08 Ekim 2015 Perşembe
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    26,3°C
27 Ocak 02:56
Yorum Yok
545
Simya Dersaneleri: Başarı Bizde Bir Gelenektir

Simya Dersaneleri: Başarı Bizde Bir Gelenektir

Bu Onur Simya MEF Dershanelerinin

   Milli Eğitim Bakanlığının 28-29 Kasım 2013 tarihinde yapmış olduğu Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavlarında (TEOG) Simya MEF Dershaneleri öğrencisi Doğay Kınacı tüm derslerde soruların tamamını doğru cevaplayarak İskenderun’da birinci oldu.

   Soruların Tamamına Doğru Cevap

   Elde edilen başarıyı dershane binasında kutlayan Dershane yönetimi büyük bir başarı elde eden Doğay Kınacı’ ya başarılar dileyip hediye takdiminde bulundular. Böylesine büyük bir başarının gururunu yaşadıklarını açıklayan Simya MEF Dershaneleri Genel Müdürü Selim Baysal, bu başarının kendilerini şaşırtmadığını söyledi.

“Bu Başarı Beklenen Bir Sonuç”

    Simya MEF Dershanelerinin başarıya odaklı eğitim sistemi ve öğrencilerinin başarısının birleşimi ile birinciliğin beklenen bir sonuç olduğunu kaydeden Baysal; “ Bu büyük başarıdan dolayı öğrencimizi yürekten kutluyoruz. Ayrıca bu zorlu yolculukta kendisine destek olan ailesine ve öğretmenlerine de teşekkür ediyoruz. Simya MEF Dershaneleri olarak yorucu ve yoğun bir temponun ardından gelen bu büyük başarının gururunu yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Öğrencimizin bu başarısı hepimizi çok mutlu etmekle birlikte aslında bizleri şaşırtmamıştır. Çünkü Simyamef Dershanelerinde başarı bir gelenektir. Öğrencimizin dönem başından itibaren göstermiş olduğu yüksek motivasyon ile Simyamef Dershanelerinin başarıya odaklı eğitim sistemi birleşince bu birincilik bizler için beklenen bir sonuç olmuştur. Simya MEF Dershaneleri olarak İskenderun’da dershaneciliğe yön veriyor olmamız bizler için şaşırtıcı değil. Çünkü biz, başarılarımızı şansa bırakmıyor ve sağlam temeller üzerine inşa ediyoruz. SBS için kullandığımız ayrı binamız, alanında uzman, dinamik ve aynı zamanda Simya Dergisi Yayınlarını hazırlayan öğretmenlerden oluşan kadromuz, uygulamakta olduğumuz başarı odaklı eğitim sistemimiz ve sistemimizin merkezinde olan etkin Rehberlik Servisimiz bu sağlam temellerden sadece bazıları.

Kurumsal olarak Dershanecilik hayatına başladığımız 2002 yılından bu yana kentimizdeki başarı seviyesinin yükseltilmesine önemli katkılar sağladık. Her yıl sınavlarda alınan başarılara Doğay’ın göstermiş olduğu başarıyla bir yenisi daha eklendi. Dershanemiz eğitim kalitesiyle ve sınavlarda alınan bu başarılarla kentimizin gurur kaynağı olmaya devam etmektedir. İnşallah önümüzdeki yıllarda da bu başarılarımız artarak devam edecektir. Öğrencimizi göstermiş olduğu başarıdan dolayı bir kez daha kutluyor, aynı başarıyı Nisan ayında yapılacak sınavda da göstermesini diliyoruz” şeklinde konuştu.

simya

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

ASİF’ ten Zeki Balcı’ya Ziyaret

Aile ve Sosyal İşler Federasyonu’nundan nezaket ziyareti Aile ve Sosyal İşler Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı ve Hatay İl Temsilcisi Ferdane KEKEÇ, İskenderun... Devamı..

İskenderun’dan Fransa’ya: “Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu!”

İskenderun’da yapılması planlanan Ada Termik Santrali‘nin aynı zamanda COP21 Paris İklim Zirvesinin de sponsoru olan Fransız Kamu firması olan Engie (Eski GDF... Devamı..

Saadet Partisi Seçim Startı Verdi

Saadet Partisi Hatay adayları seçim çalışmalarına başladı. Saadet Partisi Hatay Milletvekili adayları dün basınla buluşmalarının ardından Reyhanlı ve Kumlu ilçesinde partililer ve... Devamı..

Haydi Çocuklar PrimeMall’e

İskenderun PrimeMall’dan Çocuklara Özel Program İskenderun’un ödüllü alışveriş merkezi Primemall İskenderun, çocukların yüzünü güldürecek yepyeni bir etkinliğe imza atıyor. 10-11 Ekim 2015 tarihlerinde... Devamı..

İlçe Kaymakamlığında Seçim Toplantısı

01 Kasım 2015 Pazar günü gerçekleştirilecek olan 26. Dönem Milletvekili Genel Seçiminin İlçemizde huzur ve sükûn içerisinde güvenli bir şekilde yapılması amacıyla İlçe Kaymakamımız... Devamı..

Nazım Culha Almanya’da

Culha’dan Almanya’ya çıkarması Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Ehl-i Beyt Kültür ve Dayanışma Vakfı(EHDAV) Başkanı Ali Yeral ile birlikte Almanya’da kendilerine ev sahipliği... Devamı..

Belen’de Toki yolu Asfaltlandı

Belen Hizmete Devam Ediyor Belen Belediye Başkanı Adnan Vurucu hizmet kapsamında başlattığı yoğun çalışmalara bir yenisini daha ekledi. Yoğun yaşam alanı olan... Devamı..

Saadet Partisi Hatay Listesi

Saadet Partisi Hatay Teşkilatı, 1 Kasım seçimleri için adaylarını basına tanıttı. Antakya’da kahvaltılı basın toplantısına Saadet Partisi Hatay İl Başkanı Mustafa Eğe,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: