18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
19 Ocak 03:33
Yorum Yok
615
SAVAŞ; “HATAY’IN KURTULUŞ MÜCADELESİ OLACAK”

SAVAŞ; “HATAY’IN KURTULUŞ MÜCADELESİ OLACAK”

SAVAŞ; “HATAY’IN KURULUŞ VE KURTULUŞ MÜCADELESİ OLACAK…”
Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, il genelinde seçim çalışmalarına aralıksız olarak devam ediyor.
CHP Hatay Büyükşehir Başkan Adayı Savaş, devam ettiği seçim çalışmaları kapsamında Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde bir dizi gezi ve ziyaretlerde bulundu.
Başkan Savaş Reyhanlı ilçesinde yoğun bir çalışma programına katıldı. Başkan Savaş, bu anlamda sırasıyla, Davutpaşa Köyü, Alakuzu Köylerini ziyaret ederek, başta Cüneydioğlu ailesi olmak üzere, köy muhtarlarından ve köy sakinlerinden destek istedi.
Başkan Savaş daha sonra, Reyhanlı ilçe merkezinde Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası ile Reyhanlı Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek başkan ve oda üyeleri ile görüşerek, sohbet etti, fikir alış verişinde bulundu ve Büyükşehir Belediyesi’ni anlattı. Başkan Savaş, gezi ve ziyaretleri kapsamında Reyhanlı Küçük Sanayi Sitesi, Reyhanlı Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü, Gezelgeler Ticaret, kahvehane vb gibi yerleri ziyaret ederek, hemşehrileri ile sohbet etti, istek ve sorunları dinledi.
Reyhanlı’da cadde ve sokaklarda da dolaşan Başkan Savaş, burada işyerlerini ziyaret ederek çarşı esnafı ile sohbet etti, sorunlarını dinledi ve hayırlı işler temennisinde bulundu.
Başkan Savaş’a gün boyu süren tüm bu gezi ve ziyaretlerinde CHP Reyhanlı İlçe Başkanı Tamer Apiş, CHP Reyhanlı Belediye Başkan Adayı İbrahim Durmuş’ta eşlik etti.
Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Reyhanlı’da ayrıca ev ziyaretlerinde bulunarak, ev sakinleri ile sohbet etti. Başkan Savaş, bu ziyaretlerinde sevgi gösterisi ile karşılandı.
Başkan Savaş ayrıca Reyhanlı’da Cenaze evlerini de ziyaret ederek, cenaze sahiplerine bağ sağlığı ve sabır dileklerinde bulundu.
Reyhanlı temasları geç saate kadar süren Başkan Savaş, son ziyaretini İlayda Lojistik Firmasına gerçekleştirdi. İlayda Lojistik Firması Sahibi Ahmet Garip Arslan’ın konuğu olan Başkan Savaş burada firma personeli ile sohbet etti, Büyükşehir belediyesini anlattı ve destek istedi.

HATAY’IN KURULUŞ VE KURTULUŞ MÜCADELESİ OLACAK…
Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı ve Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, tüm bu gezi ve ziyaretlerinde birer konuşma yaparak birlik beraberlik mesajları verdi. Hatay’ı birlikte geleceğe taşımak istediklerini dile getiren Savaş, “Uzman kadromuz ile çalışmalar yaparak plan ve projelerimizi hazırladık. Hatay’ın tüm ilçeleri için projelerimiz hazır. Size Büyükşehir Belediyesini anlatmaya geldik. Bir büyükşehir ve 15 ilçe belediyesi olacak. Özel İdare ve Köy Hizmetleri artık olmayacak ve iki kurumun yaptığı tüm işleri artık Büyükşehir belediyesi yapacak. Yol, itfaiye, mezarlık, kanal vb gibi hizmetleri Büyükşehir belediyesi sağlayacak. İlçenize yakın bir bölgede müdürlük kuracağız ve haftada bir gün büyükşehir belediye başkanı olarak ilçenize geleceğim” dedi.
Başkan Savaş memleketine hizmet etmeyi sevdiğini dile getirerek, Antakya’da içinde yapmış olduğu hizmetlerden bahsetti ve “Antakya’yı hizmetlerimiz ile daha modern ve yaşanabilir bir hale getirdik ve hizmetlerimizle kendimizi ispatladık. Belediye başkanı gökkuşağı gibi her rengi kucaklamalı ve sosyal barışa katkı sağlamalı, güven vermeli. Ben hizmet için aday oldum, desteğinizi istiyor ve bekliyorum. Bu memleketin herkesi kucaklayacak bir belediye başkanına ihtiyacı var” dedi

lutfu

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: