22 Ekim 2017 Pazar
    Hava durumu güncelleniyor...
2 Ekim 14:36
Yorum Yok
418

İlçemiz Kaymakamı Sayın Recep Soytürk, İlçemizde faaliyette bulunan yazılı, görsel ve işitsel basın kuruluşlarına tertip edilen ziyaret programı kapsamında, İlçemizde haftalık olarak neşredilen Ekogündem Gazetesi’ne ziyarette bulundu.

Kaymakam Soytürk’ ten Gazeteci Serpil Korkmaz’ a Ziyaret

28 Eylül 2017 Perşembe günü saat: 16.00 sularında gerçekleşen ziyaret esnasında, İlçemiz Kaymakamı Sayın Recep Soytürk’ü ofis girişinde karşılayan Ekogündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Serpil Korkmaz, nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ederek, çiçek takdim etti.

Hoşsohbet ortamında gerçekleşen ziyarette, Ekogündem Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Serpil Korkmaz ve çalışma arkadaşları ile tanışarak, yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Kaymakam Soytürk, kurulduğu günden bugüne gelmesinde emeği
geçen tüm yönetici ve çalışanlarını tebrik ederek sözlerine başladı.
Hızla büyüyen ve gelişen İlçemizin gerek ekonomik, gerekse sosyal olarak geldiği noktada sivil toplum örgütlerinin yanı sıra basın kuruluşlarının katkısının azımsanmayacak derecede büyük olduğunu ifade eden Kaymakam Soytürk, bu manada İlçemize güzel ve
faydalı hizmetler yapabilmek adına birlik, beraberlik ve dayanışma çerçevesinde hep birlikte gayret gösterilmesini temenni ediyoruz dedi. İskenderun’un barış ve hoşgörü timsali bir ilçe olmasının yanı sıra, sanayi, ticaret, ekonomi potansiyeli, tarihi ve kültürel yapısı ile kadirşinas halkı bakımından da güzide bir ilçe olduğunu dile getiren Kaymakam Soytürk, bu güzide ilçenin nabzını tutan ve
vatandaşlarımız ile devlet mercileri arasında köprü vazifesi gören çok değerli basın mensuplarımızın, mesleki ilke ve esaslar çerçevesinde yürüttüğü çalışmalarından dolayı da teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.
Nazik ziyareti ve gösterdiği duyarlılıktan dolayı memnuniyet duyduğunu ifade ederek, Kaymakam Soytürk’e bir kez daha teşekkür eden Gazeteci Serpil Korkmaz, gündeme dair görüş ve önerilerini paylaşmasının akabinde, Türkiye Gazeteciler Cemiyeti (TGC) ile
Konrad Adenauer Stiftung Derneği’nin (KAS) ortaklaşa düzenlediği “Yerel Medya Ödülleri Projesi” çerçevesinde haber dalında Türkiye 1.si olarak ödül almaya hak kazandığı “Savaş Önce Kadınları ve Çocukları Vuruyor” adlı haber ile ilgili bilgi aktardı.
Basın mensuplarımızın bu tür mesleki çalışmaları ile elde ettiği başarının İlçemiz adına gurur verici olmasının yanı sıra, meslektaşları açısından da örnek bir tablo oluşturduğunu ifade eden Kaymakam Soytürk, tüm basın mensuplarının habere ulaşma ve haberi
kamuoyuna ulaştırma çabalarında başarılar diledi.

Yorum Kapalıdır.

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

İTSO ve İSTE Burs Anlaşması İmzalandı

İSTE İle İTSO Arasında Burs Protokolü İmzalandı İSTE’yi tercih eden Başarılı Üniversite öğrencilerine İTSO 400 TL Burs veriyor. İskenderun Teknik Üniversitesi’ nin... Devamı..

Arsuz’ da Satranç Şampiyonası

Spor yatırımları arasında satranca farklı bir önem veren Arsuz Belediyesi ev sahipliğinde, Türkiye Satranç Federasyonu ve Hatay Gençlik Hizmetleri ve Spor İl... Devamı..

Derbi Crystal Cafe’de İzlenir

Lig Tv Heyecanı Crystal Cafe’ de Başlıyor Crystal Cafe’ de Derbi Heyecanı İskenderun’ un nezih, seçkin ve damak tadında iddialı mekanlarından olan... Devamı..

Kimyeci Muhtarlarla Buluştu

BAŞKAN KİMYECİ, MUHTARLAR GÜNÜ MÜNASEBETİYLE ATATÜRK ANITI’NDA DÜZENLENEN ÇELENK SUNMA TÖRENİ’NE KATILDI           Antakya Belediye Başkanı İsmail Kimyeci, 19 Ekim Muhtarlar Günü... Devamı..

Ömürboyu Mutluluklar

Unutulmaz bir düğün gecesi daha… TUĞÇE VE ONUR’ UN EN MUTLU GÜNÜ İskenderun’ da bankacılık sektörünün başarılı isimlerinden Tuğçe Sönmez ile yine... Devamı..

Lütfü Savaş’tan Spora Destek

BAŞKAN SAVAŞ ‘IN SPOR SEVGİSİ BAŞARILARI DA BERABERİNDE GETİRMEYE DEVAM EDİYOR Çocukları ve gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak sağlıklı bir geleceğin oluşturulması... Devamı..

Zabıtadan Sıkı Denetleme

İSKENDERUN BELEDİYESİ ZABITA MÜDÜRLÜĞÜ KALDIRIMLARA PARK EDEN ARAÇLARA İŞLEM YAPIYOR İskenderun Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, düzenli olarak yaptıkları denetimlerde, araçlarını yayalara ayrılmış... Devamı..

Antakya Belediyesi Lokaline İlgi Büyük

Hanımlar, Aile Danışmanlığı Seansları ve Özel Gün Toplantıları İle Bir Araya Geliyor ANTAKYA BELEDİYESİ HANIMLAR LOKALİ’NE HANIMLARIN  YOĞUN İLGİSİ DEVAM EDİYOR           ... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: