23 Haziran 2018 Cumartesi
    Hava durumu güncelleniyor...
23 Mayıs 17:21
Yorum Yok
285
Seyfi Dingil: Seçimlerden Güçlü Çıkacağız

Seyfi Dingil: Seçimlerden Güçlü Çıkacağız

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: 24 HAZİRAN’ DA SANDIKTAN GÜÇLÜ ÇIKACAĞIZ
İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,24 Haziran seçimlerinden alınacak zaferin 2023 hedeflerinin hayata geçmesinde önemli bir
adım olacağını belirtti. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, AK Parti İl teşkilatı tarafından Kırıkhan,Kumlu ve Reyhanlı’da düzenlenen milletvekili aday tanıtım toplantılarına katıldı.

SEÇİME HAZIRIZ
AK Parti’nin ülkeye ve bölgeye büyük hizmetler yaptığını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil,”Göreve geldiği günden itibaren ülkemize büyük hizmetler yapan AK Parti’ nin 2023 hedeflerini gerçekleştirmesinde 24 Haziran seçimleri önemli bir basamak olacak. Bu nedenle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ ı sandıktan güçlü bir şekilde çıkartarak hizmetlerin devamı için hep birlikte yolumuza devam edeceğiz “dedi.
AK PARTİ HİZMET PARTİSİDİR
AK Parti hükümetlerinin insana dokunan hizmetleri hayata geçirdiğini ifade eden Başkan Seyfi Dingil, “Liderimiz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde ülkemiz büyük bir ilerleme kaydetti. Bölgemizde önemli yatırımlar hayata geçti. Hatay İskenderun ve ülkemizin kalkınmasında hizmetlerin devamı için, 24 Haziran seçimlerinde partimizi daha önceki seçimlerde olduğu gibi tek başına ve güçlü bir şekilde sandıktan çıkartacağız. Tüm teşkilatlarımız birlik ve beraberlik içerisindeyiz.24 Haziran seçimleri AK Parti için 2023 hedeflerine güçlü bir adım olacak” şeklinde konuştu.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Çekmece Stadı Çalışmaları Başladı

Defne Belediyesi Çekmece Futbol Sahası Projesi, futbol sezonunun kapanması ile hayata geçirildi. Defne Belediyesi’nce; stadyum ve güvenlik sınıflandırma kriterleri açısından 3. Lig... Devamı..

Lütfü Savaş’ tan Gündeme Dair Açıklama

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 21 Haziran Perşembe günü Hrt’de yayınlanan ve Erkan Şirin’in sunduğu ‘Gündeme Dair’ adlı programda... Devamı..

ÇELIK-İŞ’ten İstikrara Destek

Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci; “TÜRKİYE’NİN KAYBEDİLECEK İKİ HAFTAYA BİLE TAHAMMÜLÜ YOKTUR” “EMEKÇİLER OLARAK SANDIKTAN İSTİKRARIN ÇIKMASINI BEKLİYORUZ” ANKARA-Hak-İş Konfederasyonuna bağlı... Devamı..

Yayman ve Güven’den İTSO Ziyareti

Ak Parti Hatay milletvekili Adayları İTSO’da İş dünyası ile bir araya geldi. İTSO Başkanı Yılmaz, “Güçlü Türkiye’nin Tesis edilmesi ile istikrar ve... Devamı..

24 Haziran Ülkemiz İçin Milattır

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI SEYFİ DİNGİL: 24 HAZİRAN TARİHİ ÜLKEMİZ İÇİN BİR MİLAT İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ülkemiz için çok büyük bir... Devamı..

Çocuğunuzda Bu Belirtiler Var mı?

Eğer çocuğunuzun bel ve sırt bölgesinde asitmetri yani eşitsizlik varsa, bir omuzu diğerinden yüksekse, kalça ve omuz seviyesi arasında eşitsizlik görülüyorsa, kürek... Devamı..

AK Parti-Basın Kahvaltıda Buluştu

Hatay’ ı karış karış gezen Abdulkadir Özel ve Abdülkerim Güven hem İskenderun’ u hem de basın ile bir araya gelmeyi ihmal etmiyor.... Devamı..

Arsuz’ da Bayram Kutlaması

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, TCDD Kamp alanında gerçekleşen “Bayramlaşma Törenine” katıldı. TCDD Kamp Alanı’nda gerçekleşen “Bayramlaşama Töreninde” Arsuz Belediye Başkanı Nazım... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: