25 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
5 Ocak 01:23
Yorum Yok
708
SOYDAN ve KİMYECİ EL ELE

SOYDAN ve KİMYECİ EL ELE

Ak Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sadullah Ergin adaylığı kesinleştiği günden itibaren yoğun Hatay turuna bu gün Payas’la devam etti.

Payas dönüşü İskenderun’ da özel bir görüşme yapan Eski Adalet Bakanı Ergin’e her zaman ki gibi Ak Parti Hatay İl Başkanı İsmail Kimyeci eşlik etti.

Kısa süreli İskenderun görüşmesi sırasında Anıt alanında Mehmet Soydan ile görüşen Kimyeci yerel seçim üzerine sohbet ettiler.

Neşeli konuşmalar ile devam eden sohbette İskenderun’ da en iyi adayı çıkartmak ve İskenderun’u Ak Parti ile buluşturmak için herkesin çalıştığını dile getiren Kimyeci konuşmasına şöyle devam etti:” İskenderun önemli bir şehir ve burada her kesime hitap edecek adayımızı seçmek için büyük çaba sarfediliyor. Nazar etme ne olur çalış senin de olur sözü gibi herkes çalışmalı çünkü ülkemizin geleceği için özellikle bu dönemlerde daha çok çalışmamız gerekiyor. Siyasete arzusu olan çalışmalıdır. Biliyorsunuz ki ikramiyenin çıkması için bilet almanız gerekiyor. Bilet almak gerekiyor yani çok çalışmak gerekiyor.”dedikimsoy

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Abdülkerim ‘GÜVEN’ Tazeledi

AK Parti İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi geniş katılım ve coşkuyla gerçekleştirildi. Ak Parti İskenderun 7.Olağan kongresi Hatay İl Koordinatörü Çankırı Milletvekili... Devamı..

EXPO 2021 Forumu Gerçekleşti

EXPO 2021 Hatay Turizm Forumu, 23 Eylül Çarşamba günü farklı birçok sektörden önemli isimlerin katılımıyla gerçekleşti.Moderatörlüğünü gazeteci Özlem Gürses ve Goodworks İletişim... Devamı..

Güven: Kaldığımız Yerden Devam

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av. Abdülkerim Güven bugün İskenderun 7. Olağan İlçe Kongresi için açıklamalarda bulundu. Güven; “Salgın sebebiyle ara vermek... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: