Şefik Çirkin Yola Çıktı

MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin başarılı siyasi hayatına TBMM’ de 24. Dönem Milletvekili olarak  devam ettiren Şefik Çirkin 25. Dönem için hazırlıklara başladı.

MHP’ nin sık sık ekranlarda görülen yüzü ve özellikle Suriye politikası ile ilgili Türkiye menfaatine önemli açıklamalarda bulunan ve kamuoyunda takdir gören Çirkin, Partisinin görev vermesi ile Fransa’ da Lyon Ülkü Ocakları, Lyon Türk Federasyonu Genel Başkan ve Yardımcıları ile istişarelerde bulunarak oradaki Milliyetçi Hareket Partililer ile bir araya geldi. 5 günlük siyasi görüşmelerinin ardından yurda dönen Şefik Çirkin Hatay’da hız kesmeden çalışmalara başladı.

Çalışmalarına kaldığı yerden devam ederken Hataylı hemşehrileri tarafından yoğun ilgiyle karşılanıyor. Sitemize yaptığı açıklamalarda ” Türkiye ve Hatay’ da oyumuzu arttırmak için elimizden geleni yapıyoruz, yapacağız. Hataylı halkımız artık ne istediğini ve nasıl tepki koyacağını çok iyi biliyor. Hatay’da kaybettiğimiz oyları ve diğer partilerde yaşanan bariz tepki oyları ile çok önemli yukarıya doğru bir ivme kazanacağız.” dedi.

fran