26 Kasım 2015 Perşembe
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
    21,5°C
27 Ocak 02:56
Yorum Yok
637
Simya Dersaneleri: Başarı Bizde Bir Gelenektir

Simya Dersaneleri: Başarı Bizde Bir Gelenektir

Bu Onur Simya MEF Dershanelerinin

   Milli Eğitim Bakanlığının 28-29 Kasım 2013 tarihinde yapmış olduğu Temel Eğitimden Orta Öğretime Geçiş Sınavlarında (TEOG) Simya MEF Dershaneleri öğrencisi Doğay Kınacı tüm derslerde soruların tamamını doğru cevaplayarak İskenderun’da birinci oldu.

   Soruların Tamamına Doğru Cevap

   Elde edilen başarıyı dershane binasında kutlayan Dershane yönetimi büyük bir başarı elde eden Doğay Kınacı’ ya başarılar dileyip hediye takdiminde bulundular. Böylesine büyük bir başarının gururunu yaşadıklarını açıklayan Simya MEF Dershaneleri Genel Müdürü Selim Baysal, bu başarının kendilerini şaşırtmadığını söyledi.

“Bu Başarı Beklenen Bir Sonuç”

    Simya MEF Dershanelerinin başarıya odaklı eğitim sistemi ve öğrencilerinin başarısının birleşimi ile birinciliğin beklenen bir sonuç olduğunu kaydeden Baysal; “ Bu büyük başarıdan dolayı öğrencimizi yürekten kutluyoruz. Ayrıca bu zorlu yolculukta kendisine destek olan ailesine ve öğretmenlerine de teşekkür ediyoruz. Simya MEF Dershaneleri olarak yorucu ve yoğun bir temponun ardından gelen bu büyük başarının gururunu yaşamanın mutluluğu içerisindeyiz.

Öğrencimizin bu başarısı hepimizi çok mutlu etmekle birlikte aslında bizleri şaşırtmamıştır. Çünkü Simyamef Dershanelerinde başarı bir gelenektir. Öğrencimizin dönem başından itibaren göstermiş olduğu yüksek motivasyon ile Simyamef Dershanelerinin başarıya odaklı eğitim sistemi birleşince bu birincilik bizler için beklenen bir sonuç olmuştur. Simya MEF Dershaneleri olarak İskenderun’da dershaneciliğe yön veriyor olmamız bizler için şaşırtıcı değil. Çünkü biz, başarılarımızı şansa bırakmıyor ve sağlam temeller üzerine inşa ediyoruz. SBS için kullandığımız ayrı binamız, alanında uzman, dinamik ve aynı zamanda Simya Dergisi Yayınlarını hazırlayan öğretmenlerden oluşan kadromuz, uygulamakta olduğumuz başarı odaklı eğitim sistemimiz ve sistemimizin merkezinde olan etkin Rehberlik Servisimiz bu sağlam temellerden sadece bazıları.

Kurumsal olarak Dershanecilik hayatına başladığımız 2002 yılından bu yana kentimizdeki başarı seviyesinin yükseltilmesine önemli katkılar sağladık. Her yıl sınavlarda alınan başarılara Doğay’ın göstermiş olduğu başarıyla bir yenisi daha eklendi. Dershanemiz eğitim kalitesiyle ve sınavlarda alınan bu başarılarla kentimizin gurur kaynağı olmaya devam etmektedir. İnşallah önümüzdeki yıllarda da bu başarılarımız artarak devam edecektir. Öğrencimizi göstermiş olduğu başarıdan dolayı bir kez daha kutluyor, aynı başarıyı Nisan ayında yapılacak sınavda da göstermesini diliyoruz” şeklinde konuştu.

simya

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Ali Abbas Alay “Adayım” Dedi

İskenderun CHP İlçe Başkanlığına aday olduğunu sosyal medya sayfasında açıklayan Ali Abbas Alay “CHP İskenderun İlçe Başkanlığına Adayım” dedi. Alay’ ın yaptığı... Devamı..

HATSU’ DAN KİMYECİ’YE DAVA

Hatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü(HATSU), vatandaşları yanıltmaya yönelik bilgiler verdiği ve HATSU’yu kamuoyu nezdinde itibarsızlaştırmaya yönelik açıklamaları nedeniyle... Devamı..

Rus Savaş Helikopterleri Alçak Uçuşta!

Bu arada paraşütle atlayan pilotlara Türkmenler ulaşmaya çalışırken, Suriye rejim güçleri ve Rus helikopterleri de kurtarma amacıyla bölgede dolaşıyor. Karadan da Esad’a bağlı... Devamı..

Türkiye Rus uçağını düşürdü

SURİYE sınırından gelen son dakika haberlere göre bir savaş uçağı düşürüldü. TSK askeri kaynaklarına göre savaş uçağı 5 dakika içinde 10 kez... Devamı..

Karasayar’dan Öğretmenler Günü Kutlaması

İnsanların ve toplumların yetişip gelişmesinde, ülkelerin kalkınmasında ve milletlerin hayatında eşsiz bir yere sahip olan öğretmenler, tarihin her döneminde bütün toplumlarca büyük bir saygı... Devamı..

“TURİZMCİLERİN YENİ GÖZDESİ HATAY”

Ülke çapındaki turizm sektöründe söz sahibi öncü kuruluşların yöneticileri, Hatay İlinin Turizm potansiyelini değerlendirmek üzere Hatay’da buluştular. Hatay Valiliği, İl Kültür Turizm Müdürlüğü,... Devamı..

Türkiye’nin En Büyük Uyuşturucu Baskını

İçişleri Bakanlığınca, Hatay’da düzenlenen 2 ayrı operasyonda, 10 milyon 926 bin adet uyuşturucu hap ele geçirildi. İçişleri Bakanlığınca, Hatay’da düzenlenen 2 ayrı... Devamı..

Seçimden Sonra Ak Parti

1 Kasım seçimlerinde herkes üstüne düşen görevi yerine getirdi. Halkın kararlarına saygı duyan siyasetçilerimizin dostça sürdürdüğü seçimler bitti. Hatay’ da olduğu gibi... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: