24 Ocak 2019 Perşembe
    Hava durumu güncelleniyor...
23 Mayıs 17:21
Yorum Yok
370
Seyfi Dingil: Seçimlerden Güçlü Çıkacağız

Seyfi Dingil: Seçimlerden Güçlü Çıkacağız

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: 24 HAZİRAN’ DA SANDIKTAN GÜÇLÜ ÇIKACAĞIZ
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,24 Haziran seçimlerinden alınacak zaferin 2023 hedeflerinin hayata geçmesinde önemli bir
adım olacağını belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AK Parti İl teşkilatı tarafından Kırıkhan,Kumlu ve Reyhanlı’da düzenlenen milletvekili aday tanıtım toplantılarına katıldı.

SEÇİME HAZIRIZ
AK Parti’nin ülkeye ve bölgeye büyük hizmetler yaptığını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Göreve geldiği günden itibaren ülkemize büyük hizmetler yapan AK Parti’ nin 2023 hedeflerini gerçekleştirmesinde 24 Haziran seçimleri önemli bir basamak olacak. Bu nedenle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ ı sandıktan güçlü bir şekilde çıkartarak hizmetlerin devamı için hep birlikte yolumuza devam edeceğiz “dedi.
AK PARTİ HİZMET PARTİSİDİR
AK Parti hükümetlerinin insana dokunan hizmetleri hayata geçirdiğini ifade eden Başkan Seyfi Dingil, “Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ülkemiz büyük bir ilerleme kaydetti. Bölgemizde önemli yatırımlar hayata geçti. Hatay İskenderun ve ülkemizin kalkınmasında hizmetlerin devamı için, 24 Haziran seçimlerinde partimizi daha önceki seçimlerde olduğu gibi tek başına ve güçlü bir şekilde sandıktan çıkartacağız. Tüm teşkilatlarımız birlik ve beraberlik içerisindeyiz.24 Haziran seçimleri AK Parti için 2023 hedeflerine güçlü bir adım olacak” şeklinde konuştu.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Şok!İnanılmaz Kaza(Video)

İskenderun Arsuz yolunda feci kaza. 4 ağır Yaralı. İskenderun Uğur Mumcu Caddesi İkem koleji kırmızı ışıklar mevkiinde gerçekleşen kazada 2 araç pert... Devamı..

Flaş!Hatay’ da İsimler Şunlar

AK Parti 15 ilçenin 12 sinde isimleri belirledi. Hatay 31 Mart 2019 seçimlerine ilçe belediyelerde şu isimlerle girecek; HATAY AK PARTİ’ DE... Devamı..

Arsuz Anket Sonuçları İskenderunPost’ta!

CHP Arsuz Belediye Başkanlığı için başlatılan anket bu gün sonuçlandı. 11 gün yapılan ve 8,792 kişinin katılımıyla gerçekleşen anketimiz sonucunda 15 aday... Devamı..

Havaalanına Otobüs

ANTAKYA BELEDİYESİ’NDEN HAVAALANI YOLCULARINA OTOBÜS DESTEĞİ           Antakya Belediyesi yoğun yağışlar sebebiyle havaalanına ulaşım sağlayamayan vatandaşlara otobüs desteğinde bulundu.         Antakya Belediyesi’nden... Devamı..

Savaş Büyük Seçim Toplantısı Yapacak

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi’nden yeniden Büyükşehir Belediye başkan adayı olan Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş,... Devamı..

Antakya Belediyesi Çalışmalara Hız Verdi

PARKLARDA REVİZE ÇALIŞMALARI DEVAM EDİYOR Antakya Belediyesi Park Bahçe Müdürlüğü ekipleri, Altınçay Mahallesi Şehit Serdar Ölmez Parkı’nda revize çalışmalarını sürdürüyor. Antakya Belediyesi’nden... Devamı..

Seyfi Dingil’ den Yarıyıl Mesajı

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, 2018-2019 eğitim öğretim döneminin, tamamlanan yarıyılı dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Her zaman geleceğin mimarı olarak gördüğü çocuklar... Devamı..

AİLELERE KARNE UYARISI

İskenderun Gelişim Hastanesi Uzman Klinik Psikoloğu Gamze Uygun Ekenel, 2018-2019 eğitim- öğretim yarıyıl tatilinin başlamasıyla beraber, anne-babalara karne konusunda önemli uyarılarda bulundu.... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: