06 Aralık 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
2 Ocak 13:55
Yorum Yok
579
“Seçime Yaralı Girmemizi İstiyorlar”

“Seçime Yaralı Girmemizi İstiyorlar”

Antakya’da bir düğün salonunda yapılan ziyarette ev sahipliğini Dernek başkanı Ziya Tuncer, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda Kisecik köyü sakinleri yaptı. Ziyarete AK Parti Hatay Milletvekili Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin’in yanı sıra AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katılım gösterdi.
Kisecik Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ziya Tuncer, Adalet eski Bakanı Sadullah Ergin sayesinde Hatay’a yatırımların yağmur gibi yağdığını ifade ederek, “Son 11 yılda ilimize yapılan hizmet ve yatırımlar rekor seviyededir.

Barajlar, karayolları, alt yapı, resmi kurum binaları ve sayamadığım çok sayıda hizmet, AK Parti iktidarı döneminde sayın Adalet eski Bakanımız Sadullah Ergin beyin girişimleri ile yapıldı. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.
AK Parti Hatay Milletvekili ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin, Kisecik Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyelerine hitaben yaptığı konuşmada, bu hizmetlerin Hataylıların talebi ile yerine getirildiğini söyledi. Bundan tam 11 yıl önce AK Parti Milletvekili olarak Hatay’ı temsilen Ankara’ya gönderildiğini ifade eden Ergin, “Hatay’ın eskiden kalma yatırım alacaklarını da tahsilen bir vekillik verdiniz ve onu yerine getirdik, Allah’ın izniyle hizmetleri Hataylılara sunmaya devam edeceğiz. Bu görevi ifa ederken sizlerden aldığımız güç ve destek ile yaptık” dedi.
Son dönemde AK Parti üzerinde bir takım karalama kampanyasının olduğunu hatırlatan Ergin, “Kim yanlış yaparsa, öncelikli olarak onun cezasını verecek olan bizleriz. Bizler 11 yıllık AK Parti döneminde yolsuzluk ile mücadele veren ve bu referans ile hareket eden partiyiz. Bunu bilmeyen yoktur. Bizleri bu ithamlar ve iddialar ile yaralı olarak seçimlere göndermek istiyorlar. Seçimlere 90 gün kaldı. Bu 90 günlük zamanda ne iddianame hazırlanabilir ne de mahkeme sonuçlanabilir. Hukuk dışı davranışlar neticesinde içinde ne olduğu belli olmayan dosyaları mahkemeye göndermek yerine basına servis eden bir tutumla karşı karşıya kaldık.

AK Parti’nin yükselişini, başarısını, gün geçtikçe artan seviyede gücüne güç katmasını çekemeyenler böyle bir karalama kampanyasına girdiler. Milletimiz bizleri çok iyi biliyor ve tanıyor. 11 yıldır haklının, doğrunun yanında olduk ve Allah’ın izniyle olmaya devam edeceğiz. Yolsuzlukla mücadele veren bir hükümet olarak IMF’ye olan borcumuzu kapattık. Türkiye bir uçtan bir uca yapılan hizmetler ile kendini yeniledi. Türk ekonomisi yakaladığı istikrar ile Avrupa ülkelerini geride bıraktı. Ve hatta OECD verilerine göre ülkemiz kalkınmada Çin’den sonra gelen 2. ülke oldu.

Son yıllarda Avrupa da bulunan bazı ülkeler iflas etti. Ekonomileri iflas etti. Ama Allah’a çok şükür Türkiye yaptığı yatırımlar ile kalkınmasına devam etti. Bunu başarmanın sırrı, paranızın olmasına, güvenin olmasına, istikrarın olmasına bağlıdır. Ülke ekonomisi sağlam olursa yatırım yaparsınız ve halkınıza çeşitli hizmetler sunarsınız. AK Parti döneminde ilimize yapılan yatırımlar bunun en büyük, en güzel örnekleridir” dedi.erginnn

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: