29 Kasım 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
11 Aralık 14:47
1 Yorum
1012
“Sporun ve Sporcunun Dostu Civelek!”

“Sporun ve Sporcunun Dostu Civelek!”

15 Aralık Pazar Günü saat 22:30’da yeni bir haftaya başlamak ve stressiz uyumak için lütfen Kanal T’nin Santrafour Programını izlememenizi tavsiye ediyorum.

Çünkü bu haftaki konuğu Yusuf Civelek!

Ama merak edenleriniz var ise ben konuya değineyim.

İskenderunspor’a, İskenderun Engelliler’ Takımına nasıl sahip çıktığını, tüm yasalara rağmen bütçe hazırlayıp, İskenderunsporumuz’u bu makus tarihinden nasıl kurtardığını, İskenderun gençleri spordan kopmasın diye tüm spor branşlarına önem verip Engelli Basket takımına da otobüsler hazırlayıp belediyeden kaynak çıkarttığını mı?

Yoksa Mete Aslan zamanında belediyeye işe başlayıp sonra o engelli sporcuların 2 tanesinin işine son verdiğini…

İskenderunspor tesislerinin sözünü verip bir türlü yasaya uygun hazırlamadığını bir akşam oturup “benim istediğim adamı yönetime alırsanız destek çıkarım” deyip yönetime isim verdiğini ve yine de destek çıkmadığını…

Engelli Basketbol Takımına 2 senedir Antakya’ ya gitmesi için araç vermediği “Belediyede araç yok ve olanlarda eski” deyip ama CHP Milletvekili arayınca Ordu Engelli takımına Adana havaalanına otobüs ve hatta yönetimi için özelde bir araç tahsis ettiği…

Daha da sayamayacağım blöfler ile 3 Aralıkta tüm belediyeye ve icraat yapmayan yerel yönetim, partililer ve başkanları ziyarete kabul etmeyen Engelli sporcuları spora ve hayata küstürdüğü için mi pazar günü Spor Programına katılacaksın sayın Belediye Başkanı Yusuf Civelek?

 

Ben pazar gecesi seni izleyeceğim ve spora, sporcuya ne kadar sahip çıktığını desteklediğini bilmeyenlere anlatmanı izleyeceğim.

Ben pazar günü o programın telefon ve faksını vereceğim ve bizzat genel yönetmen ile görüşeceğim.

Halkın tepkilerini, arzularını ve şikayetlerini bizzat sorma yolu açılsın diye..

Atatürk: “Ben sporcunun zeki çevik aynı zamanda ahlaklısını severim”

Bende siyasetçinin!..

 

isik-sener

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

  • mami6
    12 Aralık 2013 01:34

    işık bey dilinize kaleminize saglık ama daha cok eksik var sayın baskanımız temiz siyaset vede sporcunun dostu olacaktı ama olamadı malasef sadece lafta kaldı.

Bir Yorum Yazın

Diğer “GÜNDEM ” Haberleri

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

Nevzat Güneş’ ten Özçelik-İş’e Ziyaret

Halkın Huzur ve Güvenliği Ortak Paydamız İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, Özçelik İş Sendikası’nı ziyaret ederek yeni binayı gezdi, hayırlı olsun... Devamı..

HBB’den Fidan Dikimi

Hatay Büyükşehir Belediyesi Arsuz’da fidan dikimi yaptı. Arsuz ilçesinde meydana gelen son yangınlar nedeniyle Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın talimatlarıyla Belediye... Devamı..

Savaş’tan Yılmaz’ a Ziyaret

HATAY BŞB BAŞKANI LÜFTÜ SAVAŞ’TAN,   ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ’A ZİYARET  BAŞKAN YILMAZ; “ HATAY İÇİN, ANTAKYA İÇİN BİRLİK BERABERLİĞE   SİYASET ÜSTÜ... Devamı..

Başkan Güngör’den Açıklama

Hak iş Hatay il başkanı veÖzçelik iş İskenderun şube başkanı Mehmet Güngör açıklamalarda bulundu. Başkan Güngör; “Torba yasa teklifinde bulunan belirli iş... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: