SP’ den Payas’ ta Miting Gibi Açılış

Saadet Partisi Payas seçim bürosu açılışı yoğun bir katılım ve miting havasında gerçekleşti.

Payas’ta büyük ilgi gören Recep Baysal’a desteklerin çığ gibi arttığı bu günlerde seçim bürosu açılışı büyük bir coşkuyla yapıldı. Seçim Koordinasyon Merkezi (SKM) açılışında Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Hatay Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Yıldız ve Payas Belediye Başkan Adayı Recep Baysal birer konuşma yaptı. Seçimden seçime değil her zaman aranızdayız diyen Recep Baysal, “aranızda olmaya devam edeceğiz. İşte kadro işte fedakârlığın sonucunda oluşan ekip. Bizim partililerimiz fedakârdık yaptılar ortay her kesimi kucaklayacak meclis üyesi adaylarımız çıktı. Bu dönem 3 hanım meclis üyesi adayımız var. Bugüne kadar hiçbir ankette ikinci olmadık. Sizden alacağımız güçle 31 Mart gecesi açık ara farkla birinci olacağız inşallah. Bazen algı yapıyorlar bizi yok saymaya çalışıyorlar. Ankete koymadıkları oluyor. Bilin ki o anketler ikinciyi belirleyecek anketlerdir.

Birileri diyormuş ki ben paramla bu seçimi alırım. Asıl gücün halkımız olduğunu anlamayanlara, borcu olan vatandaşların boşluğunda onlara satın alacaklarını düşünenlere Devlet Bahçelinin sözüyle seslenmek istiyorum; “alın parayı vurun tokadı” inşallah. Bize çamur atmak için birileriyle ittifak yaptılar gibi algılar yapıyorlar. Şunu bilin ki biz ittifakı Nursan işçileriyle, belediyeden çıkarılan işçilerle, Ak Partili, MHPli, İyi Partili, CHPli, Büyük Birlikli gönlü bizden yana, dürüstlük yana, mağdur edilmiş herkesle ittifak yaptık. Hangi partiden olursa olsun mağdur olmuş hor görülmüş olan milletimizle yaptık” diye konuştu.

ÇALIŞKAN;  BU SEÇİMDE DENENMEMİŞLER DENENECEK

Daha sonra konuşan Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan “Bu seçim genel seçim değil yerel seçimdir. Genel seçim havasına sokup birilerinin resimleriyle seçimleri alacaklarını düşünüyorlar. Unutmayın ki bu seçimde partilerde değil adayların ön planda olduğu seçimdir. Bu seçim denenmemişler denenecek ve milletimiz Milli Görüş belediyeciliği ile herkesi kucaklayarak işi ehline vererek en güzel hizmetleri yapacaktır” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Av. Ahmet Yıldız da Hatay’ımızda alt yapı, üst yapı, pazar yerleri, yolların bozukluğu gibi sorunlar olduğuna dikkat çekerek, “Biz, planlı programlı çalışarak reklam ve gösterişten uzak ihtiyaçlara göre çalışacağız. İşi ehline vereceğiz. İsraf etmeyeceğiz. Yolsuzluk ve israfa geçit vermeyeceğiz. Ayrımcılık yapmayacağız kutuplaştırmayacağız. Saadet Partisi bugüne kadar herkese eşit mesafede yaklaştı bugün de devam edecek ve kapımız tüm halkımızı için sonuna kadar açık olacak” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından Meşaleler ve sloganlar eşliğinde meclis üyesi adayları tanıtıldı ve seçim bürosu açılış kurdelesi kesildi.