20 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
19 Ocak 12:08
1 Yorum
1330
SON DAKİKA!!! Ak Parti’ de Şok İstifa

SON DAKİKA!!! Ak Parti’ de Şok İstifa

Hatay Büyükşehir statüsüne alınması sonrasında Defne ilçesi kurulmuştu.

Geçtiğimiz ay Adalet Bakanlığı yaptığı süreçte Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sadullah Ergin’ in bizzat elini kaldırarak Defne Adaylığını açıkladığı Volkan Özkaya dün itibari ile adaylıktan çekildi.

Kendisine ait olan sosyal internet hesabında istifasına sebep olan açıklamay şu şekilde yaptı: Hatay Büyük Şehir Belediyesi’nin oluşması sonrası ortaya çıkan Defne ilçesinde oluşan siyasi yapıda şahsım Ak Partide yer alarak bu yeni oluşumda Defne halkına hizmet etmek için bir yola çıktım. Heyecanla çıktığım bu yolda kısa sürede çok yol katettiğime inanıyorum birlik ve beraberlik ekseni içerisinde insanlarımızın yanında yer aldığını gurur ile gördüm.
Şahsıma saygı değer halkımızın gösterdiği teveccüh gün geçtikçe artmasına rağmen ne yazık ki Ak Parti ilçe teşkilatı ve yöneticilerini aynı heyecan içerisinde göremedim. Bu süreçte yola çıktığım arkadaşlarımın Ak Partinin başarısından çok kendi ikballerinin hesabında olmaları bana ve Ak Partiye zarar verecek duygusuna kapıldım.
Tüm bu duygu ve düşüncelerin ışığı altında mensubu olmaktan gurur duyduğum Ak Parti üyeliğinden değil ama Hatay kamuoyunda dillenen ve büyük heyecan oluşturan Ak Parti Defne Belediyesi Belediye Başkan adaylığından çekildiğimi Hatay Kamuoyu ve hizmet etmek için her zaman emirlerinde olduğumu bilmelerini istediğim Defne ilçesi halkıyla paylaşır ve Defne halkına saygı ve sevgilerimi sunarım.” dedi.

defneçek

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Can YAPICI
    19 Ocak 2014 19:32

    Yaw nere gidiyon baskan daha karpuzz keseceydikkkkkkkkk :))

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: