02 Aralık 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
21 Aralık 21:33
Yorum Yok
883
SOYDAN YUNUS EMRE MAHALLESİNDE

SOYDAN YUNUS EMRE MAHALLESİNDE

İskenderun Belediye Başkanlığı A.Adaylığın en güçlü ismi Mehmet Soydan yine gönülleri fethediyor.

Birbiri arkasına önemli mahallelerde yoğun bir katılımın olduğu toplantılar yapan Soydan gün geçtikçe isminden daha çok söz ettiriyor. Karayılan, Esentepe, Dumlupınar ve bu günde Yunus Emre mahallelerinin sakinleriyle bir araya geldi.

Kalabalık bir toplantı eşliğinde konuşma yapan Mehmet Soydan şunları söyledi. “2001 den bu yana siyasette aktif olarak başladık. Bir yıl sonra beni TBMM’ye gönderdiniz. Çoğunuzla beraber elimizden geldiği kadar hizmet etmeye çalıştık. Tabi uzun bir mola oldu ve biz yeniden göreve hazırız diye yola çıktık. Allah nasip ederse sizlerle koşmaya koşturmaya İskenderun’da bütün kapıları çalmaya hep birlikte hazır mıyız.” dedi.

Sohbeti ara ara alkışlarla kesilen A. Adayı Mehmet Soydan konuşmasına şöyle devam etti.

Vekilliğim sırasında özellikle İskenderun için İskenderunlular için ne sorun var ise çözmeye çalıştık. İskenderun’ a getirilmesi yapılması gereken hizmetleri yapmaya çalıştık, yaptık. Halkımıza gönlümüzü verdik, gece gündüz demedik hizmet adamı olmaya, Adam olmaya çalıştık. Bu gün siyasette daha tecrübeliyiz, mola verdik ama daha da enerji daha da güç, bilgi topladık ve İskenderun’ a yerel iktidar kurmak için göreve talibiz. Amacım İskenderun ve İskenderunlu’nun hakkını korumak için yola çıktık. Allah utandırmasın” dedi.yunemre

 yune

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: