09 Ağustos 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu

HBB’den İskenderun’a Asfalt

İSKENDERUN’DAKİ YOL ÇALIŞMALARI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYORHatay Büyükşehir Belediyesi il genelindeki sorumluluk alanlarında yürüttüğü yol yapım, bakım ve onarım çalışmalarına hız kesmeden... Devamı..

(0)
0 Yorum
702

Rüyalar Alemi İSKENDERUN!

Siyaset önemli bir olgudur. Ülkelerin silahla, bombayla çözemediği savaşın, ölümün, huzursuzluğun çözümüdür siyaset.Siyaseti çok yaşadım, siyasetçiyi de çok gördüm. O şahsı seviyorum... Devamı..

(1)
0 Yorum
855

Ceylan İnşaat’ tan Kutlama

1996 yılından bu yana İnşaat sektöründe adından sıkça söz ettiren Ceylan İnşaat’ tan Kutlama Ceylan İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Nazmi Ceylan; “Tüm... Devamı..

(1)
0 Yorum
720

Lütfü Savaş’tan Önemli Açıklamalar

BAŞKAN SAVAŞ ÖNEMLİ AÇIKLAMALARDA BULUNDUHatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 28 Temmuz Salı günü Beyzade FM’in canlı yayın konuğu.Hatayspor’un 53... Devamı..

(0)
0 Yorum
836

Dinçer Kalkan Müdür Göreve Başladı

Emniyet Müdürü Dinçer Dinsever Kalkan Arsuz’ da Resmi Olarak Göreve Başladı. İskenderun, Kırıkhan ve Antakya’ da başarılı müdürlük yapan Dinçer Dinsever Kalkan... Devamı..

(2)
0 Yorum
898

İskenderun OSB’ den Kutlama

İskenderun Organize Sanayi Bölgesi Müdürlüğü’nden Kurban Bayramı Kutlaması İskenderun Organize Sanayi Bölge Müdürlüğü; “Tüm İslam Aleminin Mübarek Kurban Bayramını Kutlarız.” açıklamalarında... Devamı..

(0)
0 Yorum
824

ATLAS ENERJİ’den Kutlama

Atlas Enerji Üretim A.Ş’ den Kurban bayramı kutlaması İskenderun Organize Sanayi Bölgesinde faaliyet gösteren Atlas Enerji Üretim A.Ş tüm müslümanların Kurban Bayramını kutladı. Atlas... Devamı..

(0)
0 Yorum
861

Şampiyon Filtre’den Kutlama

İskenderun Organize Sanayi’ de bulunan 1985 yılında kurulan 89 ülkeye ihracat yapan Şampiyon Filtre tüm müslüman aleminin Kurban Bayramını Kutladı. Şampiyon Filtre;... Devamı..

(0)
0 Yorum
570

Kırıkhan’a Hükümet Konağı Müjdesi

KIRIKHAN’A MÜJDE: YENİ HÜKÜMET KONAĞI YAPILIYOR Kırıkhan yeni hükümet konağı 5 Ağustos 2020’de TOKİ tarafından ihaleye çıkılıyor‬. Uzun zamandır planlanan bu projede... Devamı..

(0)
0 Yorum
590

Noksel Boru’dan Kutlama

1987 yılında yurt içi ve yurt dışındaki petrol, doğal gaz ve su nakil hatları ile diğer çeşitli endüstriler için spiral kaynaklı çelik... Devamı..

(0)
0 Yorum
589

Asaş Filtre’ den Bayram Kutlaması İskenderun’ da Filtre sektöründe başarılı çalışmalarıyla adından söz ettiren Aşas Filtre’ den Tüm Vatandaşların Bayramını Kutladı. ASAŞ... Devamı..

(0)
0 Yorum
30

İlk ve Tek İHA Pisti İSTE’de

İskenderun’un İlk ve Tek İHA Pisti İSTE’de Hizmete Girdi! İskenderun Teknik Üniversitesi’nin (İSTE) her yıl düzenlediği “Teknoversite Günleri” organizasyonuna ve dünyanın en... Devamı..

(0)
0 Yorum
562

ATSO VE İTSO Başkanlarından Ziyaret

BELEDİYE BAŞKANI TOSYALI ‘YI ZİYARETİskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,bölge ekonomisinin her yönden gelişmesi ve kalkınması noktasında herkese önemli görevler düştüğünü belirtti.Antakya Ticaret... Devamı..

(0)
0 Yorum
391

CHP Antakya Teşkilatı’ndan Açıklama

“İŞSİZLİK ÇÖZÜM BEKLEYEN EN ÖNEMLİ SORUNDUR” CHP Antakya İlçe Başkanı Ümit Kutlu, mahalle ziyafetlerini bu haftadasürdürdü. Bunun yanı sıra Pazar esnafını da... Devamı..

(0)
0 Yorum
364

HBB ile Ulaşım Rahatlıyor

Hatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığına bağlı ekipler, il genelinde yürüttüğü çalışmalar kapsamında alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda sıcak asfalt... Devamı..

(0)
0 Yorum
380

Antakya Belediyesi’nden Hizmetler

Antakya Belediyesi Ekipleri Yol Yapım Çalışmalarını Aralıksız Sürdürüyor Alev Seçmen, AK Parti Kadın Kolları Antakya İlçe Başkanı Sabriye Güçlü ve yönetim kurulu... Devamı..

(0)
0 Yorum
806

HBB’den Nergizlik Çalışması

NERGİZLİK’TE ÇALIŞMALAR BAŞLADIHatay Büyükşehir Belediyesi, kentteki tüm ilçelerde gerçekleştirdiği yol yapımı, bakımı ve onarım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.Kent içi ulaşımda güvenli... Devamı..

(0)
0 Yorum
819

Işık Şener’den “Milli Bayramımız”

Bu gün Devletini; Partili, partisiz din, dil, ırk gözetmeksizin sevenlerin sevgisini göstereceği gündür.Benim hayatımda darbeden önce hatta 17-25 Aralıktan önce dahi mücadele... Devamı..

(3)
0 Yorum
1868
İskenderun POST SON DAKİKA: