15 Temmuz 2018 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
9 Nisan 18:04
Yorum Yok
183
“Şehrim 2023” Hatay’ da

“Şehrim 2023” Hatay’ da

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür Başkanlığının “Şehrim 2023” projesi kapsamında yola çıkan otobüs Hatay’a ulaştı.

Şehit Ömer Halisdemir Meydanı’nda bulunan otobüsü AK Parti Hatay İl Başkanı İbrahim Güler, bazı ilçe belediye başkanları, partililer ve vatandaşlar ziyaret etti.

AK Parti Hatay İl Başkanı Güler, ziyaret sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, AK Parti Gençlik Kolları tarafından otobüs önünde oluşturulacak stantta vatandaşlara çevre, şehir ve kültür başlıklarında anket çalışması yapacaklarını belirtti.

Güler, medeniyetler şehri Hatay’ın mevcut kimliğinin korunarak geliştirilmesi ve geleceğe taşınması noktasında Hataylıların Şehrim 2023 otobüsüne yoğun ilgi göstereceğine, şehirlerine ilişkin fikir, öneri ve hayallerini paylaşacaklarına inandığını kaydetti.

Yaşam ve mekan kalitesi yüksek, kimlikli, sürdürülebilir şehirler kavramlarından yola çıkarak her şehrin kendine özgü 2023 hedeflerinin ve vizyon planlarının ortaya konulmasını amaçlayan Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından Genel Merkez önünden yolcu edilen Şehrim 2023 otobüsü 11 Nisan’a kadar Hatay’da kalacak.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Vatanı için bayrağına sarılanların, canı pahasına hainlerin karşısında duran aziz milletimizin 15 Temmuz Darbe Girişimi ve Milletin Zaferi’ nin 2. yıldönümü kutlu... Devamı..

İlçe Başkanı Bilgili’ den 15 Temmuz Açıklaması

Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Bestami Bilgili açıklamalarda bulundu. 15 Temmuz 2016′ da yaşanan hain darbe girişimine dair yaptığı açıklamalar şu şekilde;... Devamı..

15 Temmuz Fidanı Dikildi

Ak Parti Hatay İl Başkanlığı 15 Temmuz şehitlerini anma programı düzenledi. Programda Türk Bayrakları ile fidan dikildi. Açıklamlarda bulunan İl Başkanı İbrahim... Devamı..

Emekli ve Asgari Ücretliler Kaçırmasın!

Müjde üstüne müjde! Emekliye iki ikramiye, gençlere 3 asgari ücret ve… Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı AK Parti seçim beyannamesi bir bir... Devamı..

Nüfusta Dijital Arşiv Dönemi

İçişleri Bakanlığı, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü arşivinde bulunan ve tarihi değer taşıyan nüfus kayıtlarının elektronik ortama aktarılarak koruma altına alınması... Devamı..

Türk Eğitim-Sen’ den Köseoğlu’ na Ziyaret

Türk Eğitim-Sen’den İlçe Milli Eğitim Müdürü Köseoğlu ve Şube müdürü Sarı’ya hayırlı olsun ziyaret gerçekleştirdi. Türk Eğitim-Sen Hatay 2 Nolu Şube yönetimi... Devamı..

İskenderun’da Şok Cinayet! 1Ölü

Evinde Pompalı Tüfekle vurularak öldürüldü! Gece saatlerinde pompalı tüfekle gerçekleştirilen saldırıda bir kişi olay yerinde hayatını kaybetti. Polis olaya karıştıkları iddiasıyla üç... Devamı..

Çelik-İş İşçilerle Her zaman Bir Araya Geliyor

Çelik İş Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreteri Bayram Altun bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi İSDEMİR’ de alın teri ve emeğin’den başka... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: