26 Nisan 2015 Pazar
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    20,4°C
27 Ocak 02:56
Yorum Yok
106
Simya Dersaneleri: Başarı Bizde Bir Gelenektir

Simya Dersaneleri: Başarı Bizde Bir Gelenektir

Bu Onur Simya MEF Dershanelerinin

   Milli Eğitim Bakanlığının 28-29 Kasım 2013 tarihinde yapmış olduğu Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavlarında (TEOG) Simya MEF Dershaneleri öğrencisi Doğay Kınacı tüm derslerde soruların tamamını doğru cevaplayarak İskenderun’da birinci oldu.

   Soruların Tamamına Doğru Cevap

   Elde edilen başarıyı dershane binasında kutlayan Dershane yönetimi büyük bir başarı elde eden Doğay Kınacı’ ya başarılar dileyip hediye takdiminde bulundular. Böylesine büyük bir başarının gururunu yaşadıklarını açıklayan Simya MEF Dershaneleri Genel Müdürü Selim Baysal, bu başarının kendilerini şaşırtmadığını söyledi.

“Bu Başarı Beklenen Bir Sonuç”

    Simya MEF Dershanelerinin başarıya odaklı eğitim sistemi ve öğrencilerinin başarısının birleşimi ile birinciliğin beklenen bir sonuç olduğunu kaydeden Baysal; “ Bu büyük başarıdan dolayı öğrencimizi yürekten kutluyoruz. Ayrıca bu zorlu yolculukta kendisine destek olan ailesine ve öğretmenlerine de teşekkür ediyoruz. Simya MEF Dershaneleri olarak yorucu ve yoğun bir temponun ardından gelen bu büyük başarının gururunu yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Öğrencimizin bu başarısı hepimizi çok mutlu etmekle birlikte aslında bizleri şaşırtmamıştır. Çünkü Simyamef Dershanelerinde başarı bir gelenektir. Öğrencimizin dönem başından itibaren göstermiş olduğu yüksek motivasyon ile Simyamef Dershanelerinin başarıya odaklı eğitim sistemi birleşince bu birincilik bizler için beklenen bir sonuç olmuştur. Simya MEF Dershaneleri olarak İskenderun’da dershaneciliğe yön veriyor olmamız bizler için şaşırtıcı değil. Çünkü biz, başarılarımızı şansa bırakmıyor ve sağlam temeller üzerine inşa ediyoruz. SBS için kullandığımız ayrı binamız, alanında uzman, dinamik ve aynı zamanda Simya Dergisi Yayınlarını hazırlayan öğretmenlerden oluşan kadromuz, uygulamakta olduğumuz başarı odaklı eğitim sistemimiz ve sistemimizin merkezinde olan etkin Rehberlik Servisimiz bu sağlam temellerden sadece bazıları.

Kurumsal olarak Dershanecilik hayatına başladığımız 2002 yılından bu yana kentimizdeki başarı seviyesinin yükseltilmesine önemli katkılar sağladık. Her yıl sınavlarda alınan başarılara Doğay’ın göstermiş olduğu başarıyla bir yenisi daha eklendi. Dershanemiz eğitim kalitesiyle ve sınavlarda alınan bu başarılarla kentimizin gurur kaynağı olmaya devam etmektedir. İnşallah önümüzdeki yıllarda da bu başarılarımız artarak devam edecektir. Öğrencimizi göstermiş olduğu başarıdan dolayı bir kez daha kutluyor, aynı başarıyı Nisan ayında yapılacak sınavda da göstermesini diliyoruz” şeklinde konuştu.

simya

 

Bir Yorum Yazın

Son Yorumlar

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Şefik Çirkin Yola Çıktı

MHP Hatay Milletvekili Şefik Çirkin başarılı siyasi hayatına TBMM’ de 24. Dönem Milletvekili olarak  devam ettiren Şefik Çirkin 25. Dönem için hazırlıklara... Devamı..

Gururluyuz

Türkiye Bedensel Engelliler Spor Federasyonunun Karabük İlinde gerçekleştirmiş olduğu BİLEK GÜREŞİ TÜRKİYE ŞAMPİYONASI’na ilk kez katılan  Limakport İskenderun Engelliler Spor Kulübü sporcumuz... Devamı..

Davetlisiniz!..

İskenderun 9 Mayıs’ta çok konuşulacak bir düğüne tanık olacak. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’ in oğlu kısmetse evlenecek. Allah mutluluklarını daim etsin.... Devamı..

Yarışçılardan Seyfi Dingil’e Plaket

İskenderunlu Offroad yarışcıları İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim ettiler.06-10 Nisan 2015 tarihleri arasında Osmaniye ilinde yapılan yarışmalarda İskenderun Belediyesinin... Devamı..

Arsuz’a Avrupa’dan Ziyaret

Arsuz İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen ‘Sosyal medya bağımlılığı ve önlenmesi’ konulu Erasmus Plus Projesi kapsamında Arsuz’a gelen Avrupalı gençler, 10 gün süren... Devamı..

Adnan Vurucu 23 Nisan Etkinliğinde

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinliği kapsamında bir dizi faaliyetlere katılan Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu özel bir otomobil firmasının... Devamı..

23 Nisan Bayramı’nda İnteract Farkı

Türkiye genelinde büyük coşkuyla kutlanan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı İskenderun’ da da coşkuyla kutlandı. İskenderun’ da çeşitli etkinliklerle isminden... Devamı..

23 Nisan’da Hatay’da Hüzünlendiren Görüntü!

Ulusal Egemenlik ve Çocuk bayramının 95. Yıl Kutlamalarında protokolün bu yıl çok önemli minik bir konuğu vardı. Protokol’de ayrılan sandalyelerden biri boş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: