29 Kasım 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
21 Mart 15:17
Yorum Yok
299
Sanayi Esnafı Mete Aslan’ ın Yanında

Sanayi Esnafı Mete Aslan’ ın Yanında

Esnaf gezilerini Sanayi sitesi ile sürdüren Demokrat Parti Belediye Başkanı Mete Aslan, buradaki işçilerle sohbet etti. Girdiği dükkanlarda sıcak ilgi ile karşılanan Mete Aslan hakkında çıkan dedikodulara inanmamalarını söyledi.
Camiiden sonra şimdi de Sanayi bölgesini yıkacak söylentilerine değinen Mete Aslan, “Sanayiyi yıkacağımı söylüyorlar. Yeni bir yer olmadan burayı nasıl yıkalım. Böyle bir iş olur mu. Benim belediye başkanlığı dönemimde yeni bir yere taşınma konusu vardı. Yer bulup tamamlayıp oraya taşınma olabilirdi. Ancak benden sonra bu konu öylece kaldı. Şimdi ben belediye başkanı olunca gelip de burayı nasıl yıkayım? Yeni bir yer olmadan burayı nasıl boşaltırız. Sizin işleriniz son yıllarda iyi olması lazım. Malum İskenderunun yolları ne durumda görüyoruz. Araçlar hergün sanayiden çıkmıyor. İşin esprisi bir yana İskenderun’a hizmet etmeye geliyoruz. İskenderun halkı bu temiz olmayan, yolları yapılmayan bir şehri hak etmiyor. Biz İskenderunluları hak ettikleri bir şehirde yaşatmak için geliyoruz. Hakkımda çıkan tüm dedikoduları lütfen beni arayıp sorun. Çekileceğim konusunda hergün bir rakam belirleniyor. Kimsenin gücü Mete Aslan’ı satın almaya yetmez. Zora gitdiklerini görünce bu tür oyunlara başvurmalarını bekliyorduk. Ne yaparlarsa ne yalan söylerlerse söylesinler biz bu seçimi alacağız. İskenderun’u güzel günler bekliyor. 1994-2009 yılları arasında ki özlenen iskenderun’u yeniden geri getireceğiz” dedi.

Anahtar Kelime:

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: