19 Eylül 2020 Cumartesi
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
13 Ocak 13:26
Yorum Yok
716
Soydan:Herkese eşit hizmet için AK Parti

Soydan:Herkese eşit hizmet için AK Parti

AK Parti İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Soydan, 30 Mart 2014’te yapılacak olan yerel seçimlerin Türkiye’nin olduğu gibi Hatay’ın kaderini değiştireceğini ve bir çok açıdan çok büyük önem arz ettiğine vurgu yaptı.

Mehmet Soydan ömümüzdeki salı günü açıklanması beklenen adaylık süreci ile ilgili çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bir gecede iki ayrı toplantı gerçekleştiren Mehmet Soydan önce Çay mahallesinde bir eve konuk oldu. Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Mehmet Soydan, İskenderun’da barış, huzur ve kardeşliğin hüküm sürmesini istediklerini söyledi.

İskenderun’da insanların bir birlerini sevmelerini, birlik ve bareberliklerini pekiştirecek yerel yönetim anlayışı ile yola çıktıklarını belirten Soydan, kimsenin ezilmeden kimseyi ezmeden bir yerel iktidar istediklerini belirtti. İskenderun’un bugüne kadar hep muhalefette kaldığına dikkat çeken Soydan, bu seçimde artık bu gidişe bir son verilmesini ve herkese eşit hizmet edebilecek AK Parti iktidarını İskenderun’a taşımak gerektiğine vurgu yaptı. Hatay Büyükşehir seçimlerinin çok büyün önem arz ettiğini belirten Soydan, İskenderun’un daha fazla hizmet alabilmesi için İskenderun’dada Hatay’da da AK Partinin kazanmasının çok önemli olduğunu söyledi.

Mehmet Soydan ikinci toplantısını İsmet İnönü mahallesinde gerçekleştirdi. Davet edildiği evde mahalle sakinleriyle bir araya gelen Mehmet Soydan devasa projelerle İskenderun’un büyük hizmetler alacağını belirterek, bu projelerin işsizliğe de önemli ölçüde çare olacağının altını çizdi.soydan-

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: