15 Temmuz 2018 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
2 Ekim 14:36
Yorum Yok
556

İlçemiz Kaymakamı Sayın Recep Soytürk, İlçemizde faaliyette bulunan yazılı, görsel ve işitsel basın kuruluşlarına tertip edilen ziyaret programı kapsamında, İlçemizde haftalık olarak neşredilen Ekogündem Gazetesi’ne ziyarette bulundu.

Kaymakam Soytürk’ ten Gazeteci Serpil Korkmaz’ a Ziyaret

28 Eylül 2017 Perşembe günü saat: 16.00 sularında gerçekleşen ziyaret esnasında, İlçemiz Kaymakamı Sayın Recep Soytürk’ü ofis girişinde karşılayan Ekogündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Serpil Korkmaz, nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

Hoşsohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, Ekogündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Serpil Korkmaz ve çalışma arkadaşları ile tanışarak, yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Kaymakam Soytürk, kurulduğu günden bugüne gelmesinde emeği
geçen tüm yönetici ve çalışanlarını tebrik ederek sözlerine başladı.
Hızla büyüyen ve gelişen İlçemizin gerek ekonomik, gerekse sosyal olarak geldiği noktada sivil toplum örgütlerinin yanı sıra basın kuruluşlarının katkısının azımsanmayacak derecede büyük olduğunu ifade eden Kaymakam Soytürk, bu manada İlçemize güzel ve
faydalı hizmetler yapabilmek adına birlik, beraberlik ve dayanışma çerçevesinde hep birlikte gayret gösterilmesini temenni ediyoruz dedi. İskenderun’un barış ve hoşgörü timsali bir ilçe olmasının yanı sıra, sanayi, ticaret, ekonomi potansiyeli, tarihi ve kültürel yapısı ile kadirşinas halkı bakımından da güzide bir ilçe olduğunu dile getiren Kaymakam Soytürk, bu güzide ilçenin nabzını tutan ve
vatandaşlarımız ile devlet mercileri arasında köprü vazifesi gören çok değerli basın mensuplarımızın, mesleki ilke ve esaslar çerçevesinde yürüttüğü çalışmalarından dolayı da teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.
Nazik ziyareti ve gösterdiği duyarlılıktan dolayı memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Kaymakam Soytürk’e bir kez daha teşekkür eden Gazeteci Serpil Korkmaz, gündeme dair görüş ve önerilerini paylaşmasının akabinde, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ile
Konrad Adenauer Stiftung Derneği’nin (KAS) ortaklaşa düzenlediği “Yerel Medya Ödülleri Projesi” çerçevesinde haber dalında Türkiye 1.si olarak ödül almaya hak kazandığı “Savaş Önce Kadınları ve Çocukları Vuruyor” adlı haber ile ilgili bilgi aktardı.
Basın mensuplarımızın bu tür mesleki çalışmaları ile elde ettiği başarının İlçemiz adına gurur verici olmasının yanı sıra, meslektaşları açısından da örnek bir tablo oluşturduğunu ifade eden Kaymakam Soytürk, tüm basın mensuplarının habere ulaşma ve haberi
kamuoyuna ulaştırma çabalarında başarılar diledi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Vatanı için bayrağına sarılanların, canı pahasına hainlerin karşısında duran aziz milletimizin 15 Temmuz Darbe Girişimi ve Milletin Zaferi’ nin 2. yıldönümü kutlu... Devamı..

İlçe Başkanı Bilgili’ den 15 Temmuz Açıklaması

Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Bestami Bilgili açıklamalarda bulundu. 15 Temmuz 2016′ da yaşanan hain darbe girişimine dair yaptığı açıklamalar şu şekilde;... Devamı..

15 Temmuz Fidanı Dikildi

Ak Parti Hatay İl Başkanlığı 15 Temmuz şehitlerini anma programı düzenledi. Programda Türk Bayrakları ile fidan dikildi. Açıklamlarda bulunan İl Başkanı İbrahim... Devamı..

Emekli ve Asgari Ücretliler Kaçırmasın!

Müjde üstüne müjde! Emekliye iki ikramiye, gençlere 3 asgari ücret ve… Başkan Recep Tayyip Erdoğan’ın açıkladığı AK Parti seçim beyannamesi bir bir... Devamı..

Nüfusta Dijital Arşiv Dönemi

İçişleri Bakanlığı, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü arşivinde bulunan ve tarihi değer taşıyan nüfus kayıtlarının elektronik ortama aktarılarak koruma altına alınması... Devamı..

Türk Eğitim-Sen’ den Köseoğlu’ na Ziyaret

Türk Eğitim-Sen’den İlçe Milli Eğitim Müdürü Köseoğlu ve Şube müdürü Sarı’ya hayırlı olsun ziyaret gerçekleştirdi. Türk Eğitim-Sen Hatay 2 Nolu Şube yönetimi... Devamı..

İskenderun’da Şok Cinayet! 1Ölü

Evinde Pompalı Tüfekle vurularak öldürüldü! Gece saatlerinde pompalı tüfekle gerçekleştirilen saldırıda bir kişi olay yerinde hayatını kaybetti. Polis olaya karıştıkları iddiasıyla üç... Devamı..

Çelik-İş İşçilerle Her zaman Bir Araya Geliyor

Çelik İş Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Genel Mali Sekreteri Bayram Altun bir dizi ziyaretler gerçekleştirdi İSDEMİR’ de alın teri ve emeğin’den başka... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: