Seyfi Dingil’ den Hasta Ziyaretleri

BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL HASTALARI ZİYARET ETTİ

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, İskenderun Devlet hastanesinde hastaları ziyaret ederek geçmiş olsun dileklerini iletiyor.
Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Devlet Hastanesini gezerek hastaların durumuyla ilgilendi.  Başkan Seyfi Dingil, tedavi gören hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret etti. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, hastane personeliyle de selamlaşarak işlerinde kolaylıklar diledi.
RABBİM HASTALARIMIZA ŞİFA VERSİN
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ziyaretteki amaçlarının; rahatsızlıkları nedeniyle gününü hastanede geçiren hastaları ve hasta yakınlarını ziyaret ederek onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek olduğunu söyledi.
HER ZAMAN VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ
Başkan Seyfi Dingil,“ Hastanede tedavi gören hastalarımızı ziyaret ediyoruz. Onlara geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor Allah’tan acil şifalar diliyoruz. Her zaman olduğu gibi vatandaşımızın yanındayız. İskenderun Belediye Başkanı olarak hastalarımızı ziyaret ederek onlara şifa dileklerimizi sundum.  İhtiyaç duyulduğunda insanımızın iyi gününde ya da kötü gününde yanında olabilmenin gerekli olduğunu düşünüyorum. Bu duygu ve düşüncelerle hasta olan kardeşlerimize Allah’tan acil şifa yakınlarına da sabır ve kolaylıklar diliyorum” şeklinde konuştu.