22 Eylül 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
2 Ocak 13:55
Yorum Yok
514
“Seçime Yaralı Girmemizi İstiyorlar”

“Seçime Yaralı Girmemizi İstiyorlar”

Antakya’da bir düğün salonunda yapılan ziyarette ev sahipliğini Dernek başkanı Ziya Tuncer, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda Kisecik köyü sakinleri yaptı. Ziyarete AK Parti Hatay Milletvekili Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin’in yanı sıra AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, Antakya İlçe Başkanı Emrullah Gülen, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri katılım gösterdi.
Kisecik Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ziya Tuncer, Adalet eski Bakanı Sadullah Ergin sayesinde Hatay’a yatırımların yağmur gibi yağdığını ifade ederek, “Son 11 yılda ilimize yapılan hizmet ve yatırımlar rekor seviyededir.

Barajlar, karayolları, alt yapı, resmi kurum binaları ve sayamadığım çok sayıda hizmet, AK Parti iktidarı döneminde sayın Adalet eski Bakanımız Sadullah Ergin beyin girişimleri ile yapıldı. Kendilerine ne kadar teşekkür etsek azdır” dedi.
AK Parti Hatay Milletvekili ve Hatay Büyükşehir Belediye Başkan adayı Sadullah Ergin, Kisecik Köyü Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği üyelerine hitaben yaptığı konuşmada, bu hizmetlerin Hataylıların talebi ile yerine getirildiğini söyledi. Bundan tam 11 yıl önce AK Parti Milletvekili olarak Hatay’ı temsilen Ankara’ya gönderildiğini ifade eden Ergin, “Hatay’ın eskiden kalma yatırım alacaklarını da tahsilen bir vekillik verdiniz ve onu yerine getirdik, Allah’ın izniyle hizmetleri Hataylılara sunmaya devam edeceğiz. Bu görevi ifa ederken sizlerden aldığımız güç ve destek ile yaptık” dedi.
Son dönemde AK Parti üzerinde bir takım karalama kampanyasının olduğunu hatırlatan Ergin, “Kim yanlış yaparsa, öncelikli olarak onun cezasını verecek olan bizleriz. Bizler 11 yıllık AK Parti döneminde yolsuzluk ile mücadele veren ve bu referans ile hareket eden partiyiz. Bunu bilmeyen yoktur. Bizleri bu ithamlar ve iddialar ile yaralı olarak seçimlere göndermek istiyorlar. Seçimlere 90 gün kaldı. Bu 90 günlük zamanda ne iddianame hazırlanabilir ne de mahkeme sonuçlanabilir. Hukuk dışı davranışlar neticesinde içinde ne olduğu belli olmayan dosyaları mahkemeye göndermek yerine basına servis eden bir tutumla karşı karşıya kaldık.

AK Parti’nin yükselişini, başarısını, gün geçtikçe artan seviyede gücüne güç katmasını çekemeyenler böyle bir karalama kampanyasına girdiler. Milletimiz bizleri çok iyi biliyor ve tanıyor. 11 yıldır haklının, doğrunun yanında olduk ve Allah’ın izniyle olmaya devam edeceğiz. Yolsuzlukla mücadele veren bir hükümet olarak IMF’ye olan borcumuzu kapattık. Türkiye bir uçtan bir uca yapılan hizmetler ile kendini yeniledi. Türk ekonomisi yakaladığı istikrar ile Avrupa ülkelerini geride bıraktı. Ve hatta OECD verilerine göre ülkemiz kalkınmada Çin’den sonra gelen 2. ülke oldu.

Son yıllarda Avrupa da bulunan bazı ülkeler iflas etti. Ekonomileri iflas etti. Ama Allah’a çok şükür Türkiye yaptığı yatırımlar ile kalkınmasına devam etti. Bunu başarmanın sırrı, paranızın olmasına, güvenin olmasına, istikrarın olmasına bağlıdır. Ülke ekonomisi sağlam olursa yatırım yaparsınız ve halkınıza çeşitli hizmetler sunarsınız. AK Parti döneminde ilimize yapılan yatırımlar bunun en büyük, en güzel örnekleridir” dedi.erginnn

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: