21 Eylül 2020 Pazartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
24 Aralık 02:10
Yorum Yok
349
Soydan:” İskenderunluların Desteğini, Duasını İstiyoruz.”

Soydan:” İskenderunluların Desteğini, Duasını İstiyoruz.”

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren Mehmet Soydan Cumhuriyet mahallesinde konuk edildiği evde mahalle sakinleriyle bir araya geldi. İskenderun’da yeni ve güçlü bir yerel iktidar kurmak için yola çıktıklarının altını çizen Soydan yaptığı konuşmada Milletvekilliği döneminde yaptığı hizmetleri anımsatarak İskenderun’a bir çok hizmetin gelmesi için gayretlerini anlattı ve İskenderun nasıl yöneteceğini açıkladı. Mahalle sakinleri tarafından samimi bir havada karşılanan Mehmet Soydan şöyle konuştu. ” Aslantaş barajından içme suyunun getirilmesi, Doğalgazın bölgeye getirilmesi, İskenderun havaalanı arazisinin ünirversite yapılabilmesi düşünülerek MKÜ’ye tahsis edilmesi, bazı sınavların İskenderun’da yapılabilmesi gibi daha bir çok konuda hizmetlerde alın teri döktüm elimden geleni yaptım. Herzaman halkın arasında oldum. Bugün iyi yönetilemeyen bir İskenderun var, Bazı hizmetler getirilmeye çalışılıyor ama bu hizmetler getirilirken süreç iyi yönetilemiyor. Aracılar dahil kimse memnun değil vatandaşlar canından bezdiriliyor. Bugün İskenderun belediyesinin yapıyor göründüğü bir çok hizmette aslında bizlerin emekleri var. İskenderun’un büyük bömümü kentleşememiş durumda. Halkımıza eziyet etmeye değil hizmet etmeye talip olduk. Biz kenti daha büyük bir şekilde yeniden yapılandıracak bir hizmet anlayışı ile gelmeyi planlıyoruz. Bölgemize büyük hedefler kurmayı Milli eğitim okullarını bir kampüse taşımayı planlıyoruz. İskenderun’u tüm kesimleri ile birlikte yapılandırmayı düşünüyoruz. Sağcısı ile solcusu ile ribelalleriyle her düşünceden insanla birlikte yola çıkmak gayretindeyiz. Halkın gönlünü almak hakkın rızasını kazanmak istiyoruz. Gönlümüz sevgimiz geniş birlikte bu kente sahip çıkalım. Hepimiz bir damla katarsak bu kente sahip çıkmış oluruz. Biz belli makamları gördük meclisi gördük ve koltuk derdinde değiliz. Bu yola çıkarken siz sevgili İskenderunluların desteğini duasını istiyoruz” şeklinde konuştu.
Sizi aramızda görmek istiyoruztalu1

Mehmet Soydan’ı dinleyen Cumhuriyet mahallesi sakinleri ise ” biz seçilmişleri aramızda görmek istiyoruz ve ne yazıkki göremiyoruz. Sizi Milletvekilliği döneminde yaptığınız çalışmalarla tanıyoruz sevlien bir isimsiniz başkan seçildiğinde lütfen halkın arasında olun” şklinde duygularını dile getirdiler. Mehmet Soydan ise Milletvekilliği döneminde meclisin açık olmadığı süreçlerde sürekli halkın arasında olduğunu bir çok hizmetlere imza atabildiği ve halkın karşısına çok rahat çıkabilme hakkını kendisinde bulduğu için bugün İskenderun belediye başkanı olabilmek için halkın arasında olduğuna dikkat çekti ve halkın arasında olduğunun ve olacağının sözünü verdi.

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: