18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
15 Ocak 00:12
Yorum Yok
964
SON DAKİKA! iŞTE ARSUZ ADAYI(!)

SON DAKİKA! iŞTE ARSUZ ADAYI(!)

Sitemizin Genel Yayın Yönetmeni ve Büyükşehir Gazetesi Sahibi Işık ŞENER; Ak Parti Yönetim listesi, MHP Hatay BŞB. Adayı isimlerini Hatay’a ilk duyuran Gazeteci olarak isminden söz ettirirken, geçen hafta iddia olarak Facebook sayfasında “Arsuz Adayı belli oldu!” yazdı.

14/01/2014 kesin resmiyetin kazanması doğrultusunda Lütfü Savaş’ ın İskenderun ziyaretinin ertesi gününde kesinleşen Arsuz Adayını fotoğraflı ve bizzat kaynağından yazılmış mesajı doğrultusunda bu bilgiyi siz okuyucularımıza duyurmayı bir borç bildik.

Aldığımız son istihbarat doğrultusunda 15 Ocak’ ta açıklanacağı söylenen Arsuz Adayı Necmettin Güler olarak belirlendiği ve akşam yemeğinde İstanbul Milletvekili Çetin Soysal ve Hatay Milletvekili Hasan Akgöl ile adaylığı Ankara Ocakbaşı Restaurantta kutladığı bilgisini sizlerle paylaşıyoruz.

CHP Arsuz Adayı Necmettin Güler olmuştur(!)

ORJ

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: