29 Kasım 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
5 Mart 12:52
Yorum Yok
422
Sakıt’ta Aslan Rüzgarı

Sakıt’ta Aslan Rüzgarı

Köy statüsünden mahalle statüsüne geçen yerleşim yerlerini ziyaret eden DP adayı Mete Aslan Yukarı Sakıt diye bilinen mahalleye giderek vatandaşlarla bir araya geldi. Gelirken bozuk ve çukurlarla dolu yolları gördüğü için üzüldüğünü söyleyen Mete Aslan, “17 yıldır oy veriyorsunuz daha yolunuzu yaptıramamışsınız” dedi.
Bu mahallede iktidar partisine ciddi oy çıktı. Ne verdiler size? Gelirken araba yolda kalıyordu. Bu kadar bozuk yolları bu mahalle hak etmiyor. AKP’ye oy veriyorsunuz yıllardır. Bari bir yolunuzu yaptırsaydınız. Büyükşehir Belediyesi veya karayolları ne fark eder. Sonuçta yollarınız bozuk. Siz yine partinizden vazgeçmeyin bundan sonraki seçimlerde yine oy verin. Ancak bu seçime bir uyarı niteliği olsun ve bir ders verin. En azından Sakıt mahallesine hizmet gitmediği zaman körü körüne yine oy verirler düşüncesini kırarsınız. Yıllardır oy erdiğiniz parti bu mahallede ne yapmış merak ediyorum. İskenderun ittifakına sahip çıkmak zorundasınız. Ya İskenderun ittifakına oy verip İskenderun kazanacak ya da yine bildiğinizi yapıp ittifaklara oy vereceksiniz ve yine yıllarca hizmet bekleyeceksiniz. Mete Aslan meselesi değil İskenderun meselesi olarak bakın olaya. Ben 15 yıl yaptım. Ankara’dan dayatılan adaylarla bir adım yol ilerleyemeyiz. Suriyeliler şehri kuşatmış kimseden ses yok. Şimdi de Mete Aslan kurtar bizi diyorlar. Arkamda sizin desteğinizi alarak bir şeyler yapabilirim. Sadece benim çabam yetmez. Gelin bu ittifaka destek olun omuz verin birlikte İskenderun’u yeniden modern bir kent haline dönüştürelim” dedi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: