Seyfi Dingil’ den Ticaret Borsası’na Ziyaret

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: KURUMLAR İLE HER ZAMAN İLETİŞİM HALİNDEYİZ

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kamu kurum ve kuruluşlar ile her zaman iletişim halinde olduklarını belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ilçede yapılan ve yapılması planlanan çalışmalarda fikir alışverişinde bulunmak için kamu, kurum, kuruluşlar ile sivil toplum kuruluşlarını (STK) ziyaret ediyor. 

İLÇE MEB’E ZİYARET

İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürünü ziyaret eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, ”Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar eğitime her zaman destek olduk olmaya devam edeceğiz. En büyük yatırım insana olan yatırımdır. Bir kentte bir ülkede ne kadar eğitimli gençler olursa o kent o ülke o kadar ilerler. Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar her zaman ortak akla önem verdik” dedi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İskenderun İlçe Milli Eğitim Müdürü ise çalışmalarında Başkan Seyfi Dingil’e başarılar diledi.

TİCARET BORASI ÖNEMLİ GÖREVLER YAPIYOR

İskenderun Ticaret Borsasına da ziyarette bulunan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,” Ticaret Borsasının şehirde önemli görevler yapıyor. İskenderun’un gelişmesi ve kalkınması noktasında her zaman birlikte hareket etmenin büyük önemi var. Sivil toplum kurulu temsilcilerimizle istişare içerisinde bulunmak için buradayız. Sizlerin fikirlerle şehrimize en iyi şekilde hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz. Halka hizmet noktasında sizlerin görüş ve düşünceleri bizler için çok önemli ” diye konuştu.