23 Eylül 2018 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
9 Nisan 18:04
Yorum Yok
211
“Şehrim 2023” Hatay’ da

“Şehrim 2023” Hatay’ da

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığının “Şehrim 2023” projesi kapsamında yola çıkan otobüs Hatay’a ulaştı.

Şehit Ömer Halisdemir Meydanı’nda bulunan otobüsü AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, bazı ilçe belediye başkanları, partililer ve vatandaşlar ziyaret etti.

AK Parti Hatay İl Başkanı Güler, ziyaret sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, AK Parti Gençlik Kolları tarafından otobüs önünde oluşturulacak stantta vatandaşlara çevre, şehir ve kültür başlıklarında anket çalışması yapacaklarını belirtti.

Güler, medeniyetler şehri Hatay’ın mevcut kimliğinin korunarak geliştirilmesi ve geleceğe taşınması noktasında Hataylıların Şehrim 2023 otobüsüne yoğun ilgi göstereceğine, şehirlerine ilişkin fikir, öneri ve hayallerini paylaşacaklarına inandığını kaydetti.

Yaşam ve mekan kalitesi yüksek, kimlikli, sürdürülebilir şehirler kavramlarından yola çıkarak her şehrin kendine özgü 2023 hedeflerinin ve vizyon planlarının ortaya konulmasını amaçlayan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Genel Merkez önünden yolcu edilen Şehrim 2023 otobüsü 11 Nisan’a kadar Hatay’da kalacak.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Kent Park Törenle Temel Atıldı

KENT PARKININ TEMEL ATMA TÖRENİ BÜYÜK BİR COŞKUYLA GERÇEKLEŞTİRİLDİ İskenderun Belediyesi tarafından yaptırılacak olan kent parkının temel atma töreni büyük bir çoşkuyla... Devamı..

İSTE’ de Su Ürünleri Yetiştiriciliği

‘Su Ürünleri Yetiştiriciliği’ İSTE’de Teknoloji ile Harmanlanıyor İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi tarafından düzenlenen 3. Ulusal / 1.... Devamı..

MHP Meclis Üyesi Yavuz’ dan Açıklamalar

MHP Meclis Üyesi İbrahim Yavuz: “Vatandaşların sorunu görmezden geliniyor” MHP İskenderun Belediye Meclis Üyesi İbrahim Yavuz, Hatay’da ki şikayetlerin görmezden gelindiğini söyledi.... Devamı..

Antakya BLD Kentsel Dönüşüm Devam Ediyor

Başkan Kimyeci, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Haspolatlı ve Hatay Çevre ve Şehircilik İl Müdürü... Devamı..

İTSO DOĞAKA Protokol İmzaladı

İTSO ile DOĞAKA arasında Protokol imzalandı. “İskenderun Döneri Markalaşıyor” İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nda geçtiğimiz aylarda düzenlenen  ‘Coğrafi İşaretler’ konulu bilgilendirme toplantılarının... Devamı..

Soydan İlçe İlçe Geziyor

Hatay Ak Parti Kurucularından ve 2001 yılı İskenderun Kurucu Başkanı olan eski Milletvekili Mehmet Soydan ziyaretlere devam ediyor. “SOYDAN GÖNÜLLERDE” 2002-2007 yılları... Devamı..

HGC’ DEN KINAMA

HGC Yönetim Kurulundan, HATİAB Başkanı İbrahim Güder’ e Kınama Katıldığı bir basın toplantısında düşünmeden ve içeriğini bilmeden bir haberle ilgili olarak, cemiyet... Devamı..

Erol Akın HESOB Başkan Vekili Oldu

İskenderun şoförler oda başkanı Erol Akın HESOB Başkan Vekili Oldu Hatay Esnaf Odaları Birliği Başkanı Abdulkadir Teksöz İskenderun ve diğer ilçelerin sorumluluğunu... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: