02 Aralık 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
19 Ocak 12:08
1 Yorum
1417
SON DAKİKA!!! Ak Parti’ de Şok İstifa

SON DAKİKA!!! Ak Parti’ de Şok İstifa

Hatay Büyükşehir statüsüne alınması sonrasında Defne ilçesi kurulmuştu.

Geçtiğimiz ay Adalet Bakanlığı yaptığı süreçte Ak Parti Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sadullah Ergin’ in bizzat elini kaldırarak Defne Adaylığını açıkladığı Volkan Özkaya dün itibari ile adaylıktan çekildi.

Kendisine ait olan sosyal internet hesabında istifasına sebep olan açıklamay şu şekilde yaptı: Hatay Büyük Şehir Belediyesi’nin oluşması sonrası ortaya çıkan Defne ilçesinde oluşan siyasi yapıda şahsım Ak Partide yer alarak bu yeni oluşumda Defne halkına hizmet etmek için bir yola çıktım. Heyecanla çıktığım bu yolda kısa sürede çok yol katettiğime inanıyorum birlik ve beraberlik ekseni içerisinde insanlarımızın yanında yer aldığını gurur ile gördüm.
Şahsıma saygı değer halkımızın gösterdiği teveccüh gün geçtikçe artmasına rağmen ne yazık ki Ak Parti ilçe teşkilatı ve yöneticilerini aynı heyecan içerisinde göremedim. Bu süreçte yola çıktığım arkadaşlarımın Ak Partinin başarısından çok kendi ikballerinin hesabında olmaları bana ve Ak Partiye zarar verecek duygusuna kapıldım.
Tüm bu duygu ve düşüncelerin ışığı altında mensubu olmaktan gurur duyduğum Ak Parti üyeliğinden değil ama Hatay kamuoyunda dillenen ve büyük heyecan oluşturan Ak Parti Defne Belediyesi Belediye Başkan adaylığından çekildiğimi Hatay Kamuoyu ve hizmet etmek için her zaman emirlerinde olduğumu bilmelerini istediğim Defne ilçesi halkıyla paylaşır ve Defne halkına saygı ve sevgilerimi sunarım.” dedi.

defneçek

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • Can YAPICI
    19 Ocak 2014 19:32

    Yaw nere gidiyon baskan daha karpuzz keseceydikkkkkkkkk :))

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: