22 Mayıs 2019 Çarsamba
    Hava durumu güncelleniyor...
5 Mart 12:52
Yorum Yok
207
Sakıt’ta Aslan Rüzgarı

Sakıt’ta Aslan Rüzgarı

Köy statüsünden mahalle statüsüne geçen yerleşim yerlerini ziyaret eden DP adayı Mete Aslan Yukarı Sakıt diye bilinen mahalleye giderek vatandaşlarla bir araya geldi. Gelirken bozuk ve çukurlarla dolu yolları gördüğü için üzüldüğünü söyleyen Mete Aslan, “17 yıldır oy veriyorsunuz daha yolunuzu yaptıramamışsınız” dedi.
Bu mahallede iktidar partisine ciddi oy çıktı. Ne verdiler size? Gelirken araba yolda kalıyordu. Bu kadar bozuk yolları bu mahalle hak etmiyor. AKP’ye oy veriyorsunuz yıllardır. Bari bir yolunuzu yaptırsaydınız. Büyükşehir Belediyesi veya karayolları ne fark eder. Sonuçta yollarınız bozuk. Siz yine partinizden vazgeçmeyin bundan sonraki seçimlerde yine oy verin. Ancak bu seçime bir uyarı niteliği olsun ve bir ders verin. En azından Sakıt mahallesine hizmet gitmediği zaman körü körüne yine oy verirler düşüncesini kırarsınız. Yıllardır oy erdiğiniz parti bu mahallede ne yapmış merak ediyorum. İskenderun ittifakına sahip çıkmak zorundasınız. Ya İskenderun ittifakına oy verip İskenderun kazanacak ya da yine bildiğinizi yapıp ittifaklara oy vereceksiniz ve yine yıllarca hizmet bekleyeceksiniz. Mete Aslan meselesi değil İskenderun meselesi olarak bakın olaya. Ben 15 yıl yaptım. Ankara’dan dayatılan adaylarla bir adım yol ilerleyemeyiz. Suriyeliler şehri kuşatmış kimseden ses yok. Şimdi de Mete Aslan kurtar bizi diyorlar. Arkamda sizin desteğinizi alarak bir şeyler yapabilirim. Sadece benim çabam yetmez. Gelin bu ittifaka destek olun omuz verin birlikte İskenderun’u yeniden modern bir kent haline dönüştürelim” dedi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

HADO 6 SONRA…

Vali DOĞAN; “ARSUZ – SAMANDAĞ YOLU 29 EKİMDE AÇILACAK” Başkan SAVAŞ; “HADO 6 AY İÇİNDE SEFERE BAŞLAYACAK” Hatay Turizmine yönelik sorun ve... Devamı..

Kebapçım’dan Geleneksel İftar Programı

İskenderun’un sevilen ve esnaflarından Kebapçım Kebap Salonu sahibi Mehmet Düşer, Ramazan Ayında verdiği geleneksel iftarla gönül köprüsünü kurmaya devam ediyor. Yıllardır ‘Kebapçım’... Devamı..

İTSO-İSTE Çalıştay Düzenliyor

İskenderun’un Mekansal Gelişimine Estetik Katacak Çalıştay düzenleniyor İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mimarlık Fakültesi ve İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) İş birliğinde... Devamı..

HBB’ nin Kardeşlik Sofrası Belen’ de

Hatay Büyükşehir Belediyesinin 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayı münasebetiyle her yıl il genelinde kurduğu kardeşlik sofralarının son durağı Belen oldu. Ramazan... Devamı..

İSTE’de EN’ler Sahiplerini Buldu

Teknoversite Günleri’nin ‘EN’leri Sahiplerini Buldu! İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) tarafından bu yıl 4’üncüsü gerçekleştirilen Teknoversite Günleri’nin içeriğini kaydetmek ve ruhunu yansıtmak için... Devamı..

Erhan Aksay Körfez Maçları Başladı

Erhan Aksay Körfez Grubu Maçları Başladı. Hatay Büyükşehir Belediyesi tarafından Hatay’ın Anavatana katılışı kapsamında her yıl geleneksel olarak düzenlenen Erhan Aksay Futbol... Devamı..

Antakya’ da Ramazan Etkinliği

17 Mayıs Cuma Akşamı Saat 21.45’te 15 Temmuz Milli İrade Parkı’nda ANTAKYA BELEDİYESİ RAMAZAN ETKİNLİĞİ’NE TÜM HALKIMIZ DAVETLİDİR Antakya Belediyesi Ramazan ayı... Devamı..

Belediyespor’ da Yeni Yönetim Oluştu

BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: BELEDİYESPOR’DA YENİ YÖNETİM BELLİ OLDU İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, spora ve sporcuya her zaman destek olacaklarını belirtti.... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: