07 Ağustos 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
30 Nisan 02:24
Yorum Yok
826
Şirinyurt İlkokulu’nda Bahar Şenliği

Şirinyurt İlkokulu’nda Bahar Şenliği

Şirinyurt ilkokulu’na Bahar Geldi.
Şirinyut ilkokulu idare öğretmen ve veli işbirliği ile düzenlenen şenlik ve kermeste öğrenciler doyasıya eğlendi.

İlçe milli eğitim müdürü Kemal Köseoğlu, şube müdürleri Ali Haytaz, Önder Sarı, Ahmet Yanmaz, Eğitim Bir Sen Sendikası Başkanı İbrahim Tunçer ve yönetimi, Türk eğitim sen sendika başkanı Yavuz Selim Yanık ve yönetimi İskenderun İlçe Millî Eğitim Müdürü Kemal Köseoğlu, Şube Müdürleri Ahmet Yanmaz, Ali Haytaz, Önder Sarı, Eğitim Birsen İskenderun başkanı Sayın İbrahim Tuncer ve yönetim kurulu, Türk Eğitim Sen başkanı Yavuz Selim Yanık ve yönetim kurulu Denizciler Mahallesi muhtarı sayın Ali Rıza Kekeç , İskenderun Belediye Meclis üyesi Sayın Abidin Güney, İHH insani yardım derneği Hatay Başkanı Ahmet Yetim, İskenderun Belediyesi Müdürü Abdülhamid Yıldırım ve İskenderun Belediye amirleri, Okul Müdürleri Kırıkhanlılar – Hassalılar Eğitim ve Yardımlaşma Derneği Yönetim kurulu üyeleri,okul müdürleri müdür yardımcıları ve öğretmenlerin katılımı ile sonlanan şenlikte Okul müdürü Mehmet Altay katılan herkese yürekten teşekkürlerini iletti.


Yorum Kapalıdır.

Diğer “EĞİTİM ” Haberleri

HBB’den Kumlu’ ya Yol Yapımı

KUMLU’DAKİ ÇALIŞMALAR ÖZVERİYLE DEVAM EDİYORHatay Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri, kent genelinde sürdürdüğü yeni yol yapım, bakım, onarım ve iyileştirme... Devamı..

Son Dakika:Bedelli Askerlik…

2020 bedelli askerlik ücreti değişti: İşte yeni rakamlar Bedelli askerlik 2020 yılı Temmuz/Aralık dönemine ilişkin tutar belirlendi. Yapılan aylık katsayı değişikliğiyle bedelli... Devamı..

Kaşıkçı’ dan Baro Açıklaması

Hatay MHP Milletvekili Lütfi Kaşıkçı Hatay Baro Başkanı Ekrem Dönmez’ in Polis ile ilgili yaşadığı olayı değerlendirdi. İçişleri Bakanlığımızın olurlarıyla vatandaşlarımızın Kurban... Devamı..

“İSTE’yi Tercih Edin”

Süleyman Beledioğlu: “Gönül Rahatlığıyla İSTE’yi Tercih Edin” Türkiye’nin önde gelen eğitimcilerinden olan ve üniversite tercihlerinde adayların otorite isim olarak görüp, Bonus Hoca... Devamı..

Antakya Bld Meclisi Toplanıyor

ANTAKYA BELEDİYE MECLİSİ 5 AĞUSTOS ÇARŞAMBA GÜNÜ SAAT 14.00’DE TOPLANIYOR                Antakya Belediye Meclisi, 5 Ağustos Çarşamba günü saat 14.00’de Antakya Ticaret Borsası... Devamı..

Kızılay’dan Güngör’e Plaket

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör’e kan bağışına vermiş olduğu destek ve kan bağışını teşvik edici çalışmaları nedeniyle Kızılay İskenderun Şubesi... Devamı..

HBB Zabıtası’ndan Denetim

Hatay Büyükşehir Belediyesi Zabıta ekipleri, vatandaşların huzurlu ve güvenli bir yolculuk yapmaları amacıyla Şehirlerarası Otobüs Terminali’nde denetim gerçekleştirdi.Halkın can ve mal güvenliğini... Devamı..

Güven’den Bayram Kutlaması

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven’ den Bayram Kutlaması Başkan Güven; “Kurban Bayramınızı en kalbi duygularımla tebrik eder, sevdiklerinizle sağlık ve... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: