24 Mart 2019 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
5 Mart 12:52
Yorum Yok
152
Sakıt’ta Aslan Rüzgarı

Sakıt’ta Aslan Rüzgarı

Köy statüsünden mahalle statüsüne geçen yerleşim yerlerini ziyaret eden DP adayı Mete Aslan Yukarı Sakıt diye bilinen mahalleye giderek vatandaşlarla bir araya geldi. Gelirken bozuk ve çukurlarla dolu yolları gördüğü için üzüldüğünü söyleyen Mete Aslan, “17 yıldır oy veriyorsunuz daha yolunuzu yaptıramamışsınız” dedi.
Bu mahallede iktidar partisine ciddi oy çıktı. Ne verdiler size? Gelirken araba yolda kalıyordu. Bu kadar bozuk yolları bu mahalle hak etmiyor. AKP’ye oy veriyorsunuz yıllardır. Bari bir yolunuzu yaptırsaydınız. Büyükşehir Belediyesi veya karayolları ne fark eder. Sonuçta yollarınız bozuk. Siz yine partinizden vazgeçmeyin bundan sonraki seçimlerde yine oy verin. Ancak bu seçime bir uyarı niteliği olsun ve bir ders verin. En azından Sakıt mahallesine hizmet gitmediği zaman körü körüne yine oy verirler düşüncesini kırarsınız. Yıllardır oy erdiğiniz parti bu mahallede ne yapmış merak ediyorum. İskenderun ittifakına sahip çıkmak zorundasınız. Ya İskenderun ittifakına oy verip İskenderun kazanacak ya da yine bildiğinizi yapıp ittifaklara oy vereceksiniz ve yine yıllarca hizmet bekleyeceksiniz. Mete Aslan meselesi değil İskenderun meselesi olarak bakın olaya. Ben 15 yıl yaptım. Ankara’dan dayatılan adaylarla bir adım yol ilerleyemeyiz. Suriyeliler şehri kuşatmış kimseden ses yok. Şimdi de Mete Aslan kurtar bizi diyorlar. Arkamda sizin desteğinizi alarak bir şeyler yapabilirim. Sadece benim çabam yetmez. Gelin bu ittifaka destek olun omuz verin birlikte İskenderun’u yeniden modern bir kent haline dönüştürelim” dedi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Cumhur İttifakı Gültepe’de

Azganlık-Karayılan, Sakarya, Aşkarbeyli, Suçıkağı ve Gültepe de, Cumhur İttifakı’na sımsıkı bağlı olduğunu gösterdi. Başkan Adayı Fatih Tosyalı halka seslendi; ‘BİZ KENDİ MENFAATİMİZ... Devamı..

Mete Aslan Akçay Mintingi Yaptı

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal İskenderun Belediye Başkan Adayı Mete Aslan ile birlikte Akçay mitingine katılarak İskenderun ittifakının önemine işaret etti... Devamı..

Şahutoğlu Görevlilerle Biraraya Geldi

CHP Adayı Şahutoğlu, Sandık Görevlileriyle Bir Araya Geldi “Zaferi Birlikte Kazanacağız” Millet İttifakı Cumhuriyet Halk Partisi İskenderun Belediye Başkan Adayı Dr. Yılmaz... Devamı..

47 Yaşında Askere Çağırıldı

Hatay’da künefe ustası Cevdet Kutlu, askerlik yaşı geldiği dönemlerde Hatay İl Nüfus Müdürlüğü ve askerlik şubesi arasında yaşanan yazışma ve iletişim eksikliği... Devamı..

Güler: Beka Meselesi Vardır

Cumhur İttifakı HBB Adayı İbrahim Güler ve beraberindeki heyet ile birlikte seçim çalışmaları kapsamında Antakya Haraparası Ayakkabıcılar Çarşı esnafını ziyaret ettiler. Güler,... Devamı..

İSTE Rüzgarı Esti

Hatay Fen Lisesi Kariyer Günleri’nde İSTE Rüzgârı Esti Hatay Fen Lisesi’nde düzenlenen “KARİYER GÜNLERİ” etkinlikleri kapsamında İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Mühendislik ve... Devamı..

CHP Adım Adım Zafere

Şahutoğlu, Yenişehir, Süleymaniye ve Hürriyet’i Fethetti Yenişehir, Süleymaniye ve Hürriyet Mahallelerine, meclis üyeleri adayları ve kalabalık bir partili topluluğu ile çıkartma yapan... Devamı..

Gençlik Kolları Göz Dolduruyor

AK Parti İskenderun İlçe Gençlik Kolları Durdurak Bilmiyor. 31 Mart Yerel seçimlere girilirken AK Parti İskenderun Gençlik Kolları yoğun çalışma programında başarılı... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: