23 Mayıs 2015 Cumartesi
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    24,8°C
27 Ocak 02:56
Yorum Yok
176
Simya Dersaneleri: Başarı Bizde Bir Gelenektir

Simya Dersaneleri: Başarı Bizde Bir Gelenektir

Bu Onur Simya MEF Dershanelerinin

   Milli Eğitim Bakanlığının 28-29 Kasım 2013 tarihinde yapmış olduğu Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavlarında (TEOG) Simya MEF Dershaneleri öğrencisi Doğay Kınacı tüm derslerde soruların tamamını doğru cevaplayarak İskenderun’da birinci oldu.

   Soruların Tamamına Doğru Cevap

   Elde edilen başarıyı dershane binasında kutlayan Dershane yönetimi büyük bir başarı elde eden Doğay Kınacı’ ya başarılar dileyip hediye takdiminde bulundular. Böylesine büyük bir başarının gururunu yaşadıklarını açıklayan Simya MEF Dershaneleri Genel Müdürü Selim Baysal, bu başarının kendilerini şaşırtmadığını söyledi.

“Bu Başarı Beklenen Bir Sonuç”

    Simya MEF Dershanelerinin başarıya odaklı eğitim sistemi ve öğrencilerinin başarısının birleşimi ile birinciliğin beklenen bir sonuç olduğunu kaydeden Baysal; “ Bu büyük başarıdan dolayı öğrencimizi yürekten kutluyoruz. Ayrıca bu zorlu yolculukta kendisine destek olan ailesine ve öğretmenlerine de teşekkür ediyoruz. Simya MEF Dershaneleri olarak yorucu ve yoğun bir temponun ardından gelen bu büyük başarının gururunu yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Öğrencimizin bu başarısı hepimizi çok mutlu etmekle birlikte aslında bizleri şaşırtmamıştır. Çünkü Simyamef Dershanelerinde başarı bir gelenektir. Öğrencimizin dönem başından itibaren göstermiş olduğu yüksek motivasyon ile Simyamef Dershanelerinin başarıya odaklı eğitim sistemi birleşince bu birincilik bizler için beklenen bir sonuç olmuştur. Simya MEF Dershaneleri olarak İskenderun’da dershaneciliğe yön veriyor olmamız bizler için şaşırtıcı değil. Çünkü biz, başarılarımızı şansa bırakmıyor ve sağlam temeller üzerine inşa ediyoruz. SBS için kullandığımız ayrı binamız, alanında uzman, dinamik ve aynı zamanda Simya Dergisi Yayınlarını hazırlayan öğretmenlerden oluşan kadromuz, uygulamakta olduğumuz başarı odaklı eğitim sistemimiz ve sistemimizin merkezinde olan etkin Rehberlik Servisimiz bu sağlam temellerden sadece bazıları.

Kurumsal olarak Dershanecilik hayatına başladığımız 2002 yılından bu yana kentimizdeki başarı seviyesinin yükseltilmesine önemli katkılar sağladık. Her yıl sınavlarda alınan başarılara Doğay’ın göstermiş olduğu başarıyla bir yenisi daha eklendi. Dershanemiz eğitim kalitesiyle ve sınavlarda alınan bu başarılarla kentimizin gurur kaynağı olmaya devam etmektedir. İnşallah önümüzdeki yıllarda da bu başarılarımız artarak devam edecektir. Öğrencimizi göstermiş olduğu başarıdan dolayı bir kez daha kutluyor, aynı başarıyı Nisan ayında yapılacak sınavda da göstermesini diliyoruz” şeklinde konuştu.

simya

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

ARİAD’DAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

Arsuz’un ekonomi kurmaylarını tek çatı altında toplayan Arsuz İş Adamları Derneği(ARİAD)’nin açılışı görkemli bir törenle gerçekleşti. İlçe ekonomisine yön veren iş adamlarını buluşturan törene... Devamı..

Su Abonelerinin Dikkatine…

İnanılır gibi değil! Şubat ayından bu yana üstünde durduğum ve bir çok kişiye kelime kelime, icraat icraat anlattığım su meselesi geçtiğimiz gün... Devamı..

İskenderun Primall’de 19 Mayıs Kutlaması

PRIMEMALL İSKENDERUN’DA 19 MAYIS COŞKU İLE KUTLANDI Her özel günde adından söz ettiren Primemall İskenderun 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı... Devamı..

Mesleki Eğitim Merkezi Sergi Yapıldı

İskenderun Mesleki Eğitim Merkezi tarafından düzenlenen 2014-2015 Yılsonu Sergisi’nin açılışı İlimiz Valisi Sayın Ercan Topaca’nın eşi hanımefendi Sayın Ayşe Sevim Topaca’nın katılımı ile gerçekleştirildi.... Devamı..

Her Ev Hanımına 300TL!

Çalışkan: Katrilyonlarca paralar gösterişe israfa gidiyor. Müze ile kalkınma olmaz. Önce temel meseleler halledilmesi lazım. Gezme işleri en son yapılacak iştir. Saadet... Devamı..

Hatay’da Su 55 İl’den Pahalı!

Bardağın Yarısı Su Yarısı Para! Hatay denince akla ilk su geliyor artık. Bardağın içindeki su deyimi buralarda para olarak değişebilir. Sağolsun Soyadı... Devamı..

İskenderun’da İnsanlık Ölmemiş!

İskenderun’da 15.480 Türk Lira parasını kaybeden şahsın parasını bulan duyarlı bir vatandaş durumu polise bildirdi. Edinilen bilgiye göre, Kurtuluş Caddesi üzerinde faaliyet... Devamı..

Tülin D. Yetim’den Önemli Açıklamalar

Seçim çalışmalarını sürdüren Yetim, esnaf, ev ve mahalle ziyaretlerine devam eden AK Parti Hatay milletvekili adayı Tülin Durgun Yetim, “Halk, zamanında o... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: