06 Aralık 2020 Pazar
  • Hatay
    HATAY Hava Durumu
28 Kasım 16:01
Yorum Yok
1202
Süper Loto Çıldırdı! Bayiler’de uzun kuyruklar oluştu!

Süper Loto Çıldırdı! Bayiler’de uzun kuyruklar oluştu!

Milli Piyango İdaresi’nin düzenlediği Süper Loto’da, 7 haftadır devreden büyük ikramiye 15 Milyon TL’ye yaklaştı. Şans Oyunları bayilerinde uzun kuyruklar oluştu!

 

Sorularımızı yanıtlayan Prime Mall AVM’de ki Şans Oyunları Bayii, “Özellikle “zengin lotosu” olarak bilinen Süper Loto oyunu vatandaşlara büyük hayaller kurduruyor. 15 Milyon’u 1 TL’lik kupon ile de alacağını düşünen var; Binlerce Liralık kuponlarla şansını artıranlarda var. İnsanlar kolonlara numaraları yazarken gözlerindeki ışığı görmelisiniz. Bize hep hayallerini anlatıyorlar. Parayla ne yapacaklarını, yapacakları hayır işlerini söylüyorlar… Ellerimizin Şans getirmesi durumunda İkramiye’nin yarısını bize vereceğini söyleyen müşterilerimiz de var. Mesela geçenlerde İskenderunspor’un taraftar grubu geldi, 250 Liralık oyun oynadılar ve kazanmaları halinde paranın tümünü İskenderunspor’a hibe edeceklerini söylediler. O an gerçekten tutturmalarını çok istedim” açıklamalarını yaptı.

 

Süper Loto akşam saat 21:00’e kadar tüm bayilerden oynanabiliyor.

 

SUPER-LOTO-CiLDiRDi

Bir Yorum Yazın

Diğer “KÜLTÜR & SANAT ” Haberleri

Bağışıklığınızı Güçlü Tutun

KIŞ MEVSİMİNDE METABOLİZMA VE BAĞIŞIKLIK SİSTEMİNİ GÜÇLENDİRMEK İÇİN ÖNERİLERArtan duygusal yeme atakları, kendini sürekli yorgun hissetme durumu, azalan hareketsizlik ve beraberinde gelen... Devamı..

BAŞKAN SAVAŞ’A BİR ÖDÜL DAHA

BAŞKAN SAVAŞ “YILIN BÜYÜKŞEHIR BELEDİYE BAŞKANI” SEÇİLDİ“HATAY’IN NERESİNE DOKUNURSANIZ TARİH FIŞKIRIR”Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Özelkalem Dergisi tarafından bu... Devamı..

Güven’den “Dünya Engelliler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajda, engellilerin haklarını elde etmeleri, sosyal hayata iştirak... Devamı..

Sokağa Çıkma Yasağı

Hafta içi sokağa çıkma yasağı var mı? 30 Kasım sokağa çıkma yasağı var mı? Sorularının yanıtlarını sıklıkla araştırmaya başladı. Günlük corona vaka... Devamı..

FLAŞ!DÜNYA BU VİRÜSÜ KONUŞUYOR

Dünya bu son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs yine mutasyona uğradı, 17 milyon vizon öldürülecek…Dünya Danimarka’dan gelen son dakika haberini konuşuyor! Koronavirüs salgını... Devamı..

Başkan Güven Öğretmenler Günü Mesajı

AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Abdülkerim Güven Öğretmenler Günü munasebetiyle mesaj yayınladı. Güven; “Eğitimini ilk önce aile içerisinde alan, daha sonrasın da... Devamı..

Başkan Yılmaz’dan Kutlama

ANTAKYA BELEDİYE BAŞKANI İZZETTİN YILMAZ ÖĞRETMENLER GÜNÜNÜ KUTLADI  Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla bir kutlama mesajı yayınladı. ... Devamı..

Belediye İş Sendikası Hatay’da

BELEDİYE İŞ SENDİKASI YÖNETİCİLERİ İŞÇİLERİN HAK VE MENFAATLERİ İÇİN HATAY’DA Belediye İş Sendikası Genel Merkez yöneticileri Hatay’a çıkarma yaptılar.Üyelerin hak ve menfaatleri... Devamı..

İskenderun POST SON DAKİKA: