23 Ağustos 2019 Cuma
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu

Bu Kampanya Destek Çıkalım

ENGELLİ VATANDAŞLARA UMUT OLACAKLAR Türkiye Halk Oyunları Federasyonu “Biz Türkiye’yiz Tekerlekli Sandalye” kampanyası başlattı. Federasyon Başkanı Suat Aksu önderliğinde başlatılan kampanya ülke... Devamı..

(0)
0 Yorum
313

FLAŞ!FETÖ’den Gözaltına Alındı

Kırıkhan İlçe Jandarma Komutanı FETÖ’den açığa alındı Kırıkhan ilçesinde görev yapan İlçe Jandarma Komutanı Yüzbaşı A.D., İçişleri Bakanlığınca yürütülen FETÖ/PDY’ye yönelik soruşturma... Devamı..

(0)
0 Yorum
440

Işık Şener:”2050′ De İskenderun!”

İskenderun’ da yaşayan vatandaşlar çukurlardan nihayet kurtulmuş. İskenderun ekonomisi hakettiği değeri almak için Ankara’ da seçilmişlerimiz Ekonomi Bakanı ile görüşerek söz aldı.... Devamı..

(1)
0 Yorum
473

Hatay’ da 1 Haftalık Ceza

Hatay’da 1 Haftada 4.244 araç sürücüsüne idari para cezası uygulandı Trafiğin Denetlenmesi ve Düzenlenmesine Yönelik Olarak Yürütülen Çalışmalar Kapsamında; İlimiz genelinde trafik... Devamı..

(0)
0 Yorum
325

Paşa Karaca’dan Ziyaret

İskenderun’un sevilen iş İnsanı Paşa Karaca’ dan Kaymakam Yönden’ e Nezaket Ziyareti İnşaat sektörünün öncülerinden hayırsever iş insanı Paşa Karaca, İlçemiz Kaymakamı... Devamı..

(0)
0 Yorum
460

Sen Okumak İste

“SEN YETER Kİ OKUMAK İSTE” İlçemiz Kaymakamı Sayın İskender Yönden, “Kim Milyoner Olmak İster” adlı yarışmanın 1 Milyon TL ödüllü sorusunu görmeye... Devamı..

(0)
0 Yorum
481

Şahin: Meslek Liseleri Çağın Gerisinde

CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin, soru önergesi ve meclis araştırma önergesi vererek meslek okulları ve bu okullardan mezun öğrencilerin sorunlarını meclis gündemine... Devamı..

(0)
0 Yorum
539

Arsuz’da Milyonfest Coşkusu

“MİLYONFEST ARSUZ” COŞKULU BAŞLADI Arsuz ilçemizde gerçekleştirilen, Türkiye’nin en büyük festivallerinden olan “Milyonfest Arsuz” coşkulu başladı. Milyon Yapım tarafından gerçekleştirilen, Türkiye’nin en... Devamı..

(0)
0 Yorum
676

“BU TABLO BAŞARI GETİRİR”

Bu gün 24 Temmuz Basın’da Sansürün Kaldırılışının 111’nci Yıldönümü. Bu gün uzun süre devlet adına atanmış, millet adına seçilmiş ve bu ölçüde... Devamı..

(0)
0 Yorum
549

Geleceğini İSTE, Tercihini Yap!

Üniversite adaylarına yönelik düzenlenen ve üç gün sürecek olan “İSTE Tercih ve Tanıtım Günleri”, İskenderun Teknik Üniversitesi Merkez Kampüs ile İskenderun Sahili’nde... Devamı..

(0)
0 Yorum
477

Savaş Gazeteciler Günü Kutlama

BAŞKAN SAVAŞ’IN 24 TEMMUZ GAZETECİLER VE BASIN BAYRAMI MESAJI Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 24 Temmuz Gazeteciler ve Basın... Devamı..

(0)
0 Yorum
389

Teknolojinin Çocuktaki Etkisi

“TEKNOLOJİ” ÇOCUĞUNUZUN GEÇ KONUŞMASINA SEBEP OLUYOR İskenderun Gelişim Hastanesi Uzman Klinik Psikologu Gamze Uygun Ekenel; telefon, tablet gibi teknolojik cihazlara uzun süre... Devamı..

(0)
0 Yorum
298

Kurban Bayramı Komisyonu Kuruldu

İlçe Kaymakamı İskender Yönden, Kurban Hizmetleri Komisyon üyeleri ile bir araya gelerek, kurbanlık satışı ve kesimine yönelik çok yönlü bir istişare toplantısı... Devamı..

(0)
0 Yorum
231

Arsuz Milyonfest’e Hazır

Arsuz Kaymakamlığı ve Arsuz Belediyesinin destekleri ile Milyon Yapım tarafından gerçekleştirilecek olan Türkiye’nin en büyük festivali “Milyonfest Arsuz” için geri sayım başladı.... Devamı..

(0)
0 Yorum
235

Su Topunda Derece

U17 BAYAN SUTOPU TAKIMIMIZ 1.LİGİ TÜRKİYE 3. OLARAK TAMAMLADI Türkiye Sutopu Federasyonu U17 Bayanlar 1.liginde ilimizi temsil eden İskenderun Yüzme İhtisas Kulübü... Devamı..

(0)
0 Yorum
456

Hatay 80.Yılına Hazır

BÜYÜKŞEHİR 80. YIL FESTİVALİNE HAZIR Hatay Büyükşehir Belediyesi Hatay’ın anavatana katılışının 80. yıl dönümü münasebetiyle her yıl düzenleyerek geleneksel hale getirdiği etkinlikler... Devamı..

(0)
0 Yorum
633

İSTE’ye “uluslararası öğrenci” Akını!

2019-2020 Eğitim-Öğretim Yılı için alınan uluslararası öğrenci başvurularının ardından, kayıtlar alınmaya başladı. Tercih ve puanlarına göre İSTE’nin çeşitli bölüm ve programlarına yerleşen... Devamı..

(0)
0 Yorum
530

ARSUZ BELEDİYESİ’NDE YOĞUN MESAİ

Arsuz Belediyesi, ilçe genelindeki sahillerde iyileştirme yaparak halkın rahat bir şekilde denize girmesini sağlıyor. Halkın huzuru ve refahı için hizmette sınır tanımayan... Devamı..

(0)
0 Yorum
438
İskenderun POST SON DAKİKA: