18 Eylül 2020 Cuma
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
11 Aralık 14:47
1 Yorum
948
“Sporun ve Sporcunun Dostu Civelek!”

“Sporun ve Sporcunun Dostu Civelek!”

15 Aralık Pazar Günü saat 22:30’da yeni bir haftaya başlamak ve stressiz uyumak için lütfen Kanal T’nin Santrafour Programını izlememenizi tavsiye ediyorum.

Çünkü bu haftaki konuğu Yusuf Civelek!

Ama merak edenleriniz var ise ben konuya değineyim.

İskenderunspor’a, İskenderun Engelliler’ Takımına nasıl sahip çıktığını, tüm yasalara rağmen bütçe hazırlayıp, İskenderunsporumuz’u bu makus tarihinden nasıl kurtardığını, İskenderun gençleri spordan kopmasın diye tüm spor branşlarına önem verip Engelli Basket takımına da otobüsler hazırlayıp belediyeden kaynak çıkarttığını mı?

Yoksa Mete Aslan zamanında belediyeye işe başlayıp sonra o engelli sporcuların 2 tanesinin işine son verdiğini…

İskenderunspor tesislerinin sözünü verip bir türlü yasaya uygun hazırlamadığını bir akşam oturup “benim istediğim adamı yönetime alırsanız destek çıkarım” deyip yönetime isim verdiğini ve yine de destek çıkmadığını…

Engelli Basketbol Takımına 2 senedir Antakya’ ya gitmesi için araç vermediği “Belediyede araç yok ve olanlarda eski” deyip ama CHP Milletvekili arayınca Ordu Engelli takımına Adana havaalanına otobüs ve hatta yönetimi için özelde bir araç tahsis ettiği…

Daha da sayamayacağım blöfler ile 3 Aralıkta tüm belediyeye ve icraat yapmayan yerel yönetim, partililer ve başkanları ziyarete kabul etmeyen Engelli sporcuları spora ve hayata küstürdüğü için mi pazar günü Spor Programına katılacaksın sayın Belediye Başkanı Yusuf Civelek?

 

Ben pazar gecesi seni izleyeceğim ve spora, sporcuya ne kadar sahip çıktığını desteklediğini bilmeyenlere anlatmanı izleyeceğim.

Ben pazar günü o programın telefon ve faksını vereceğim ve bizzat genel yönetmen ile görüşeceğim.

Halkın tepkilerini, arzularını ve şikayetlerini bizzat sorma yolu açılsın diye..

Atatürk: “Ben sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim”

Bende siyasetçinin!..

 

isik-sener

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • mami6
    12 Aralık 2013 01:34

    işık bey dilinize kaleminize saglık ama daha cok eksik var sayın baskanımız temiz siyaset vede sporcunun dostu olacaktı ama olamadı malasef sadece lafta kaldı.

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: