10 Şubat 2016 Çarsamba
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    16,5°C
27 Ocak 02:56
Yorum Yok
695
Simya Dersaneleri: Başarı Bizde Bir Gelenektir

Simya Dersaneleri: Başarı Bizde Bir Gelenektir

Bu Onur Simya MEF Dershanelerinin

   Milli Eğitim Bakanlığının 28-29 Kasım 2013 tarihinde yapmış olduğu Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavlarında (TEOG) Simya MEF Dershaneleri öğrencisi Doğay Kınacı tüm derslerde soruların tamamını doğru cevaplayarak İskenderun’da birinci oldu.

   Soruların Tamamına Doğru Cevap

   Elde edilen başarıyı dershane binasında kutlayan Dershane yönetimi büyük bir başarı elde eden Doğay Kınacı’ ya başarılar dileyip hediye takdiminde bulundular. Böylesine büyük bir başarının gururunu yaşadıklarını açıklayan Simya MEF Dershaneleri Genel Müdürü Selim Baysal, bu başarının kendilerini şaşırtmadığını söyledi.

“Bu Başarı Beklenen Bir Sonuç”

    Simya MEF Dershanelerinin başarıya odaklı eğitim sistemi ve öğrencilerinin başarısının birleşimi ile birinciliğin beklenen bir sonuç olduğunu kaydeden Baysal; “ Bu büyük başarıdan dolayı öğrencimizi yürekten kutluyoruz. Ayrıca bu zorlu yolculukta kendisine destek olan ailesine ve öğretmenlerine de teşekkür ediyoruz. Simya MEF Dershaneleri olarak yorucu ve yoğun bir temponun ardından gelen bu büyük başarının gururunu yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Öğrencimizin bu başarısı hepimizi çok mutlu etmekle birlikte aslında bizleri şaşırtmamıştır. Çünkü Simyamef Dershanelerinde başarı bir gelenektir. Öğrencimizin dönem başından itibaren göstermiş olduğu yüksek motivasyon ile Simyamef Dershanelerinin başarıya odaklı eğitim sistemi birleşince bu birincilik bizler için beklenen bir sonuç olmuştur. Simya MEF Dershaneleri olarak İskenderun’da dershaneciliğe yön veriyor olmamız bizler için şaşırtıcı değil. Çünkü biz, başarılarımızı şansa bırakmıyor ve sağlam temeller üzerine inşa ediyoruz. SBS için kullandığımız ayrı binamız, alanında uzman, dinamik ve aynı zamanda Simya Dergisi Yayınlarını hazırlayan öğretmenlerden oluşan kadromuz, uygulamakta olduğumuz başarı odaklı eğitim sistemimiz ve sistemimizin merkezinde olan etkin Rehberlik Servisimiz bu sağlam temellerden sadece bazıları.

Kurumsal olarak Dershanecilik hayatına başladığımız 2002 yılından bu yana kentimizdeki başarı seviyesinin yükseltilmesine önemli katkılar sağladık. Her yıl sınavlarda alınan başarılara Doğay’ın göstermiş olduğu başarıyla bir yenisi daha eklendi. Dershanemiz eğitim kalitesiyle ve sınavlarda alınan bu başarılarla kentimizin gurur kaynağı olmaya devam etmektedir. İnşallah önümüzdeki yıllarda da bu başarılarımız artarak devam edecektir. Öğrencimizi göstermiş olduğu başarıdan dolayı bir kez daha kutluyor, aynı başarıyı Nisan ayında yapılacak sınavda da göstermesini diliyoruz” şeklinde konuştu.

simya

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İskenderun’ da Çöp Kutu Rezaleti

Iskenderun sokak ve caddelerdeki çöp konteynırların yuvalarına değil gelişi güzel kaldırım kenarlarına bırakılması halkı ve sürücüleri usandırıyor. Bir çok ara mahallelerde ve... Devamı..

Kuyumcular Cumartesi Tam Gün Açık

Uğur Fırat: Cumartesi Kuyumcular 19:00′ a Kadar Açık Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı Uğur Fırat 14 Şubat Sevgililer Günü dolayısıyla 13 Şubat... Devamı..

Adnan Vurucu’ dan Ev Ziyaretleri

Belen Belediye Başkanı Adnan VURUCU ve eşi Yüksel VURUCU ile hafta sonu Belenli hemşehrileriyle buluştu.  Şekere Mallesinde bir çok ev ziyaretlerinde bulunan... Devamı..

HBB Şubat Ayı Meclis Oturumu Yapıldı

HBB ŞUBAT AYI OLAĞAN MECLİS TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ Hatay Büyükşehir Belediye(HBB) Meclisi, 2016 yılı Şubat Ayı olağan gündemiyle HBB Başkan Vekili Serdar Güven’in başkanlığında toplandı. MECLİSTE 42... Devamı..

İskenderun’ a 3 Yeni Park İhalesi

3 Yeni Park Yapım İşi İhalesi Yapıldı İskenderun Belediyesi’nin kente yeni yaşam alanı kazandıran projeleri arasında yer alan yeni park yapılması yapım... Devamı..

Whatsapp Kullanıcılarına Kötü Haber

Her geçen gün yenilenmeye ve gelişmeye devam eden WhatsApp’ın son yeniliği, kullanıcılarının gizliliğini ihlal ediyor. WhatsApp’ın son uygulaması olan WhatsStats ile listenizdeki kişilerin... Devamı..

TAŞ OCAKLARI NEDEN DENETLENMİYOR?

İskenderun Amanos dağları taş ocakları ile İskenderun’ da kara bulutlar estiriyor. İskenderun’ un dağ eteklerine kurulan Taş Ocakları büyük patlamalarla halkı tedirgin... Devamı..

İşte En Çok Okunan Kitaplar

Kentimizde uzun yıllardır kitap üzerine esnaflık yapan Işık Sahaf Kitabevi en yeni ve en çok okunan kitaplar hakkında okuyucuların tercih ettiği listeyi... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: