05 Aralık 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
19 Ocak 03:33
Yorum Yok
688
SAVAŞ; “HATAY’IN KURTULUŞ MÜCADELESİ OLACAK”

SAVAŞ; “HATAY’IN KURTULUŞ MÜCADELESİ OLACAK”

SAVAŞ; “HATAY’IN KURULUŞ VE KURTULUŞ MÜCADELESİ OLACAK…”
Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, il genelinde seçim çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.
CHP Hatay Büyükşehir Başkan Adayı Savaş, devam ettiği seçim çalışmaları kapsamında Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde bir dizi gezi ve ziyaretlerde bulundu.
Başkan Savaş Reyhanlı ilçesinde yoğun bir çalışma programına katıldı. Başkan Savaş, bu anlamda sırasıyla, Davutpaşa Köyü, Alakuzu Köylerini ziyaret ederek, başta Cüneydioğlu ailesi olmak üzere, köy muhtarlarından ve köy sakinlerinden destek istedi.
Başkan Savaş daha sonra, Reyhanlı ilçe merkezinde Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası ile Reyhanlı Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek başkan ve oda üyeleri ile görüşerek, sohbet etti, fikir alış verişinde bulundu ve Büyükşehir Belediyesi’ni anlattı. Başkan Savaş, gezi ve ziyaretleri kapsamında Reyhanlı Küçük Sanayi Sitesi, Reyhanlı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Gezelgeler Ticaret, kahvehane vb gibi yerleri ziyaret ederek, hemşehrileri ile sohbet etti, istek ve sorunları dinledi.
Reyhanlı’da cadde ve sokaklarda da dolaşan Başkan Savaş, burada işyerlerini ziyaret ederek çarşı esnafı ile sohbet etti, sorunlarını dinledi ve hayırlı işler temennisinde bulundu.
Başkan Savaş’a gün boyu süren tüm bu gezi ve ziyaretlerinde CHP Reyhanlı İlçe Başkanı Tamer Apiş, CHP Reyhanlı Belediye Başkan Adayı İbrahim Durmuş’ta eşlik etti.
Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Reyhanlı’da ayrıca ev ziyaretlerinde bulunarak, ev sakinleri ile sohbet etti. Başkan Savaş, bu ziyaretlerinde sevgi gösterisi ile karşılandı.
Başkan Savaş ayrıca Reyhanlı’da Cenaze evlerini de ziyaret ederek, cenaze sahiplerine bağ sağlığı ve sabır dileklerinde bulundu.
Reyhanlı temasları geç saate kadar süren Başkan Savaş, son ziyaretini İlayda Lojistik Firmasına gerçekleştirdi. İlayda Lojistik Firması Sahibi Ahmet Garip Arslan’ın konuğu olan Başkan Savaş burada firma personeli ile sohbet etti, Büyükşehir belediyesini anlattı ve destek istedi.

HATAY’IN KURULUŞ VE KURTULUŞ MÜCADELESİ OLACAK…
Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, tüm bu gezi ve ziyaretlerinde birer konuşma yaparak birlik beraberlik mesajları verdi. Hatay’ı birlikte geleceğe taşımak istediklerini dile getiren Savaş, “Uzman kadromuz ile çalışmalar yaparak plan ve projelerimizi hazırladık. Hatay’ın tüm ilçeleri için projelerimiz hazır. Size Büyükşehir Belediyesini anlatmaya geldik. Bir büyükşehir ve 15 ilçe belediyesi olacak. Özel İdare ve Köy Hizmetleri artık olmayacak ve iki kurumun yaptığı tüm işleri artık Büyükşehir belediyesi yapacak. Yol, itfaiye, mezarlık, kanal vb gibi hizmetleri Büyükşehir belediyesi sağlayacak. İlçenize yakın bir bölgede müdürlük kuracağız ve haftada bir gün büyükşehir belediye başkanı olarak ilçenize geleceğim” dedi.
Başkan Savaş memleketine hizmet etmeyi sevdiğini dile getirerek, Antakya’da içinde yapmış olduğu hizmetlerden bahsetti ve “Antakya’yı hizmetlerimiz ile daha modern ve yaşanabilir bir hale getirdik ve hizmetlerimizle kendimizi ispatladık. Belediye başkanı gökkuşağı gibi her rengi kucaklamalı ve sosyal barışa katkı sağlamalı, güven vermeli. Ben hizmet için aday oldum, desteğinizi istiyor ve bekliyorum. Bu memleketin herkesi kucaklayacak bir belediye başkanına ihtiyacı var” dedi

lutfu

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: