02 Aralık 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
8 Ekim 01:27
Yorum Yok
695

Seyfi Dingil: Böyle Bir Talebim Olmadı…

Bir gazetede “Seyfi Dingil İskenderun’da Ak Parti’den Aday” haberine açıklama getirdi.

Ankara’ daki birlik beraberlik tablosunda kendisinin ve kimsenin talepte bulunmadığı sadece İktidar partisi ile İskenderun Belediyesini buluşturmanın planlarının kritiğini yaptıklarını dile getiren Seyfi Dingil şu açıklamalarda bulundu..

BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDEYİZ

Seyfi Dingil geçtiğimiz günlerde, Belde Belediye Başkanları Halil Demir, Bestami Bilgili, Esabil Soydan, Bülent Özer, eski Milletvekili Mehmet Soydan ve eski ilçe başkanı Uğur Feriz ile birlikte Ankara’da Adalet Bakanı Sadullah Ergin ve bölge milletvekilleri Orhan Karasayar, Hacı Bayram Türkoğlu, Muhammet Öntürk, Adem Yeşildal ile bir araya geldiklerini söyledi.

Ankara’da Bakan ve bölge milletvekilleriyle yaklaşan yerel seçimler ile karşılıklı görüş alış verişinde bulunduklarını ifade eden Seyfi Dingil “Bakanımız ve milletvekillerimiz ziyaretten ve birlik ve beraberlik tablosundan çok memnun kaldılar. Ankara’ya gittiğimiz bütün arkadaşlarımız aday adayı olabilecek değerli önemli potansiyele sahiptir. Aday adayı olmak herkesin en doğal hakkıdır. Şunu önemle belirtmek gerekir, bir kişi üzerinde anlaşılmış veya ortak karar alınmış gibi bir durum yoktur.Amaç AK Parti’ nin yerel seçimlerden başarılı çıkmasıdır.Şunu net söyleye bilirim, bu seçimlerde hiç bir şey eskisi olmayacaktır, bizlerin amacı birdir bu birliktelik bazı şeyleri değiştirecektir, zamanla bunları göreceksiniz.” şeklinde konuştu.ding

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: