15 Ekim 2019 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu

Tosyalı Başkanları Ağırladı

BAŞKAN TOSYALI, BELEDİYE BAŞKANLARINI AĞIRLADI İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye başkanları ile sürekli iletişim halinde olduklarını belirtti. Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,... Devamı..

(0)
0 Yorum
721

Arsuz Kışa Hazır

ARSUZ BELEDİYESİ KIŞ’A HAZIRArsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, Fen İşleri Müdürlüğü’nün gerçekleştirdiği Menfez çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bil Can güvenliğini... Devamı..

(0)
0 Yorum
539

İskenderun”Emniyeti”Sağlıyor

“SUÇ VE SUÇLULARA YÖNELİK MÜCADELEMİZ TİTİZLİK  VE  ÖZVERİ  İLE  SÜRDÜRÜLECEKTİR” İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce; Halkımızın asayiş, güven, huzur ve sükûnu başta olmak... Devamı..

(0)
0 Yorum
415

N.S.O.T Yazlık Sinema Etkinliği

İskenderun Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu’nda 600 kişinin katılımı ile ‘Yazlık Sinema Günü’ muhteşem bir atmosferde gerçekleşti. İlk’lerin okulu Naciye Suna Oktay... Devamı..

(0)
0 Yorum
488

Süs Havuzuna Şampuan

Payas’ ta canı sıkılan bir kişi süs havuzlarına şampuan döktü Payas’ ta canı sıkılan bir vatandaş süs havuzlarına şampuan döktü. Olay sosyal... Devamı..

(0)
0 Yorum
505

İskenderun BLD Meclisi Toplanıyor

İskenderun Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere 02.10.2019 Çarşamba günü Saat 14.00’da Belediye Meclis Salonunda toplanıyor. İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,... Devamı..

(0)
0 Yorum
434

HBB’ den 23.Köprü

Hatay Büyükşehir Belediyesi kent içi yaya ve araç ulaşımının modern hale gelmesi için çalışmaya devam ediyor. Büyükşehir Fen İşleri Daire Başkanlığı Büyükçat... Devamı..

(0)
0 Yorum
335

A.Karaağaçspor Şampiyonluğa Kenetlendi

Şaheser Cafe sahibi Eser Deniz forma reklamı vererek destek oldu. ARSUZ KARAAĞAÇ SPOR 2 GÖZCÜLER SPOR 1 2019-2020n Sezonunda Hatay Süper Amatör... Devamı..

(0)
0 Yorum
317

M.Kemal Mahallesine Salon

Hatay Büyükşehir Belediyesi(HBB) vatandaşların sosyal yaşamını iyileştirmek ve kolaylaştırmak için hayata geçirdiği çok amaçlı salonların sayısını arttırıyor. Büyükşehir, mahalle kültürünün vazgeçilmez öğesi... Devamı..

(0)
0 Yorum
256

Palmiye Denetlemeyi Geçti

İskenderun Palmiye Hastanesi Denetlemeden Başarıyla Çıktı. Palmiye Hastanesi olarak açıklama yapan yönetim; “Hastanemiz, Sağlık Hizmetleri Genel Müdürlüğü Sağlıkta Verimlilik, Kalite ve Akreditasyon... Devamı..

(0)
0 Yorum
268

Engelsiz Koro Sahnede

ENGELSİZ KORO , İSKENDERUN İÇİN SAHNEYE ÇIKTI Limak Enerji Grubu tarafından verilen konserler büyük ilgi görüyor. Limak Enerji Engelsiz Müzik Korosu, Hatay... Devamı..

(0)
0 Yorum
222

Vali Doğan’ dan Tosyalı’ ya Plaket

Hatay Valiliği koordinesinde, Hatay Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (HESOB), Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) ve ilçe belediyeleri iş birliği ile... Devamı..

(0)
0 Yorum
278

Tosyalı: Tesisler Yenilenecek

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKAN FATİH TOSYALI: KÜLTÜR SARAYI VE RAUF DENKTAŞ TESİSLERİ YENİLENECEK İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, belediye ait sosyal tesislerde bakım... Devamı..

(0)
0 Yorum
524

Altun Grup’tan İmza Töreni

Altun Grubu’nun Aile Anayasası İmza Töreni Yapıldı. Altun Grubu kurumsallaşma yolunda aile anayasasını hazırlamış olup, imzalamak üzere tüm yönetim kurulu üyesi aile... Devamı..

(0)
0 Yorum
492

Yeloğlu’ndan İTSO’ ya Ziyaret

AK Parti Hatay İl Başkanı Yeloğlu ve yönetimi İTSO’yu ziyaret etti AK Parti Hatay İl Başkanı Mehmet Yeloğlu, İl Kadın Kolları ve... Devamı..

(0)
0 Yorum
393

Antakya’ da Kaza

Otomobil park halindeki öğrenci servisine çarptı. Antakya’ da bir otomobil, park halindeki öğrenci servisine çarptı. Kazada hurdaya dönen otomobildeki 2 kişi yaralandı.... Devamı..

(1)
0 Yorum
593

Bayrağımız Gönderde

ŞANLI TÜRK BAYRAĞI İSKENDERUN’DA DALGALANDI Türkiye Cumhuriyeti’nin ulusal birlik ve egemenliğinin simgesi olan şanlı Türk bayrağı, Hatay Büyükşehir Belediyesinin katkılarıyla düzenlenen törenle... Devamı..

(0)
0 Yorum
562

Yönden: Engelleri Birlikte Aşıyoruz

“ENGELLERİ BİRLİKTE AŞIYOR, GELECEĞİ BİRLİKTE GÖRÜYORUZ” İlçemiz Kaymakamı Sayın İskender Yönden, görme engelli vatandaşlarımızın okuma-yazma kursu sertifika törenine teşrif etti. İskenderun Kaymakamlığının... Devamı..

(0)
0 Yorum
541
İskenderun POST SON DAKİKA: