30 Temmuz 2015 Perşembe
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    29,4°C
27 Ocak 02:56
Yorum Yok
359
Simya Dersaneleri: Başarı Bizde Bir Gelenektir

Simya Dersaneleri: Başarı Bizde Bir Gelenektir

Bu Onur Simya MEF Dershanelerinin

   Milli Eğitim Bakanlığının 28-29 Kasım 2013 tarihinde yapmış olduğu Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavlarında (TEOG) Simya MEF Dershaneleri öğrencisi Doğay Kınacı tüm derslerde soruların tamamını doğru cevaplayarak İskenderun’da birinci oldu.

   Soruların Tamamına Doğru Cevap

   Elde edilen başarıyı dershane binasında kutlayan Dershane yönetimi büyük bir başarı elde eden Doğay Kınacı’ ya başarılar dileyip hediye takdiminde bulundular. Böylesine büyük bir başarının gururunu yaşadıklarını açıklayan Simya MEF Dershaneleri Genel Müdürü Selim Baysal, bu başarının kendilerini şaşırtmadığını söyledi.

“Bu Başarı Beklenen Bir Sonuç”

    Simya MEF Dershanelerinin başarıya odaklı eğitim sistemi ve öğrencilerinin başarısının birleşimi ile birinciliğin beklenen bir sonuç olduğunu kaydeden Baysal; “ Bu büyük başarıdan dolayı öğrencimizi yürekten kutluyoruz. Ayrıca bu zorlu yolculukta kendisine destek olan ailesine ve öğretmenlerine de teşekkür ediyoruz. Simya MEF Dershaneleri olarak yorucu ve yoğun bir temponun ardından gelen bu büyük başarının gururunu yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Öğrencimizin bu başarısı hepimizi çok mutlu etmekle birlikte aslında bizleri şaşırtmamıştır. Çünkü Simyamef Dershanelerinde başarı bir gelenektir. Öğrencimizin dönem başından itibaren göstermiş olduğu yüksek motivasyon ile Simyamef Dershanelerinin başarıya odaklı eğitim sistemi birleşince bu birincilik bizler için beklenen bir sonuç olmuştur. Simya MEF Dershaneleri olarak İskenderun’da dershaneciliğe yön veriyor olmamız bizler için şaşırtıcı değil. Çünkü biz, başarılarımızı şansa bırakmıyor ve sağlam temeller üzerine inşa ediyoruz. SBS için kullandığımız ayrı binamız, alanında uzman, dinamik ve aynı zamanda Simya Dergisi Yayınlarını hazırlayan öğretmenlerden oluşan kadromuz, uygulamakta olduğumuz başarı odaklı eğitim sistemimiz ve sistemimizin merkezinde olan etkin Rehberlik Servisimiz bu sağlam temellerden sadece bazıları.

Kurumsal olarak Dershanecilik hayatına başladığımız 2002 yılından bu yana kentimizdeki başarı seviyesinin yükseltilmesine önemli katkılar sağladık. Her yıl sınavlarda alınan başarılara Doğay’ın göstermiş olduğu başarıyla bir yenisi daha eklendi. Dershanemiz eğitim kalitesiyle ve sınavlarda alınan bu başarılarla kentimizin gurur kaynağı olmaya devam etmektedir. İnşallah önümüzdeki yıllarda da bu başarılarımız artarak devam edecektir. Öğrencimizi göstermiş olduğu başarıdan dolayı bir kez daha kutluyor, aynı başarıyı Nisan ayında yapılacak sınavda da göstermesini diliyoruz” şeklinde konuştu.

simya

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Sosyal Medya’nın Zararları!

Birbiri arkasına gelen saldırılar ve asılsız ihbarlar ile Türkiye’nin huzuru kaçarken, dün gece İskenderun’ da bir vatandaş sosyal medyadan “Bomba yüklü araç,... Devamı..

İskenderun Meclisi Yoğun Olacak!

İskenderun Belediye Meclisi gündeminde bulunan konuları görüşmek üzere 04.08.2015 Salı günü Saat 14.00’da Belediye Meclis Salonunda toplanacak.  Belediye Meclisinin gündeminde bulunan 8... Devamı..

YILLARIN YOL SORUNU ÇÖZÜLÜYOR

İskenderun Belediyesi şehir genelinde başlattığı yol, bulvar ve asfalt çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Denizciler Mahallesi 110 sokak üzerinde hizmetlerini yoğunlaştıran ekipler... Devamı..

Seyfi Dingil’den Başarılı Sporculara Tebrik

BAŞKAN SEYFİ DİNGİL, BAŞARILI SPORCULARI MAKAMINDA KONUK ETTİ İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, şampiyon taekwondo sporcuları makamında kabul ederek tebrik etti. Antakya Kapalı... Devamı..

Kalp Krizi Yaşı Düşüyor!

Göğüs ağrısı ve eşdeğer yakınmaların yaşa bakılmaksızın önemsenmesi gerektiğine dikkat çeken Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Kardiyoloji Uzmanı Dr. Abdullah Uluçay, kalp krizi tablosundaki hastanın,... Devamı..

Primall’den Çocuklara Farklılık

PRIMEMALL İSKENDERUN ÇOCUKLARDA FARKINDALIK YARATTI Primemall İskenderun, 26 Temmuz Pazar günü gerçekleştirdiği “Canım Kardeşim” etkinliği ile minik ziyaretçilerine eğlenceli anlar yaşattı. Düzenlenen etkinlikle... Devamı..

Nazım Culha’dan Çatkapı

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, vatandaşlarla iç içe olmaya devam ediyor Culha’dan çat-kapı misafirlik Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, bir taraftan düğünlere ve cenazelere... Devamı..

Seyfi Dingil: Marka Şehir Olalım

İskenderun Belediyesi tarafından açılan geleneksel Türk El Sanatlarından olan Sedef Kakma Kursuna bayanlar yoğun ilgi gösteriyor. İskenderun Belediyesi Kadın Kültür Sanat ve Eğitim... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: