22 Eylül 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
22 Aralık 22:49
Yorum Yok
647
SOYDAN: Hep Birlikte Koşmaya Var Mısınız?

SOYDAN: Hep Birlikte Koşmaya Var Mısınız?

İskenderun belediye seçimlerine adaylığın belirlenmesine kısa süre kala A.Adayı Mehmet Soydan birbiri arkasına ziyaretlerle İskenderun’da adını gündeme oturttu.

Her gün bir mahalle sohbeti kapsamında halk ile buluşan Soydan bu gün Meydan Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Mahalle sakinleriyle görüşmesinde Türkiye ve İskenderun gündemine değinen Soydan şunları söyledi.” Hatay’da adaylar yavaş yavaş belirleniyor. İskenderun’da kısa süre sonra belirlenecek.

Büyükşehir Başkan Adayı Sadullah Ergin Bakanımız oldu ve önceliğimiz Büyükşehiri Hükümetimiz ile buluşturmaktır. Çünkü Büyükşehir ve sonra İskenderun’u iktidar ile buluşturur isek en üst seviyede hizmet imkanımız olur.

Hatay önemli bir şehir. Türkiye’nin gündemine çok gelen bir şehir ve bizi burada birbirimize düşürmek isteyenler başarılı olamadı. Biz Ak Parti olarak önceliğimiz kardeşlik, barış, huzurdur.

Biz huzur ile İskenderun’a her kesime hizmet etmek istiyoruz. İskenderun’u yepyeni bir çehreye kavuşturmak istiyorum. Bizde bu hizmet için yola çıktık. Kentimizi kalkındıracak projeler ile kalkındırmaya var mısınız?” dedi

Konuşması ara ara alkışlarla kesilen İskenderun Ak Parti İlçe Kurucu Başkanı ve 22.Dönem Milletvekili Soydan “Hep birlikte çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız ve kazanacağız. Onun için yürüyelim demiyoruz, beraber koşmaya var mısınız?” dedi.

Videoyu İzlemek için Tıklayınız.. http://www.youtube.com/watch?v=o1Bb0GWmpDs

mehmet.Soydan.meydan.mahallesi

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: