24 Mart 2019 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
5 Mart 12:47
Yorum Yok
720
Şahutoğlu: Derman Olmaya Geliyoruz

Şahutoğlu: Derman Olmaya Geliyoruz

Şahutoğlu; “Dertlere Derman Olmaya Geliyoruz”
Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, günün geç saatlerine kadar halkla buluşmaya devam ediyor.
Mahalle ve ev toplantılarına her gün geç saatlere kadar devam eden Şahutoğlu, vatandaşlar tarafından da büyük bir teveccühle karşılanıyor.
Cırtıman Mahallesinde meşalelerle coşkulu bir şekilde karşılanan Şahutoğlu, mahalle sakinlerine hedef ve projelerini anlattı. Mahalle sakinlerinin sıkıntı, talep ve önerilerini de dinleyen Şahutoğlu, kentin sorunlarını çok iyi bildiklerini ifade ederek; “Dertlere derman olmaya geliyoruz” dedi.
Pirireis , Buluttepe ve Esentepe mahallelerinde de evlere konuk olan Şahutoğlu, samimi karşılamalarından ötürü hane halkına teşekkürlerini sundu. Ayırmadan, ötekileştirmeden her mahalleye ihtiyaç önceliğine göre eşit ve adil hizmet götüreceklerinin sözünü veren Şahutoğlu, kendisine destek sözü veren mahalle sakinlerine; “Desteğinizle kazanacağız, birlikte güçlü olacağız. Kazanan İskenderun olacak” dedi.
İskenderun Şehir Kulübü’nü de ziyaret eden CHP İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, Kulüp Başkanı Semir Yıldız ve yönetimi ile üretim, istihdam ve sosyal sorumluluk projeleri ile ilgili fikir teatisinde bulundu. Şehir Kulübü ziyaretinde Şahutoğlu’na eşi Cavide Şahutoğlu da eşlik etti.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “HABERLER ” Haberleri

Cumhur İttifakı Gültepe’de

Azganlık-Karayılan, Sakarya, Aşkarbeyli, Suçıkağı ve Gültepe de, Cumhur İttifakı’na sımsıkı bağlı olduğunu gösterdi. Başkan Adayı Fatih Tosyalı halka seslendi; ‘BİZ KENDİ MENFAATİMİZ... Devamı..

Mete Aslan Akçay Mintingi Yaptı

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal İskenderun Belediye Başkan Adayı Mete Aslan ile birlikte Akçay mitingine katılarak İskenderun ittifakının önemine işaret etti... Devamı..

Şahutoğlu Görevlilerle Biraraya Geldi

CHP Adayı Şahutoğlu, Sandık Görevlileriyle Bir Araya Geldi “Zaferi Birlikte Kazanacağız” Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz... Devamı..

47 Yaşında Askere Çağırıldı

Hatay’da künefe ustası Cevdet Kutlu, askerlik yaşı geldiği dönemlerde Hatay İl Nüfus Müdürlüğü ve askerlik şubesi arasında yaşanan yazışma ve iletişim eksikliği... Devamı..

Güler: Beka Meselesi Vardır

Cumhur İttifakı HBB Adayı İbrahim Güler ve beraberindeki heyet ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Antakya Haraparası Ayakkabıcılar Çarşı esnafını ziyaret ettiler. Güler,... Devamı..

İSTE Rüzgarı Esti

Hatay Fen Lisesi Kariyer Günleri’nde İSTE Rüzgârı Esti Hatay Fen Lisesi’nde düzenlenen “KARİYER GÜNLERİ” etkinlikleri kapsamında İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik ve... Devamı..

HBB’den Yapay Zeka Konferansı

YAPAY ZEKÂ İLE BELEDİYE YÖNETİMİ KONFERANSI DÜZENLENDİ Dijitalleşen dünyaya adapte olmak için Türkiye’de ilk defa Yapay Zekâ Destekli Belediyecilik çalışmalarına başlayan Hatay... Devamı..

CHP Adım Adım Zafere

Şahutoğlu, Yenişehir, Süleymaniye ve Hürriyet’i Fethetti Yenişehir, Süleymaniye ve Hürriyet Mahallelerine, meclis üyeleri adayları ve kalabalık bir partili topluluğu ile çıkartma yapan... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: