25 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
31 Ekim 10:57
Yorum Yok
1666
Seyfi Dingil Kararını Verdi!

Seyfi Dingil Kararını Verdi!

AK Parti İskenderun Belediye Başkan A. Adayı Seyfi Dingil, adaylık için resmi başvurusunu yapacak.

Konu ile ilgili bir açıklama yapan Seyfi Dingil, aday adaylığı noktasında toplumun büyük bir kesiminden ilgi ve alaka gördüğünü belirterek,”Önce ailem, yakınlarım, ekip arkadaşlarım, dostlarım ve İskenderun’un her noktasından bir çok vatandaşın gelinen bu süre içerisinde adaylık konusunda büyük desteğini gördüm. Gelinen son noktada yapılan istişareler sonucunda, resmen aday adaylık başvurumu 01.11.2013 Cuma günü saat 14.00’da parti teşkilatında yapacağım” dedi.

 

PARTİMİN HER ZAMAN EMRİNDEYİM

Hiçbir zaman partisinden kopmadığını ifade eden Seyfi Dingil,”Kamuoyunun da bildiği üzere, küçük düşünmedim. Kaçmadım. Satmadım. Küsmedim. AK Parti’de siyaset yapmak benim için her zaman büyük bir onurdur. Gece gündüz demeden halkımıza hizmet vermek için durmadan çalıştım. Tabii ki bu bir kısmet işi. Allah hakkımızda hayırlısını versin. Adaylık bir kişiye verilecek. Tüm arkadaşlarıma çıkmış oldukları hizmet yolunda başarılar diliyorum. Bizler Allah’a inanan insanlarız. Partimizin her zaman emrindeyiz. Allah’ın izniyle partim bu onurlu görevi şahsıma verdiği takdirde, kimsenin şüphesi olmasın Hatay’da rekor bir oyla belediye seçimlerini kazanacağımızdan en ufak bir şüphem yok.”şeklinde konuştu.

seyfi-dingil-kararini-verdi

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: