15 Ekim 2019 Salı
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
11 Eylül 21:08
Yorum Yok
1076
Selahattin Yılmaz’a Büyük Onur!

Selahattin Yılmaz’a Büyük Onur!

Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden Best of City Awards 2019’da İskenderun’lu İş İnsanı ve Liberya Fahri Başkonsolosu Selahattin Yılmaz’a gururlandıran ödül!

17 Eylül Salı günü Lazzoni Hotel’de yapılacak ödül töreninde başarılı iş insanına “Uluslarlarası Platformlarda Ülkemizin Tanıtımına Katkı Ödülü” verilecek.

Müjdat Gezen, Haldun Dormen, Mesut Yar, Şevval Sam, Çağla Şikel, Nedim Saban, Bedrettin Dalan ve Nilgün Belgün gibi isimlere ödül verilen bu prestijli organizasyonla ilgili telefonla ulaştığımız ve ricamızı kırmayarak duygularını dile getiren Yılmaz, “Bu sene “Uluslararası platformda Türkiyemizin Tanıtımına Katkı” ödülünü ülkemizin en kıymetli sanayici ve iş insanları olan meslektaşlarım arasında sonsuz bir teveccühle şahsıma layık görmenizden ötürü şükranlarımı sunarım.

Bana bahşettiğiniz ve dakikada 11 adet made in Turkey damgalı ürünü pazarına sunduğumuz 89 ülkede globalleşen bu onuru;

Zamanımın üçte birinde binlerce km uzaklarda beni sabırla bekleyen başta eşim ve çocuklarıma,

Ailemden fazla zaman geçirdiğim çalışma arkadaşlarıma, emekçilerimize ve danışmanlarıma,

Yurtiçi ve yurtdışında bin’i aşkın iş ortaklarıma,

20 yıllık profesyonel kariyerimde bana inanan, koşulsuz güvenini eksik etmeyen tüm dostlarıma,

Ve bizlere bu yolu açarak insanlık ve ülkeme hizmeti en temel öğreti olarak benimseten babam Şahap ve annem Aynur Yılmaz’a

borçluyum. Hepinizi tekrar şükran ve saygıyla selamlıyorum.” Dedi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “EKONOMİ ” Haberleri

Abdülkerim Güven’ den Operasyona Destek

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven Barış Pınarı Harekâtı üzerine destek açıklamalarında bulundu. Barış Pınarı Harekâtı; Daha öncekilerde olduğu gibi... Devamı..

Ahmet Güven’den Açıklama

Eğitim Birsen İskenderun Temsilciliği başkanı olarak seçilen arkadaşımızın görevi bıraktığını öğrendik. Geçen yıl yapılan ve secime katılan üyelerin yarıya yakınının desteğini alan... Devamı..

İskenderun’ a Huzur Geliyor

İskenderun’ da vatandaşın huzur için Emniyet Müdürlüğü bünyesindeki TEM (Terörle Mücadele) KOM (Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele) sıkı çalışmaları gözlerden kaçmıyor. Yeni... Devamı..

Bozatlı: “Gün Kenetlenme Günüdür”

Müstakil Sanayici ve İşadamları Derneği (MÜSİAD) Hatay Başkanı Abdullah Bozatlı, Fırat’ın doğusuna yönelik gerçekleştirilmekte olan Barış Pınarı Harekâtı’ na ilişkin açıklamada bulundu.MÜSİAD... Devamı..

Sağlık Çalışanları Barış Pınarı Harekatına Gönüllü Gitmek İstiyor

Türkiye’nin güney sınırında oluşturulmaya çalışılan terör koridorunu yok etmek, bölgeye barış ve huzuru getirmek amacıyla başlatılan “Barış Pınarı Harekatı”na destek sürüyor. İskenderun’... Devamı..

LİMAKPORT’tan Önemli Adım

LİMAKPORT İSKENDERUN LİMANI ERBİL’DE OFİS AÇIYOR Limakport İskenderun Uluslararası Liman İşletmeciliği Genel Müdür yardımcısı Mehmet Ünlü, Erbil’de ofis açacaklarını söyledi. Limakport’un Ana... Devamı..

Son Dakika: İskenderun Eş Başkanı Tutuklandı

HDP İskenderun İlçe Eş başkanı terör örgütü propagandası suçlaması ile tutuklandı. HDP İskenderun ilçe örgütü Eş başkanı Hülya Ateş, Suriye’de gerçekleştirilen Barış... Devamı..

Oğuzhan Koç’ tan Mehmetçiğe Destek

Ünlü sanatçı Oğuzhan Koç’ da konser verdi. Sevilen sanatçı konsere milli formayla çıkarak Mehmetçiğe ve Milli Takıma destekte bulundu. Hatay’ın Antakya ilçesinde bulunan... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: