02 Aralık 2020 Çarsamba
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
13 Ocak 13:26
Yorum Yok
785
Soydan:Herkese eşit hizmet için AK Parti

Soydan:Herkese eşit hizmet için AK Parti

AK Parti İskenderun Belediye Başkan Aday Adayı Mehmet Soydan, 30 Mart 2014’te yapılacak olan yerel seçimlerin Türkiye’nin olduğu gibi Hatay’ın kaderini değiştireceğini ve bir çok açıdan çok büyük önem arz ettiğine vurgu yaptı.

Mehmet Soydan ömümüzdeki salı günü açıklanması beklenen adaylık süreci ile ilgili çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bir gecede iki ayrı toplantı gerçekleştiren Mehmet Soydan önce Çay mahallesinde bir eve konuk oldu. Mahalle sakinleriyle bir araya gelen Mehmet Soydan, İskenderun’da barış, huzur ve kardeşliğin hüküm sürmesini istediklerini söyledi.

İskenderun’da insanların bir birlerini sevmelerini, birlik ve bareberliklerini pekiştirecek yerel yönetim anlayışı ile yola çıktıklarını belirten Soydan, kimsenin ezilmeden kimseyi ezmeden bir yerel iktidar istediklerini belirtti. İskenderun’un bugüne kadar hep muhalefette kaldığına dikkat çeken Soydan, bu seçimde artık bu gidişe bir son verilmesini ve herkese eşit hizmet edebilecek AK Parti iktidarını İskenderun’a taşımak gerektiğine vurgu yaptı. Hatay Büyükşehir seçimlerinin çok büyün önem arz ettiğini belirten Soydan, İskenderun’un daha fazla hizmet alabilmesi için İskenderun’dada Hatay’da da AK Partinin kazanmasının çok önemli olduğunu söyledi.

Mehmet Soydan ikinci toplantısını İsmet İnönü mahallesinde gerçekleştirdi. Davet edildiği evde mahalle sakinleriyle bir araya gelen Mehmet Soydan devasa projelerle İskenderun’un büyük hizmetler alacağını belirterek, bu projelerin işsizliğe de önemli ölçüde çare olacağının altını çizdi.soydan-

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: