06 Aralık 2019 Cuma
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
11 Eylül 21:08
Yorum Yok
1208
Selahattin Yılmaz’a Büyük Onur!

Selahattin Yılmaz’a Büyük Onur!

Türkiye’nin en prestijli ödüllerinden Best of City Awards 2019’da İskenderun’lu İş İnsanı ve Liberya Fahri Başkonsolosu Selahattin Yılmaz’a gururlandıran ödül!

17 Eylül Salı günü Lazzoni Hotel’de yapılacak ödül töreninde başarılı iş insanına “Uluslarlarası Platformlarda Ülkemizin Tanıtımına Katkı Ödülü” verilecek.

Müjdat Gezen, Haldun Dormen, Mesut Yar, Şevval Sam, Çağla Şikel, Nedim Saban, Bedrettin Dalan ve Nilgün Belgün gibi isimlere ödül verilen bu prestijli organizasyonla ilgili telefonla ulaştığımız ve ricamızı kırmayarak duygularını dile getiren Yılmaz, “Bu sene “Uluslararası platformda Türkiyemizin Tanıtımına Katkı” ödülünü ülkemizin en kıymetli sanayici ve iş insanları olan meslektaşlarım arasında sonsuz bir teveccühle şahsıma layık görmenizden ötürü şükranlarımı sunarım.

Bana bahşettiğiniz ve dakikada 11 adet made in Turkey damgalı ürünü pazarına sunduğumuz 89 ülkede globalleşen bu onuru;

Zamanımın üçte birinde binlerce km uzaklarda beni sabırla bekleyen başta eşim ve çocuklarıma,

Ailemden fazla zaman geçirdiğim çalışma arkadaşlarıma, emekçilerimize ve danışmanlarıma,

Yurtiçi ve yurtdışında bin’i aşkın iş ortaklarıma,

20 yıllık profesyonel kariyerimde bana inanan, koşulsuz güvenini eksik etmeyen tüm dostlarıma,

Ve bizlere bu yolu açarak insanlık ve ülkeme hizmeti en temel öğreti olarak benimseten babam Şahap ve annem Aynur Yılmaz’a

borçluyum. Hepinizi tekrar şükran ve saygıyla selamlıyorum.” Dedi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “EKONOMİ ” Haberleri

Işık Şener’den”Kadın Hakları”

Bu gün 5 Aralık Dünya Kadın Hakları Günü. Bütün dünya ülkelerinden önce 5 Aralık 1934 tarihinde Türk Kadınına “Seçme ve Seçilme Hakkı”... Devamı..

Tosyalı: Yeni Millet Parkı…

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: YENİ MİLLET BAHÇESİ İSKENDERUN’A HAYIRLI OLSUN İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, İskenderun’a Değer katacak projeleri hayata geçirecekleri... Devamı..

Nene Hatun Anaokulu’nda Resim Sergisi

“UĞUR BÖCEKLERİNİN RESİM SERGİSİNDE “GELECEĞİN RESSAMLARI” İLE BULUŞTU. İlçe Kaymakamı İskender Yönden, İskenderun Nene Hatun Anaokulu’nda icra edilen resim sergisi programına teşrif... Devamı..

Sağlıkta Şiddet!

İskenderun Devlet hastanesi acil serviste güvenlik görevlisi olarak çalışan Harun ECE ailesi ile birlikte Pazar alışverişine giderken darp edildi. Konuyla ilgili Hak-iş... Devamı..

Vali Doğan Sıfır Noktasında

Hatay Valisi Rahmi Doğan, Karakol ve üs bölgelerini ziyaret ederek incelemelerde bulundu ve görev yapan güvenlik güçlerine moral verdi.26 Kasım’da  Yayladağı ilçesindeki... Devamı..

Kediye Görülmemiş İşkence!

İskenderun’da Bir Kediyi Bacaklarını Keserek Öldürdüler Parktaki sokak kedilerini besleyen 66 yaşındaki Fadime Bastık ise vahşet sonrası gözyaşlarına boğuldu. İskenderun’da bir sokak... Devamı..

Reyhanlı’ da Uyuşturucu Ele Geçirildi

Hatay’ın Reyhanlı ilçesinde düzenlenen operasyonda 40 bin 82 adet uyuşturucu hap ele geçirildi. Alınan bilgiye göre, Hatay İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla... Devamı..

İskenderun’da DHKP/C’li Yakalandı

İskenderun’ da terör örgütü DHKP/C üyeliğinden kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü operasyonla yakalandı.İskenderun Emniyet Müdürlüğü İstihbarat ve Terörle Mücadele Şube Amirliği ekipleri,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: