18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
8 Ekim 01:27
Yorum Yok
628

Seyfi Dingil: Böyle Bir Talebim Olmadı…

Bir gazetede “Seyfi Dingil İskenderun’da Ak Parti’den Aday” haberine açıklama getirdi.

Ankara’ daki birlik beraberlik tablosunda kendisinin ve kimsenin talepte bulunmadığı sadece İktidar partisi ile İskenderun Belediyesini buluşturmanın planlarının kritiğini yaptıklarını dile getiren Seyfi Dingil şu açıklamalarda bulundu..

BİRLİK VE BERABERLİK İÇERİSİNDEYİZ

Seyfi Dingil geçtiğimiz günlerde, Belde Belediye Başkanları Halil Demir, Bestami Bilgili, Esabil Soydan, Bülent Özer, eski Milletvekili Mehmet Soydan ve eski ilçe başkanı Uğur Feriz ile birlikte Ankara’da Adalet Bakanı Sadullah Ergin ve bölge milletvekilleri Orhan Karasayar, Hacı Bayram Türkoğlu, Muhammet Öntürk, Adem Yeşildal ile bir araya geldiklerini söyledi.

Ankara’da Bakan ve bölge milletvekilleriyle yaklaşan yerel seçimler ile karşılıklı görüş alış verişinde bulunduklarını ifade eden Seyfi Dingil “Bakanımız ve milletvekillerimiz ziyaretten ve birlik ve beraberlik tablosundan çok memnun kaldılar. Ankara’ya gittiğimiz bütün arkadaşlarımız aday adayı olabilecek değerli önemli potansiyele sahiptir. Aday adayı olmak herkesin en doğal hakkıdır. Şunu önemle belirtmek gerekir, bir kişi üzerinde anlaşılmış veya ortak karar alınmış gibi bir durum yoktur.Amaç AK Parti’ nin yerel seçimlerden başarılı çıkmasıdır.Şunu net söyleye bilirim, bu seçimlerde hiç bir şey eskisi olmayacaktır, bizlerin amacı birdir bu birliktelik bazı şeyleri değiştirecektir, zamanla bunları göreceksiniz.” şeklinde konuştu.ding

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜÇÜK MANŞETLER ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: