SOYDAN ve KİMYECİ EL ELE

Ak Parti Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Sadullah Ergin adaylığı kesinleştiği günden itibaren yoğun Hatay turuna bu gün Payas’la devam etti.

Payas dönüşü İskenderun’ da özel bir görüşme yapan Eski Adalet Bakanı Ergin’e her zaman ki gibi Ak Parti Hatay İl Başkanı İsmail Kimyeci eşlik etti.

Kısa süreli İskenderun görüşmesi sırasında Anıt alanında Mehmet Soydan ile görüşen Kimyeci yerel seçim üzerine sohbet ettiler.

Neşeli konuşmalar ile devam eden sohbette İskenderun’ da en iyi adayı çıkartmak ve İskenderun’u Ak Parti ile buluşturmak için herkesin çalıştığını dile getiren Kimyeci konuşmasına şöyle devam etti:” İskenderun önemli bir şehir ve burada her kesime hitap edecek adayımızı seçmek için büyük çaba sarfediliyor. Nazar etme ne olur çalış senin de olur sözü gibi herkes çalışmalı çünkü ülkemizin geleceği için özellikle bu dönemlerde daha çok çalışmamız gerekiyor. Siyasete arzusu olan çalışmalıdır. Biliyorsunuz ki ikramiyenin çıkması için bilet almanız gerekiyor. Bilet almak gerekiyor yani çok çalışmak gerekiyor.”dedikimsoy