20 Eylül 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
21 Aralık 21:33
Yorum Yok
811
SOYDAN YUNUS EMRE MAHALLESİNDE

SOYDAN YUNUS EMRE MAHALLESİNDE

İskenderun Belediye Başkanlığı A.Adaylığın en güçlü ismi Mehmet Soydan yine gönülleri fethediyor.

Birbiri arkasına önemli mahallelerde yoğun bir katılımın olduğu toplantılar yapan Soydan gün geçtikçe isminden daha çok söz ettiriyor. Karayılan, Esentepe, Dumlupınar ve bu günde Yunus Emre mahallelerinin sakinleriyle bir araya geldi.

Kalabalık bir toplantı eşliğinde konuşma yapan Mehmet Soydan şunları söyledi. “2001 den bu yana siyasette aktif olarak başladık. Bir yıl sonra beni TBMM’ye gönderdiniz. Çoğunuzla beraber elimizden geldiği kadar hizmet etmeye çalıştık. Tabi uzun bir mola oldu ve biz yeniden göreve hazırız diye yola çıktık. Allah nasip ederse sizlerle koşmaya koşturmaya İskenderun’da bütün kapıları çalmaya hep birlikte hazır mıyız.” dedi.

Sohbeti ara ara alkışlarla kesilen A. Adayı Mehmet Soydan konuşmasına şöyle devam etti.

Vekilliğim sırasında özellikle İskenderun için İskenderunlular için ne sorun var ise çözmeye çalıştık. İskenderun’ a getirilmesi yapılması gereken hizmetleri yapmaya çalıştık, yaptık. Halkımıza gönlümüzü verdik, gece gündüz demedik hizmet adamı olmaya, Adam olmaya çalıştık. Bu gün siyasette daha tecrübeliyiz, mola verdik ama daha da enerji daha da güç, bilgi topladık ve İskenderun’ a yerel iktidar kurmak için göreve talibiz. Amacım İskenderun ve İskenderunlu’nun hakkını korumak için yola çıktık. Allah utandırmasın” dedi.yunemre

 yune

 

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: