22 Eylül 2020 Salı
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
28 Kasım 16:01
Yorum Yok
1116
Süper Loto Çıldırdı! Bayiler’de uzun kuyruklar oluştu!

Süper Loto Çıldırdı! Bayiler’de uzun kuyruklar oluştu!

Milli Piyango İdaresi’nin düzenlediği Süper Loto’da, 7 haftadır devreden büyük ikramiye 15 Milyon TL’ye yaklaştı. Şans Oyunları bayilerinde uzun kuyruklar oluştu!

 

Sorularımızı yanıtlayan Prime Mall AVM’de ki Şans Oyunları Bayii, “Özellikle “zengin lotosu” olarak bilinen Süper Loto oyunu vatandaşlara büyük hayaller kurduruyor. 15 Milyon’u 1 TL’lik kupon ile de alacağını düşünen var; Binlerce Liralık kuponlarla şansını artıranlarda var. İnsanlar kolonlara numaraları yazarken gözlerindeki ışığı görmelisiniz. Bize hep hayallerini anlatıyorlar. Parayla ne yapacaklarını, yapacakları hayır işlerini söylüyorlar… Ellerimizin Şans getirmesi durumunda İkramiye’nin yarısını bize vereceğini söyleyen müşterilerimiz de var. Mesela geçenlerde İskenderunspor’un taraftar grubu geldi, 250 Liralık oyun oynadılar ve kazanmaları halinde paranın tümünü İskenderunspor’a hibe edeceklerini söylediler. O an gerçekten tutturmalarını çok istedim” açıklamalarını yaptı.

 

Süper Loto akşam saat 21:00’e kadar tüm bayilerden oynanabiliyor.

 

SUPER-LOTO-CiLDiRDi

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜLTÜR & SANAT ” Haberleri

Başkan Yılmaz’dan Müjde

CUMHURİYET MAHALLESİ İPEK SOKAKLARIN TAMAMI BETON ASFALTA KAVUŞUYOR  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, Antakya’nın merkezdeki en eski mahallelerinden olan Cumhuriyet Mahallesi İpek... Devamı..

Rotary’den İTSO’ya Ziyaret

Rotary Guvernörü Antalyalı ve Yönetimi İTSO’yu Ziyaret EttiRotary Guvernörü Serhan Antalyalı, Guvernör yardımcısı Volkan Ekmekçi, İskenderun Rotary Kulübü Başkanı Şebnem Çarpar ve... Devamı..

Başkan Savaş HRT’de Açıklamalarda Bulundu

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 15 Eylül Salı günü HRT Akdeniz TV ekranlarında yayınlanan sunuculuğunu Can Çapar’ın yaptığı ‘Yeni... Devamı..

Eğitimci Pınar Gündüz’den Kampanya

Dr. Gani Bahadırlı Anaokulu Müdür Yardımcısı ve Sokak Çocukları Koruma Derneği Yönetim Kurulu Üyesi Pınar Gündüz, doğum gününde örnek teşkil edecek bir... Devamı..

ATSO Yangın Bölgesinde

ATSO HEYETİ YANGIN BÖLGESİNDE BÖLGENİN TEKRAR YEŞİLE KAVUŞMASI İÇİN BÜYÜK BİR KAMPANYA BAŞLATACAĞIZ HERHANGİ BİR ŞAİBENİN OLUŞMAMASI İÇİN YANAN BÖLGE, ALANI DIŞINDA... Devamı..

Başkan Tosyalı Covid Testi Pozitif!

İSKENDERUN BELEDİYE BAŞKANI FATİH TOSYALI COVID19′ A YAKALANDI.Açıklaması şöyle;Kamuoyuna saygıyla duyurulur. Son bir ay içerisinde çeşitli nedenlerle 5 defa Covid-19 testi yaptırdım.... Devamı..

Işık Şener Yazdı

MİLLET CAN DERDİNDE!Her gün yakın uzak tanıdığımızda Covid Pozitif çıkıyor. Daha hala maske takmayanlar var. Lâkin sen ne kadar ciddiye alsanda karşındakine... Devamı..

Başkan Güven’den Eğitim Üzerine Açıklama

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven:“KENDİNİ GELİŞTİRMEK İSTEYEN HER ŞARTTA SORUMLULUĞUNU YERİNE GETİRİR”AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Av Abdulkerim Güven,... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: