09 Ağustos 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
11 Eylül 21:08
Yorum Yok
1759
Selahattin Yılmaz’a Büyük Onur!

Selahattin Yılmaz’a Büyük Onur!

Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden Best of City Awards 2019’da İskenderun’lu İş İnsanı ve Liberya Fahri Başkonsolosu Selahattin Yılmaz’a gururlandıran ödül!

17 Eylül Salı günü Lazzoni Hotel’de yapılacak ödül töreninde başarılı iş insanına “Uluslarlarası Platformlarda Ülkemizin Tanıtımına Katkı Ödülü” verilecek.

Müjdat Gezen, Haldun Dormen, Mesut Yar, Şevval Sam, Çağla Şikel, Nedim Saban, Bedrettin Dalan ve Nilgün Belgün gibi isimlere ödül verilen bu prestijli organizasyonla ilgili telefonla ulaştığımız ve ricamızı kırmayarak duygularını dile getiren Yılmaz, “Bu sene “Uluslararası platformda Türkiyemizin Tanıtımına Katkı” ödülünü ülkemizin en kıymetli sanayici ve iş insanları olan meslektaşlarım arasında sonsuz bir teveccühle şahsıma layık görmenizden ötürü şükranlarımı sunarım.

Bana bahşettiğiniz ve dakikada 11 adet made in Turkey damgalı ürünü pazarına sunduğumuz 89 ülkede globalleşen bu onuru;

Zamanımın üçte birinde binlerce km uzaklarda beni sabırla bekleyen başta eşim ve çocuklarıma,

Ailemden fazla zaman geçirdiğim çalışma arkadaşlarıma, emekçilerimize ve danışmanlarıma,

Yurtiçi ve yurtdışında bin’i aşkın iş ortaklarıma,

20 yıllık profesyonel kariyerimde bana inanan, koşulsuz güvenini eksik etmeyen tüm dostlarıma,

Ve bizlere bu yolu açarak insanlık ve ülkeme hizmeti en temel öğreti olarak benimseten babam Şahap ve annem Aynur Yılmaz’a

borçluyum. Hepinizi tekrar şükran ve saygıyla selamlıyorum.” Dedi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “EKONOMİ ” Haberleri

HBB’den Kumlu’ ya Yol Yapımı

KUMLU’DAKİ ÇALIŞMALAR ÖZVERİYLE DEVAM EDİYORHatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, kent genelinde sürdürdüğü yeni yol yapım, bakım, onarım ve iyileştirme... Devamı..

Son Dakika:Bedelli Askerlik…

2020 bedelli askerlik ücreti değişti: İşte yeni rakamlar Bedelli askerlik 2020 yılı Temmuz/Aralık dönemine ilişkin tutar belirlendi. Yapılan aylık katsayı değişikliğiyle bedelli... Devamı..

Kaşıkçı’ dan Baro Açıklaması

Hatay MHP Milletvekili Lütfi Kaşıkçı Hatay Baro Başkanı Ekrem Dönmez’ in Polis ile ilgili yaşadığı olayı değerlendirdi. İçişleri Bakanlığımızın olurlarıyla vatandaşlarımızın Kurban... Devamı..

“İSTE’yi Tercih Edin”

Süleyman Beledioğlu: “Gönül Rahatlığıyla İSTE’yi Tercih Edin” Türkiye’nin önde gelen eğitimcilerinden olan ve üniversite tercihlerinde adayların otorite isim olarak görüp, Bonus Hoca... Devamı..

Antakya Bld Meclisi Toplanıyor

ANTAKYA BELEDİYE MECLİSİ 5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 14.00’DE TOPLANIYOR                Antakya Belediye Meclisi, 5 Ağustos Çarşamba günü saat 14.00’de Antakya Ticaret Borsası... Devamı..

Kızılay’dan Güngör’e Plaket

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör’e kan bağışına vermiş olduğu destek ve kan bağışını teşvik edici çalışmaları nedeniyle Kızılay İskenderun Şubesi... Devamı..

HBB Zabıtası’ndan Denetim

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların huzurlu ve güvenli bir yolculuk yapmaları amacıyla Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde denetim gerçekleştirdi.Halkın can ve mal güvenliğini... Devamı..

Güven’den Bayram Kutlaması

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven’ den Bayram Kutlaması Başkan Güven; “Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik eder, sevdiklerinizle sağlık ve... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: