26 Nisan 2018 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
9 Nisan 18:04
Yorum Yok
138
“Şehrim 2023” Hatay’ da

“Şehrim 2023” Hatay’ da

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığının “Şehrim 2023” projesi kapsamında yola çıkan otobüs Hatay’a ulaştı.

Şehit Ömer Halisdemir Meydanı’nda bulunan otobüsü AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, bazı ilçe belediye başkanları, partililer ve vatandaşlar ziyaret etti.

AK Parti Hatay İl Başkanı Güler, ziyaret sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, AK Parti Gençlik Kolları tarafından otobüs önünde oluşturulacak stantta vatandaşlara çevre, şehir ve kültür başlıklarında anket çalışması yapacaklarını belirtti.

Güler, medeniyetler şehri Hatay’ın mevcut kimliğinin korunarak geliştirilmesi ve geleceğe taşınması noktasında Hataylıların Şehrim 2023 otobüsüne yoğun ilgi göstereceğine, şehirlerine ilişkin fikir, öneri ve hayallerini paylaşacaklarına inandığını kaydetti.

Yaşam ve mekan kalitesi yüksek, kimlikli, sürdürülebilir şehirler kavramlarından yola çıkarak her şehrin kendine özgü 2023 hedeflerinin ve vizyon planlarının ortaya konulmasını amaçlayan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Genel Merkez önünden yolcu edilen Şehrim 2023 otobüsü 11 Nisan’a kadar Hatay’da kalacak.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Kız Basketbol Takımından Culha’ ya Ziyaret

YILDIZ KIZ VOLEYBOL TAKIMINDAN BAŞKAN CULHA’YA ZİYARET Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Arsuz Hacıahmetli Muazzez- İsmail Çam Ortaokulu Yıldız Kız Voleybol Takımını... Devamı..

Çelik-İş’ te Bir Günlük Çocuk Başkan

Çelik-İş Sendikası, 1 günlüğüne işçi çocuklarına emanet! GENEL BAŞKAN DEĞİRMENCİ, ÇOCUK BAYRAMINDA KOLTUĞUNU İŞÇİ ÇOCUĞUNA BIRAKTI Hak-İş Konfederasyonuna bağlı Çelik-İş Sendikasının Genel... Devamı..

İskenderunlular 23 Nisanı Meşalelerle Kutladı

İSKENDERUN HALKI 23 NİSAN’I FENER ALAYIYLA KUTLADI Hatay Büyükşehir Belediyesi 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı münasebetiyle düzenlediği ve geleneksel hale... Devamı..

Seyfi Dingil 23 Nisan Kutlamalarına Katıldı

BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL 23 NİSAN KUTLAMALARINA KATILDI 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İskenderun’da çeşitli etkinliklerle kutlandı. İskenderun Belediye Başkanı... Devamı..

Yükseliş Koleji’nde 23 Nisan Kutlaması

İskenderun Özel Yükseliş Koleji 23 Nisan Egemenlik ve Çocuk Bayramı büyük coşkuyla kutlandı. İskenderun’ da eğitim alanında başarılı çalışmalar yapan Yükseliş Koleji... Devamı..

Işık Şener’ den “Sen Aday Olma”

Suni kalabalık ve gazla… Cebindeki iki kuruşla… Sadece şansını demek için… Tarafını belli etmek için SEN ADAY OLMA FETÖ’ yle anılmışsan… Cemaate... Devamı..

HBB 2. Kitap Fuarı Kapılarını Açtı

Hatay Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanlığı tarafından hayata geçirilen HBB 2. Kitap Fuarı 20 Nisan Cuma günü ziyaretçilerine kapılarını... Devamı..

Arsuz’a Altyapı Müjdesi

Altyapı Arsuz’a Hayırlı Olsun Arsuz’un kanayan yarası niteliğinde olan altyapı sorununun çözüme kavuştuğu müjdesini veren Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, “Altyapı Arsuz’a... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: