26 Ocak 2020 Pazar
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu

İGEV’den İTSO’ya Ziyaret

İGEV yönetimi İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasına nezaket ziyaretinde bulundu. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette ağırlıklı olarak eğitim ve maddi durumu yerinde... Devamı..

(0)
0 Yorum
878

Başkan Tosyalı’dan İnceleme

BAŞKAN TOSYALI, FEN İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ’ NÜN ÇALIŞMALARINI İNCELEDİ” İSKENDERUN BELEDİYESİ YOLLARI GÜZELLEŞTİRİYOR” İskenderun Belediyesi ilçe genelindeki birçok mahallede gerçekleştirdiği yol genişletme, bakım... Devamı..

(0)
0 Yorum
779

Antakya Bld Yol Çalışmaları

HARAPARASI MAHALLESİ’NDE YOL İYİLEŞTİRME ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR. Antakya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri sorumluluk alanındaki yollarda zemin düzenleme ve malzeme serme hizmetine... Devamı..

(0)
0 Yorum
748

Melekler Çok Farklı

Hatay Büyükşehir Belediyespor, Kadınlar Basketbol Süper Ligi’nin 13. haftasında evinde Botaş’ı ağırladı. 5 Ocak Pazar günü Antakya Spor Salonu’nda oynanan mücadeleyi Hatay... Devamı..

(0)
0 Yorum
684

Güzelmansur Seçim Vaadlerini Sordu

CHP Hatay Milletvekili Mehmet Güzelmansur yerel seçimler öncesinde Hatay için verilen vaadlerin akıbetini TBMMye sunduğu soru önergesiyle Meclis gündemine taşıdı. Cumhurbaşkanı Recep... Devamı..

(0)
0 Yorum
747

İskenderun’ da Konsere Davet

BAŞKAN FATİH TOSYALI’DAN EMRE AYDIN KONSERİNE DAVET İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” 4 Ocak Cumartesi Günü Muhteşem İki Konser İle 2020’ye merhaba... Devamı..

(0)
0 Yorum
736

Gastrofest Hatay Sona Erdi

GASTROFEST HATAY AMACINA ULAŞTI Hatay Büyükşehri Belediyesinin, İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından onur konuğu olarak davet edildiği Lezzetli Kış Şöleni etkinlikleri, Hatay’ın turizmine... Devamı..

(0)
0 Yorum
543

N.S.O.T Anaokulu’nda 2019′ a Veda

Eğitim öğretim yılı boyunca birbirinden önemli ve eğitici etkinliklerle adından sıkça söz ettiren Naciye Suna Oktay Tekin Anaokulu yılsonu programıyla 2019′ a... Devamı..

(1)
0 Yorum
480

Palmiye Artık Gelişim Hastanesi’nin

Hatay’ın en büyük özel hastanesi unvanına sahip İskenderun Gelişim Hastanesi, 2008 yılından bu yana İskenderun’da hizmet veren Özel Palmiye Hastanesi’ni bünyesine dâhil... Devamı..

(0)
0 Yorum
391

Genel Başkan Arslan Hatay’da

HAK-İŞ GENEL BAŞKANI MAHMUT ARSLAN, İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI TOSYALI’YI ZİYARET ETTİ 31 Aralık 2019 Haberler Hak- İş Konfederasyonu ÖzÇelik-İş Sendikası Hak-İş Konfederasyonu... Devamı..

(0)
0 Yorum
322

İSTE’li Akademisyene GEİP Ödülü

İSTE’li Genç Bilim İnsanı Doç. Dr. Mehmet Lütfi Yola, TÜBA GEBİP Ödülünü Aldı. İSTE Mühendislik ve Doğa Bilimleri Fakültesi, Biyomedikal Mühendisliği Bölümü... Devamı..

(0)
0 Yorum
265

Şahin:Engelli Raporları Keyfekeder Veriliyor

Hatay Milletvekili Suzan Şahin Engelli Raporları üzerine açıklamalarda bulundu. CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, Türkiye nüfusunun yüzde 7’si engellilerden oluşturan engelli vatandaşların,... Devamı..

(0)
0 Yorum
309

İşte 2020 Ceza Zamları

Resmi Gazete’de yer alan karara göre 1 Ocak 2020’den itibaren trafik cezaları yüzde 22,58 zamlanacak. Böylece yeni yılda en düşük ceza 104 lirayla taşıma sınırı... Devamı..

(0)
0 Yorum
214

MEB ile GMM’den Ortak Çalışma

İskenderun Gençlik Merkezi Müdürlüğü ve İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü bir iş birliğine daha imza attı. Barbaros Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi... Devamı..

(1)
0 Yorum
201

16 Yaş Güreş Maçları Başlıyor

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın Hatay’a kazandırdığı Türkiye’nin en büyük ikinci Spor Kompleksi ve Yaşam Merkezi, 16 yaş altı... Devamı..

(1)
0 Yorum
141

Arsuz’ da Modern Toplu Taşıma

Hatay Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma ve rehabilitasyon çalışması kapsamında modern, konforlu ve güvenli toplu ulaşımın sağlanması için dönüşüm projelerini tek tek hataya... Devamı..

(1)
0 Yorum
142

EFES Döner Dörtyol’ da

İskenderun’ da Markalaşan Efes Döner Dörtyol’ a Yeni Şubesini Açtı. İskenderun’ da 1984′ ten bu yana lezzetiyle Türkiye’ nin dört bir yanına... Devamı..

(1)
0 Yorum
233

Asaf Güven’ den MAKO Setine Ziyaret

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, çekimlerinin bir kısmının Arsuz’da yapıldığı, 1991 yılında batan  Salem Express gemisinin hikâyesini konu alan “Mako” sinema... Devamı..

(0)
0 Yorum
161
İskenderun POST SON DAKİKA: