Şahutoğlu; Güçleniyoruz

Şahutoğlu; “Desteğinizle Güçleniyoruz”
Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz Şahutoğlu, Denizciler Mahallesinde gerçekleştirdiği saha çalışmasında, mahalleyi sokak sokak gezdi, esnaf ve vatandaşlarla kucaklaştı.
Belediye meclis üyesi adayları ve kalabalık partili topluluğunun eşlik ettiği çalışmaya Belediye Denizciler Hizmet Binasından başlayan Şahutoğlu, çalışanlara kolaylıklar diledi.
Yoğun bir şekilde sürdürdüğü çalışmalarına, halkın desteğiyle enerjisi katlanarak devam eden Şahutoğlu, Denizciler halkına, bir gün önce gerçekleştirdikleri mitinge gösterdikleri yoğun ilgiden ötürü teşekkür de etti. Şahutoğlu; “Saha çalışmalarımız uzun zamandır devam ediyor. Yaptığımız bu çalışmalarda halkımızın samimi ve sıcak ilgisi enerjimizi arttırıyor, gücümüze güç katıyor. Allah’ın izni, çok değerli İskenderunlularımızın desteğiyle 31 Mart Zaferi bizim olacak. Kazanan kardeşliğimiz, kazanan İskenderun, kazanan Hatay olacak” diye konuştu.
Denizciler semt pazarını da ziyaret eden Şahutoğlu, pazar esnafına kolaylıklar ve bol kazançlar diledi. Pazar esnafı ve vatandaşların gösterdikleri yoğun ilgiye teşekkür eden Şahutoğlu, sıkıntıların çözümü noktasında iyi niyetli ve hakkaniyetli bir tutumla hareket edeceklerini vurguladı.