28 Şubat 2020 Cuma
  • ISKENDERUN
    ISKENDERUN Hava Durumu
30 Nisan 02:24
Yorum Yok
723
Şirinyurt İlkokulu’nda Bahar Şenliği

Şirinyurt İlkokulu’nda Bahar Şenliği

Şirinyurt ilkokulu’na Bahar Geldi.
Şirinyut ilkokulu idare öğretmen ve veli işbirliği ile düzenlenen şenlik ve kermeste öğrenciler doyasıya eğlendi.

İlçe milli eğitim müdürü Kemal Köseoğlu, şube müdürleri Ali Haytaz, Önder Sarı, Ahmet Yanmaz, Eğitim Bir Sen Sendikası Başkanı İbrahim Tunçer ve yönetimi, Türk eğitim sen sendika başkanı Yavuz Selim Yanık ve yönetimi İskenderun İlçe Millî Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, Şube Müdürleri Ahmet Yanmaz, Ali Haytaz, Önder Sarı, Eğitim Birsen İskenderun başkanı Sayın İbrahim Tuncer ve yönetim kurulu, Türk Eğitim Sen başkanı Yavuz Selim Yanık ve yönetim kurulu Denizciler Mahallesi muhtarı sayın Ali Rıza Kekeç , İskenderun Belediye Meclis üyesi Sayın Abidin Güney, İHH insani yardım derneği Hatay Başkanı Ahmet Yetim, İskenderun Belediyesi Müdürü Abdülhamid Yıldırım ve İskenderun Belediye amirleri, Okul Müdürleri Kırıkhanlılar – Hassalılar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Yönetim kurulu üyeleri,okul müdürleri müdür yardımcıları ve öğretmenlerin katılımı ile sonlanan şenlikte Okul müdürü Mehmet Altay katılan herkese yürekten teşekkürlerini iletti.


Yorum Kapalıdır.

Diğer “EĞİTİM ” Haberleri

TGK Genel Başkanı’ndan Savaş’ Ziyaret

TGK Genel Başkanı Kasım BAĞDU HBB Başkanı Lütfü SAVAŞ ile Görüştü Türkiye Gençlik Konseyi Genel Başkanı Kasım BAĞDU Hatay Büyük Şehir Belediye... Devamı..

İTSO ve Lise Ortaklığı Projesi

İskenderun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ile İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası ortaklığıyla ‘Benim Okulum Benim Sanayim” projesi hayata geçiriliyor. İskenderun Mesleki... Devamı..

Başkan Tosyalı Çınarlı’da

BAŞKAN FATİH TOSYALI: ÇINARLI’YA ÇOK AMAÇLI SALON YAPILACAK -BAŞKAN FATİH TOSYALI’DAN ÇINARLI’YA ÇOK AMAÇLI SALON MÜJDESİ İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,” İskenderun... Devamı..

Başkan Savaş’a Ödül

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Arsuz Turizm ve Kültür Derneğinin düzenlediği “2019 Yılının En”leri ödül törenine katıldı. Her yıl... Devamı..

Hatay Masa Tenisinde Başarı

Hatay Gençlik ve Spor masa tenisi antrenörü Özlem Sevinçli Şahin Hatay adına masa tenisi yarışmasında derece elde edildiğini açıkladı. Antrenör Şahin; “22-23... Devamı..

Trafik Üzerine İstişare Toplantısı

İskenderun Kaymakamı İskender Yönden’ in Başkanlığı’ nda “Trafik Kural İhlali ve Kazaların Önlenmesi” temalı istişare toplantısı icra edildi. 21 Şubat 2020 Cuma... Devamı..

Tosyalı: Tesis Açılıyor

BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI: “1’NOLU SOSYAL TESİS YENİLENEN YÜZÜYLE KISA BİR SÜRE SONRA HİZMETE AÇILACAK” İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, 1 No’... Devamı..

İTSO’da Kent Konseyi Çalışması

İskenderun Belediye Meclisi, Kent Konseyi kurulmasıyla ilgili çalışmalar kapsamında İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret etti. Haber Tarihi:... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: