18 Eylül 2019 Çarsamba
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
19 Ağustos 16:17
Yorum Yok
876
Samet Simo Fındık’tan evliliğe ilk adım!

Samet Simo Fındık’tan evliliğe ilk adım!

İskenderunPOST kurucusu ve Yanko Lojistik Yön. Kurulu Üyesi Samet Simo Fındık, İremnur Akkaya ile nişanlanarak evlilik yolunda ilk adımı attı.

Sabah – Kemal Fındık ile Feray – Hıdır Akkaya’nın evlatları aile arasında sade bir törenle nişanlandı. Genç çiftlere yüzüklerini Şampiyon Filtre Yönetim Kurulu Üyesi ve Değerli İş İnsanı Şahap Yılmaz’ın eşi Aynur Yılmaz takarken, Dayı Ali Yılmaz bu mutlu günde genç çiftleri yalnız bırakmadı.

Sanatçı Habib ve ağabeyi yapımcı Kemal Gök dostlarını yalnız bırakmazken, Habib söylediği şarkılarla herkesi mest etti.

Doğum gününde gerçekleşen nişanının kendisi için en büyük hediye olduğunu belirten Samet Simo Fındık ve gelin adayı İremnur Akkaya’nın heyecanlı oldukları gözlerden kaçmadı.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.

Diğer “MAGAZİN ” Haberleri

Sen Okumak İste

“SEN YETER Kİ OKUMAK İSTE” İlçemiz Kaymakamı Sayın İskender Yönden, “Kim Milyoner Olmak İster” adlı yarışmanın 1 Milyon TL ödüllü sorusunu görmeye... Devamı..

Tosyalı: İskenderun’ a Değer

5 TEMMUZ FESTİVALİ COŞKU İLE KUTLAMAK İSTİYORUZ Bu anlamda çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürdüklerini ifade eden Başkan Fatih Tosyalı,”rutin belediyecilik hizmetlerinin yanında... Devamı..

Tamer Oğuz’un Mutlu Günü

Gazeteci Tamer Oğuz ve Semiha Oğuz’un yakışıklı oğlu Oğulcan Oğuz ile Merve Oğuz ile dünya evine girdi. İki genç çiftin sevgisine ortak... Devamı..

AK ve Batçık Ailelerin Mutlu Günü

AK Parti’nin genç ve başarılı İskenderun Gençlik Kolları Başkanı Kenan AK, görkemli bir düğün töreniyle dünya evine girdi. Sultan İsmail Batçık ailesinin... Devamı..

Arsuz Ak Parti A.Adayı Değer Tultak ile Röportaj

Arsuz’ un sevilen iş insanlarından ve siyasetin renkli simalarından, AK Parti’ nin Arsuz’ daki en güçlü ismi Değer TULTAK ile Büyükşehir Gazetesi... Devamı..

Işık Sahaf Kitabevinde İndirim

İskenderun Şehit Pamir Caddesi üzerinde bulunan IŞIK KİTABEVİNDE YAZA MERHABA İNDİRİMLERİ İskenderun’ da 15 yıllık kitap kültürünü hem sıfır hem ikinci el... Devamı..

Hatay Büyükşehir Belediyesi İskenderun’u Manga ile buluşturuyor!

Hatay Büyükşehir Belediyesi, bu yıl ilk defa düzenlenecek İskenderun 1.Gençlik Festivali kapsamında ünlü rock grubu Manga’yı İskenderunlular ile buluşturuyor. 20 Mayıs 2015... Devamı..

Sunay Akın İskenderun’da hayranlarıyla buluştu

Türkiye’nin önemli isimlerinden biri olan Şair – Yazar ve Tiyatro Oyuncusu Sunay Akın, İskenderun Özel İKEM Koleji’nin sosyal sorumluluk projesi kapsamında ilk... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: