Sayın H.Hasan ÖZYİĞİT’e yeni görev yerinde başarılar dileyen MKÜ Rektörü Prof.Dr.Sayın Hüsnü Salih GÜDER, İlçemizdeki fakülte ve yüksekokulların işleyişi hakkında bilgi paylaşımında bulundu.

MKÜ Rektörü Prof.Dr.Sayın Hüsnü Salih GÜDER; İskenderun İlçemizin gelişmesine katkıda bulunmak amacıyla çeşitli sivil toplum kuruluşları, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ve İskenderun Deniz Ticaret Odası gibi kuruluşların katkılarıyla İskenderun’u fakülteler şehri yapmak için gayret sarf edeceklerini belirtti.

Ziyaretten dolayı çok memnun olduğunu ifade eden Kaymakam H.Hasan ÖZYİĞİT; Üniversitelerin, bir ilin veya ilçenin gelişmesi açısından büyük bir önem arz ettiğini belirterek, İlçemize göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı MKÜ Rektörü Prof.Dr.Sayın

Hüsnü Salih GÜDER’e ve işbirliği yaparak maddi ve manevi katkıda bulunan kuruluşlara teşekkür etti.

Kaymakam H.Hasan ÖZYİĞİT, ziyaret sonunda İskenderun hatırası olarak kahve fincanı takımı hediye etti.

IMG_1406

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: