SOYDAN YUNUS EMRE MAHALLESİNDE

İskenderun Belediye Başkanlığı A.Adaylığın en güçlü ismi Mehmet Soydan yine gönülleri fethediyor.

Birbiri arkasına önemli mahallelerde yoğun bir katılımın olduğu toplantılar yapan Soydan gün geçtikçe isminden daha çok söz ettiriyor. Karayılan, Esentepe, Dumlupınar ve bu günde Yunus Emre mahallelerinin sakinleriyle bir araya geldi.

Kalabalık bir toplantı eşliğinde konuşma yapan Mehmet Soydan şunları söyledi. “2001 den bu yana siyasette aktif olarak başladık. Bir yıl sonra beni TBMM’ye gönderdiniz. Çoğunuzla beraber elimizden geldiği kadar hizmet etmeye çalıştık. Tabi uzun bir mola oldu ve biz yeniden göreve hazırız diye yola çıktık. Allah nasip ederse sizlerle koşmaya koşturmaya İskenderun’da bütün kapıları çalmaya hep birlikte hazır mıyız.” dedi.

Sohbeti ara ara alkışlarla kesilen A. Adayı Mehmet Soydan konuşmasına şöyle devam etti.

Vekilliğim sırasında özellikle İskenderun için İskenderunlular için ne sorun var ise çözmeye çalıştık. İskenderun’ a getirilmesi yapılması gereken hizmetleri yapmaya çalıştık, yaptık. Halkımıza gönlümüzü verdik, gece gündüz demedik hizmet adamı olmaya, Adam olmaya çalıştık. Bu gün siyasette daha tecrübeliyiz, mola verdik ama daha da enerji daha da güç, bilgi topladık ve İskenderun’ a yerel iktidar kurmak için göreve talibiz. Amacım İskenderun ve İskenderunlu’nun hakkını korumak için yola çıktık. Allah utandırmasın” dedi.yunemre

 yune