26 Kasım 2020 Perşembe
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
15 Ocak 00:12
Yorum Yok
1052
SON DAKİKA! iŞTE ARSUZ ADAYI(!)

SON DAKİKA! iŞTE ARSUZ ADAYI(!)

Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni ve Büyükşehir Gazetesi Sahibi Işık ŞENER; Ak Parti Yönetim listesi, MHP Hatay BŞB. Adayı isimlerini Hatay’a ilk duyuran Gazeteci olarak isminden söz ettirirken, geçen hafta iddia olarak Facebook sayfasında “Arsuz Adayı belli oldu!” yazdı.

14/01/2014 kesin resmiyetin kazanması doğrultusunda Lütfü Savaş’ ın İskenderun ziyaretinin ertesi gününde kesinleşen Arsuz Adayını fotoğraflı ve bizzat kaynağından yazılmış mesajı doğrultusunda bu bilgiyi siz okuyucularımıza duyurmayı bir borç bildik.

Aldığımız son istihbarat doğrultusunda 15 Ocak’ ta açıklanacağı söylenen Arsuz Adayı Necmettin Güler olarak belirlendiği ve akşam yemeğinde İstanbul Milletvekili Çetin Soysal ve Hatay Milletvekili Hasan Akgöl ile adaylığı Ankara Ocakbaşı Restaurantta kutladığı bilgisini sizlerle paylaşıyoruz.

CHP Arsuz Adayı Necmettin Güler olmuştur(!)

ORJ

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

Kara Gün Dostu Abdülkerim Güven

AK Parti İskenderun ilçe başkanı Abdülkerim Güven yangından zarar gören bölge vatandaşlara destek çıktı. Başkan Güven yaptığı açıklamada; “AZGANLIK, SARISEKİ VE AKARCA’... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: