Seyfi Dingil: Böyle Bir Talebim Olmadı…

Seyfi Dingil: Böyle Bir Talebim Olmadı…

Bir gazetede “Seyfi Dingil İskenderun’da Ak Parti’den Aday” haberine açıklama getirdi.

Ankara’ daki birlik beraberlik tablosunda kendisinin ve kimsenin talepte bulunmadığı sadece İktidar partisi ile İskenderun Belediyesini buluşturmanın planlarının kritiğini yaptıklarını dile getiren Seyfi Dingil şu açıklamalarda bulundu..

BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDEYİZ

Seyfi Dingil geçtiğimiz günlerde, Belde Belediye Başkanları Halil Demir, Bestami Bilgili, Esabil Soydan, Bülent Özer, eski Milletvekili Mehmet Soydan ve eski ilçe başkanı Uğur Feriz ile birlikte Ankara’da Adalet Bakanı Sadullah Ergin ve bölge milletvekilleri Orhan Karasayar, Hacı Bayram Türkoğlu, Muhammet Öntürk, Adem Yeşildal ile bir araya geldiklerini söyledi.

Ankara’da Bakan ve bölge milletvekilleriyle yaklaşan yerel seçimler ile karşılıklı görüş alış verişinde bulunduklarını ifade eden Seyfi Dingil “Bakanımız ve milletvekillerimiz ziyaretten ve birlik ve beraberlik tablosundan çok memnun kaldılar. Ankara’ya gittiğimiz bütün arkadaşlarımız aday adayı olabilecek değerli önemli potansiyele sahiptir. Aday adayı olmak herkesin en doğal hakkıdır. Şunu önemle belirtmek gerekir, bir kişi üzerinde anlaşılmış veya ortak karar alınmış gibi bir durum yoktur.Amaç AK Parti’ nin yerel seçimlerden başarılı çıkmasıdır.Şunu net söyleye bilirim, bu seçimlerde hiç bir şey eskisi olmayacaktır, bizlerin amacı birdir bu birliktelik bazı şeyleri değiştirecektir, zamanla bunları göreceksiniz.” şeklinde konuştu.ding