22 Mayıs 2019 Çarsamba
    Hava durumu güncelleniyor...
5 Mart 12:47
Yorum Yok
766
Şahutoğlu: Derman Olmaya Geliyoruz

Şahutoğlu: Derman Olmaya Geliyoruz

Şahutoğlu; “Dertlere Derman Olmaya Geliyoruz”
Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, günün geç saatlerine kadar halkla buluşmaya devam ediyor.
Mahalle ve ev toplantılarına her gün geç saatlere kadar devam eden Şahutoğlu, vatandaşlar tarafından da büyük bir teveccühle karşılanıyor.
Cırtıman Mahallesinde meşalelerle coşkulu bir şekilde karşılanan Şahutoğlu, mahalle sakinlerine hedef ve projelerini anlattı. Mahalle sakinlerinin sıkıntı, talep ve önerilerini de dinleyen Şahutoğlu, kentin sorunlarını çok iyi bildiklerini ifade ederek; “Dertlere derman olmaya geliyoruz” dedi.
Pirireis , Buluttepe ve Esentepe mahallelerinde de evlere konuk olan Şahutoğlu, samimi karşılamalarından ötürü hane halkına teşekkürlerini sundu. Ayırmadan, ötekileştirmeden her mahalleye ihtiyaç önceliğine göre eşit ve adil hizmet götüreceklerinin sözünü veren Şahutoğlu, kendisine destek sözü veren mahalle sakinlerine; “Desteğinizle kazanacağız, birlikte güçlü olacağız. Kazanan İskenderun olacak” dedi.
İskenderun Şehir Kulübü’nü de ziyaret eden CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, Kulüp Başkanı Semir Yıldız ve yönetimi ile üretim, istihdam ve sosyal sorumluluk projeleri ile ilgili fikir teatisinde bulundu. Şehir Kulübü ziyaretinde Şahutoğlu’na eşi Cavide Şahutoğlu da eşlik etti.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “HABERLER ” Haberleri

HADO 6 SONRA…

Vali DOĞAN; “ARSUZ – SAMANDAĞ YOLU 29 EKİMDE AÇILACAK” Başkan SAVAŞ; “HADO 6 AY İÇİNDE SEFERE BAŞLAYACAK” Hatay Turizmine yönelik sorun ve... Devamı..

Kebapçım’dan Geleneksel İftar Programı

İskenderun’un sevilen ve esnaflarından Kebapçım Kebap Salonu sahibi Mehmet Düşer, Ramazan Ayında verdiği geleneksel iftarla gönül köprüsünü kurmaya devam ediyor. Yıllardır ‘Kebapçım’... Devamı..

İTSO-İSTE Çalıştay Düzenliyor

İskenderun’un Mekansal Gelişimine Estetik Katacak Çalıştay düzenleniyor İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mimarlık Fakültesi ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) İş birliğinde... Devamı..

HBB’ nin Kardeşlik Sofrası Belen’ de

Hatay Büyükşehir Belediyesinin 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayı münasebetiyle her yıl il genelinde kurduğu kardeşlik sofralarının son durağı Belen oldu. Ramazan... Devamı..

İSTE’de EN’ler Sahiplerini Buldu

Teknoversite Günleri’nin ‘EN’leri Sahiplerini Buldu! İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) tarafından bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen Teknoversite Günleri’nin içeriğini kaydetmek ve ruhunu yansıtmak için... Devamı..

Erhan Aksay Körfez Maçları Başladı

Erhan Aksay Körfez Grubu Maçları Başladı. Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından Hatay’ın Anavatana katılışı kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Erhan Aksay Futbol... Devamı..

İNCİ ÇİÇEK TÜRKİYE ŞAMPİYONU

Hatay Büyükşehir Belediyespor’un başarılı sporcuları katıldıkları bir turnuvayı daha şampiyon tamamladı. 11-14 Mayıs tarihleri arasında Samsun’da yapılan Üniversiteler Türkiye Atletizm Şampiyonası’nda 3000... Devamı..

Antakya’ da Ramazan Etkinliği

17 Mayıs Cuma Akşamı Saat 21.45’te 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nda ANTAKYA BELEDİYESİ RAMAZAN ETKİNLİĞİ’NE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR Antakya Belediyesi Ramazan ayı... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: