27 Haziran 2016 Pazartesi
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    28,8°C
27 Ocak 02:56
Yorum Yok
834
Simya Dersaneleri: Başarı Bizde Bir Gelenektir

Simya Dersaneleri: Başarı Bizde Bir Gelenektir

Bu Onur Simya MEF Dershanelerinin

   Milli Eğitim Bakanlığının 28-29 Kasım 2013 tarihinde yapmış olduğu Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavlarında (TEOG) Simya MEF Dershaneleri öğrencisi Doğay Kınacı tüm derslerde soruların tamamını doğru cevaplayarak İskenderun’da birinci oldu.

   Soruların Tamamına Doğru Cevap

   Elde edilen başarıyı dershane binasında kutlayan Dershane yönetimi büyük bir başarı elde eden Doğay Kınacı’ ya başarılar dileyip hediye takdiminde bulundular. Böylesine büyük bir başarının gururunu yaşadıklarını açıklayan Simya MEF Dershaneleri Genel Müdürü Selim Baysal, bu başarının kendilerini şaşırtmadığını söyledi.

“Bu Başarı Beklenen Bir Sonuç”

    Simya MEF Dershanelerinin başarıya odaklı eğitim sistemi ve öğrencilerinin başarısının birleşimi ile birinciliğin beklenen bir sonuç olduğunu kaydeden Baysal; “ Bu büyük başarıdan dolayı öğrencimizi yürekten kutluyoruz. Ayrıca bu zorlu yolculukta kendisine destek olan ailesine ve öğretmenlerine de teşekkür ediyoruz. Simya MEF Dershaneleri olarak yorucu ve yoğun bir temponun ardından gelen bu büyük başarının gururunu yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Öğrencimizin bu başarısı hepimizi çok mutlu etmekle birlikte aslında bizleri şaşırtmamıştır. Çünkü Simyamef Dershanelerinde başarı bir gelenektir. Öğrencimizin dönem başından itibaren göstermiş olduğu yüksek motivasyon ile Simyamef Dershanelerinin başarıya odaklı eğitim sistemi birleşince bu birincilik bizler için beklenen bir sonuç olmuştur. Simya MEF Dershaneleri olarak İskenderun’da dershaneciliğe yön veriyor olmamız bizler için şaşırtıcı değil. Çünkü biz, başarılarımızı şansa bırakmıyor ve sağlam temeller üzerine inşa ediyoruz. SBS için kullandığımız ayrı binamız, alanında uzman, dinamik ve aynı zamanda Simya Dergisi Yayınlarını hazırlayan öğretmenlerden oluşan kadromuz, uygulamakta olduğumuz başarı odaklı eğitim sistemimiz ve sistemimizin merkezinde olan etkin Rehberlik Servisimiz bu sağlam temellerden sadece bazıları.

Kurumsal olarak Dershanecilik hayatına başladığımız 2002 yılından bu yana kentimizdeki başarı seviyesinin yükseltilmesine önemli katkılar sağladık. Her yıl sınavlarda alınan başarılara Doğay’ın göstermiş olduğu başarıyla bir yenisi daha eklendi. Dershanemiz eğitim kalitesiyle ve sınavlarda alınan bu başarılarla kentimizin gurur kaynağı olmaya devam etmektedir. İnşallah önümüzdeki yıllarda da bu başarılarımız artarak devam edecektir. Öğrencimizi göstermiş olduğu başarıdan dolayı bir kez daha kutluyor, aynı başarıyı Nisan ayında yapılacak sınavda da göstermesini diliyoruz” şeklinde konuştu.

simya

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

MÜTEVAZİ VALİ ERCAN TOPACA

Hatay Valisi Sayın Ercan Topaca, İlimiz Defne İlçesine bağlı Çardaklı Mahallesinde gerçekleştirilen iftar yemeğine katılarak mahalle sakinlerinin iftar coşkusuna ortak oldu. 26... Devamı..

Baş Ağrısına Dikkat Edin!

BAŞ AĞRISI DEYİP GEÇMEYİN! Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Nöroloji Uzmanı Dr. Meral Üzel, en yaygın sağlık problemleri arasında bulunan baş ağrısının, ciddi hastalıkların... Devamı..

İSTE’ DE AKADEMİK YIL KAPANIŞI YAPILDI

İSKENDERUN TEKNİK ÜNİVERSİTESİ’NİN (İSTE) “2015–2016 AKADEMİK YILI” KAPANIŞ TÖRENİ COŞKU İÇİNDE YAPILDI İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) 2015–2016 Eğitim-Öğretim Yılı Kapanış Töreni Hatay Vali Yardımcısı Hasan... Devamı..

Altın Euro ve Dolar Fiyatlarına N’oluyor?

24 Haziran 2016 Altın Fiyatları :İstanbul Kapalıçarşı’da 125,04 liradan alınan 24 Ayar Külçe Altının gramı 125,08 liradan, 776,00 liradan alınan Cumhuriyet Ata... Devamı..

Belen Belediyesi Çalışanları İftarda Buluştu

Başkan Adnan Vurucu Belediye Personelleri İle İftarda Buluştu Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu, on bir ayın sultanı mübarek Ramazan ayında belediye personeli ile... Devamı..

Arsuz Belediyesinden Muhtarlara İftar

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, bu kez ilçeye hizmet edenleri aynı sofrada buluşturdu Huzur veren iftar Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, mahallelerdeki sorunların çözüm... Devamı..

İskenderun Belediyesinden İşçilere İftar

İskenderun Belediyesinde çalışan işçi personeli belediye tarafından düzenlenen iftar yemeğinde buluştu. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Ramazan ayı dolayısı ile düzenlenen iftar programında... Devamı..

İskenderun’ da Bavul Cinayetine Müebbet

İskenderun’da bavul cinayeti olarak bilinen ve kimliği belirlenemeyen parçalanmış kadın cesedi ile ilgili tutuklu bulunan Suriye uyruklu Abdurrazzak Klahou’na mahkeme müebbet hapis... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: