06 Aralık 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
22 Aralık 22:49
Yorum Yok
717
SOYDAN: Hep Birlikte Koşmaya Var Mısınız?

SOYDAN: Hep Birlikte Koşmaya Var Mısınız?

İskenderun belediye seçimlerine adaylığın belirlenmesine kısa süre kala A.Adayı Mehmet Soydan birbiri arkasına ziyaretlerle İskenderun’da adını gündeme oturttu.

Her gün bir mahalle sohbeti kapsamında halk ile buluşan Soydan bu gün Meydan Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi.

Mahalle sakinleriyle görüşmesinde Türkiye ve İskenderun gündemine değinen Soydan şunları söyledi.” Hatay’da adaylar yavaş yavaş belirleniyor. İskenderun’da kısa süre sonra belirlenecek.

Büyükşehir Başkan Adayı Sadullah Ergin Bakanımız oldu ve önceliğimiz Büyükşehiri Hükümetimiz ile buluşturmaktır. Çünkü Büyükşehir ve sonra İskenderun’u iktidar ile buluşturur isek en üst seviyede hizmet imkanımız olur.

Hatay önemli bir şehir. Türkiye’nin gündemine çok gelen bir şehir ve bizi burada birbirimize düşürmek isteyenler başarılı olamadı. Biz Ak Parti olarak önceliğimiz kardeşlik, barış, huzurdur.

Biz huzur ile İskenderun’a her kesime hizmet etmek istiyoruz. İskenderun’u yepyeni bir çehreye kavuşturmak istiyorum. Bizde bu hizmet için yola çıktık. Kentimizi kalkındıracak projeler ile kalkındırmaya var mısınız?” dedi

Konuşması ara ara alkışlarla kesilen İskenderun Ak Parti İlçe Kurucu Başkanı ve 22.Dönem Milletvekili Soydan “Hep birlikte çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmayacağız ve kazanacağız. Onun için yürüyelim demiyoruz, beraber koşmaya var mısınız?” dedi.

Videoyu İzlemek için Tıklayınız.. http://www.youtube.com/watch?v=o1Bb0GWmpDs

mehmet.Soydan.meydan.mahallesi

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: