05 Aralık 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
24 Eylül 01:55
Yorum Yok
832
SAĞLIĞINA PALMİYE HASTANESİNDE KAVUŞTU

SAĞLIĞINA PALMİYE HASTANESİNDE KAVUŞTU

palmŞanlıUrfa da yaşayan Mehmet KILIÇ adlı hasta; böbreğindeki rahatsızlık nedeniyle yapılan muayenesinde , böbreğinde taş olduğu saptanmış. Kendisinin yaptığı araştırmalar neticesinde hastanemiz doktorlarından üroloji uzmanı Dr.Yusuf DİKER tarafından yapılan holmium lazeri bu bölgede başka kimsenin yapmadığını öğrenmiş ve özel palmiye hastanesine başvuran Mehmet KILIÇ , Dr.Yusuf DİKER tarafın*dan yapılan muayenesi sonucunda böbreğindeki taşın kapalı böbrek taşı ameliyatı .(fleksibl üreterorenoskopi holmium laser ) yapıldı.

Özel İskenderun Palmiye Hastanesi’nde sağlığına kavuşmanın mutluluğunu yaşayan Mehmet KILIÇ ,Üroloji Uzmanı Doktor Yusuf DİKER’ e teşekkür etti. Memnuniyetini ifade eden Mehmet KILIÇ, taburcu olurken tüm dostlarına Özel İskenderun Palmiye Hastanesi’ni tavsiye edeceğini ve Ortadoğu’ya en yakın illerden Hatay’da bu kadar gelişmiş bir hastane olmasının çok büyük bir fırsat olduğuna vurgu yaptı.

Bir Yorum Yazın

Diğer “MANŞET ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: