01 Mayıs 2016 Pazar
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    20,6°C
27 Ocak 02:56
Yorum Yok
775
Simya Dersaneleri: Başarı Bizde Bir Gelenektir

Simya Dersaneleri: Başarı Bizde Bir Gelenektir

Bu Onur Simya MEF Dershanelerinin

   Milli Eğitim Bakanlığının 28-29 Kasım 2013 tarihinde yapmış olduğu Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavlarında (TEOG) Simya MEF Dershaneleri öğrencisi Doğay Kınacı tüm derslerde soruların tamamını doğru cevaplayarak İskenderun’da birinci oldu.

   Soruların Tamamına Doğru Cevap

   Elde edilen başarıyı dershane binasında kutlayan Dershane yönetimi büyük bir başarı elde eden Doğay Kınacı’ ya başarılar dileyip hediye takdiminde bulundular. Böylesine büyük bir başarının gururunu yaşadıklarını açıklayan Simya MEF Dershaneleri Genel Müdürü Selim Baysal, bu başarının kendilerini şaşırtmadığını söyledi.

“Bu Başarı Beklenen Bir Sonuç”

    Simya MEF Dershanelerinin başarıya odaklı eğitim sistemi ve öğrencilerinin başarısının birleşimi ile birinciliğin beklenen bir sonuç olduğunu kaydeden Baysal; “ Bu büyük başarıdan dolayı öğrencimizi yürekten kutluyoruz. Ayrıca bu zorlu yolculukta kendisine destek olan ailesine ve öğretmenlerine de teşekkür ediyoruz. Simya MEF Dershaneleri olarak yorucu ve yoğun bir temponun ardından gelen bu büyük başarının gururunu yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Öğrencimizin bu başarısı hepimizi çok mutlu etmekle birlikte aslında bizleri şaşırtmamıştır. Çünkü Simyamef Dershanelerinde başarı bir gelenektir. Öğrencimizin dönem başından itibaren göstermiş olduğu yüksek motivasyon ile Simyamef Dershanelerinin başarıya odaklı eğitim sistemi birleşince bu birincilik bizler için beklenen bir sonuç olmuştur. Simya MEF Dershaneleri olarak İskenderun’da dershaneciliğe yön veriyor olmamız bizler için şaşırtıcı değil. Çünkü biz, başarılarımızı şansa bırakmıyor ve sağlam temeller üzerine inşa ediyoruz. SBS için kullandığımız ayrı binamız, alanında uzman, dinamik ve aynı zamanda Simya Dergisi Yayınlarını hazırlayan öğretmenlerden oluşan kadromuz, uygulamakta olduğumuz başarı odaklı eğitim sistemimiz ve sistemimizin merkezinde olan etkin Rehberlik Servisimiz bu sağlam temellerden sadece bazıları.

Kurumsal olarak Dershanecilik hayatına başladığımız 2002 yılından bu yana kentimizdeki başarı seviyesinin yükseltilmesine önemli katkılar sağladık. Her yıl sınavlarda alınan başarılara Doğay’ın göstermiş olduğu başarıyla bir yenisi daha eklendi. Dershanemiz eğitim kalitesiyle ve sınavlarda alınan bu başarılarla kentimizin gurur kaynağı olmaya devam etmektedir. İnşallah önümüzdeki yıllarda da bu başarılarımız artarak devam edecektir. Öğrencimizi göstermiş olduğu başarıdan dolayı bir kez daha kutluyor, aynı başarıyı Nisan ayında yapılacak sınavda da göstermesini diliyoruz” şeklinde konuştu.

simya

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Işık Şener’ in Kaleminden Ali Cengiz Oyunu

Siyasetinden, ticaretine kadar bedbaht olan bu kent hiç böyle bir başıboşluk yaşamamıştı. Bilgisizliğin cirit attığı, adam kırdırmanın kol gezdiği, iyi polis oynayıp... Devamı..

Körfez İskenderunspor Küme Düştü

 Türkiye 3.Lig 3.Grupta mücadele eden Körfez İskenderunspor amatör kümeye düştü. Ligde Çorum Belediyespor ile son maçında 1-0 kaybeden Körfez İskenderunspor küme düştü.... Devamı..

Son Dakika! Ak Parti Yönetimi Kesinleşti

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Ayhan Bodur 30 kişiden oluşan yeni yönetim kurulu üyelerini açıkladı. İlçe Başkanı Ayhan Bodur  yaptığı açıklamada, “Parti... Devamı..

FLAŞ! BELEN BELEDİYESİ’NE SORUŞTURMA

Belen Belediyesi’nin önceki döneminden 73 milyon lira borcu bulunduğu, bu konuda soruşturma başlatıldığı bildirildi. Hatay’ın Belen ilçesinde belediyenin önceki döneminden 73 milyon... Devamı..

Nazım Culha’ dan Paskalya Bayramı Kutlaması

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Hıristiyan vatandaşların hafta sonu kutlayacağı Paskalya Bayramını kutladı: “Hep birlikte kutlayacağımız nice Paskalyalar” Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha,... Devamı..

HBB’ den Hasta Çocuklara Moral Etkinliği

HBB ŞEHİR TİYATROSU’NDAN HASTA MİNİKLERE MORAL ETKİNLİĞİ Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın katkılarıyla kurulan HBB Şehir Tiyatrosu, sahnelediği başarılı tiyatro oyunları ve düzenlediği... Devamı..

Adnan Vurucu’ dan Tekerlekli Sandalye

Belediyesi, ihtiyacı olan bir vatandaşa tekerlekli sandalye hibe etti. Ak Partili Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, AKİM ( AK İletişim Merkezi) 444... Devamı..

Hatay CHP Teşkilatı’ndan Kilis’ te

Gençlik kolları genel merkezinin görevlendirmesi ve Hatay Milletvekilimiz Birol Ertem’in desteği ile Hatay Gençlik kolları başkanı Ümit Kutlu Adana Gençlik kolları başkanı “,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: